Algis Graužinis
Carantin – forever.

Prilindęs, prie neegzituojančio fondo valdymo „pulkininkas” Veryga, eilinį kartą tęsia , beprasmišką karantiną dar 2 savaitėms.

Pinigų, nei Lietuvos žmonės, nei verslas, dar negavo. Šiandien, paskambinus paklausti, kodėl valdžia nemoka pinigų, Užimtumo Tarnybos atsakymas buvo paprastas: gilus atodusis, ir atsakymas – laukite.

Kas toliau?

Ogi toliau, brangieji, rinkimai 2020, šių metų rudenį. Ir visi suvaržymai ir veiksmai yra susiję tik su tuo, ir su niekuo daugiau. Už 5 milijardus ir turėdami, neribotą, nemokamą visų Lietuvos žiniasklaidos priemonių laiką, už kurį iš tikrųjų buvo sumokėta biudžeto pinigais, „Valstiečiai ir žalieji” jau daro tokią rinkimų kompaniją, apie kurią , „Konservai” net pasvajoti, nedrįsta.

Rinkimams, reikalinga drama. Kaip ir TV šou ar serialui. Tą Karbauskis, gerai išmoko, už LTV pinigus, „Naisių vasaras” , sukdamas.

O ką daryti, jei dramos nėra?

Sukurti !!! Dabar dar jums nieko, o kai dar pasedėsite, be pinigų porą mėnesių, kai prasidės masiniai bankrotai ir atleidimai, tada, būtent tada, pasirodys tautos „gelbėtojai”
Nežinau, ar suregavote, bet premjeras paskelbė, kad nuo Liepos 1, pigs dujos ir elektra. O, kodėl tik nuo Liepos pirmos? Juk jau daugiau, nei mėnesį, naftos kainos nesiekia nei pusės tų, kurios dar buvo Sausį.
Kokia čia parama, kai iki Liepos pirmo, Lietuvos žmonės bus apiplėšiami dvigubai, o paskui, „gelbėtojai” padarys 10-15 proc nuolaidą. Kai realybėje, jau dabar visa tai turėtų pigti 50 proc.
Parama tokia, kurią žmonės turi prisiminti prieš rinkimus. Jeigu pinga, nuo Liepos pirmo, sąskaitas už Liepą, gausite Rugpjūtį. Ir džiaugsitės. Ta jūsų džiaugsmą, laisva ir nepriklausoma žiniasklaida, „atneš” iki pat rinkimų. Už biudžeto pinigus, aišku. ..
O jeigu dar trims mėnesiams, pašalpas duos… Nuo Liepos, ar Rugpjūčio 1. Nuo bet kada, svarbu, kad pirmą išmoką, gautumėt iki rinkimų. Na supratot….

O, karantinas?

O prie ko čia karantinas? Sėdėkit namie, rinkimams dramos reikia
Aštresnės, ir arčiau rinkimų.
Nereikėtų jaudintis, visko turime pakankamai. Už 5 milijardus, kuriuos galų gale, su neskelbiamomis palūkanomis, turėsite sumokėti jūs, ir jūsų vaikai, jūsų „Valstiečiai ir Žalieji”, jus tikrai išgelbės…
O kodėl, tik „Valstiečiai ir žalieji”?
Todėl, kad kitų, mūsų „laisva ir nepriklausoma” žiniasklaida, po Verygos užsakymų, egzistuojančio – neegzistuojančio fondo pinigais, net už pinigus, prie mikrofonų neprileis..

– Jums Orvelas vaidenasi? 1984 – tieji?
Man, tai nacių partija, ir 1933 tieji.
Kalėjimbučius, mes jau pamatėm, miestų blokadą irgi, nors kaimynai mūsų, apie tai nieko net negirdėjo.
Planuojame pratęsti karantiną?
O Estai, kino teatrus ruošia atidarymui. Man atrodo, kad mums iki jų, toliau nei iki mėnulio…
– Kaimynai, sakote?

O po rinkimų?

O po rinkimų, bus pareikšta, kad pinigai baigėsi ir reikia taupyti.
– Netikit?
Prisiminkite 2008.

Tegyvuoja XXI amžiaus fašizmas.
Heil, Herr Veryga!!!

Facebook komentarai
});}(jQuery));