STT korupcijos skandale viskam vadovavo „froilen” Dalytė Grybauskaitė (pildoma)

Test-page-007

Test-page-007

STT korupcijos skandale viskam vadovavo „froilen” Dalytė Grybauskaitė

Pagaliau paaiškėjo, kodėl STT ir gen. prokuratūra taip greitai numarino STT korupcijos skandalą. Mat STT šefai atėmė kraujo plazmos verslą iš Lietuvos verslininko ir perdavė jį Latvijos KGBistui.

Iš STT pareigūno Martišiaus, kuris vadovavo visai šiai turto atėmimo operacijai,  susirašinėjimo su socialinės apsaugos ir darbo viceministre Radišauskiene,  aiškėja, kad pati Radišauskienė derino visus veiksmus su, kaip ji pati vadina „froilen” Grybauskų Dalyte.

 

Iš STT pareigūno Renato Martišiaus mobilaus telefono numerio buvo STT bylos įtariamajam Antanui Petrošiui buvo persiųsta jo susirašinėjimo viber programa duomenis.

Buvo derinama :

  1. Renato Martišiaus derinimas su teisėju dėl A.Petrošiaus suėmimo.
  2. Roberto Žilinsko prašymas Renatui Martišiui suderinti darbo leidimu užsieniečiams pratesima (UAB „Barta”, į/k 120359887, reg. Taikos g. 84-17, LT-05218 Vilnius) per:
  3. Eglę Radišauskienę (LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, viceministre);
  4. Ingą Balnanosienę (Užimtumo tarnyba prie SADM Vilniaus KAD direktorė).
  5. Bronislavą Sabiną Katinienę (Užimtumo tarnyba prie SADM Vilniaus KAD direktorės patarėja).
  • Tyrimas pradėtas pagal Aleksandr Cessas (buvęs Latvijos KGB darbuotojas, įmonių savininkas „Baltikas terapeutiskais serviss”, „Octapharma”) užsakymą. Nors neturėjo ir neturi frakcionuotojo licencijos, laimėjo NKC plazmos pirkimo konkursą.

 

Test page 007

 

 

STt tyrėjas R.Martinkus bendrauja su savo šefu. STT Vilniaus skyriaus vadovu Žilinsku, kurį informuoja, kad kalbėjo su teisėja ir „viskas tvakoje”, teisėja Miglė Suchanskienė jį informavo, kad įtariamai Joanai bus skirtas suėmimas.

 

 

 

 

Test Page 02

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));