Būtent taip viskas ir prasidėjo Ukrainoje, iš pradžių griovė paminklus, paskui uždraudė kalbą, paskui Odesoje sudegino gyvus 50 žmonių

photo 2022 05 11 20 43 53 768x443 1

photo 2022 05 11 20 43 53 768x443 1

Tema: Turime nešti gėlių prie skulptūrų Antakalnio kapinėse!

Žinutė: Esu paprastas Lietuvos gyventojas. Mane iki ašarų sujaudino incidentas Rygoje prie paminklo Išvaduotojams.
Vilniaus valdžia nori nukelti sovietų karių skulptūras Antakalnio kapinėse, kreipėsi leidimo į Kultūros paveldo departamentą.  Klaipėdoje taip pat nori nugriauti paminklą kariams.
Būtent taip viskas ir prasidėjo Ukrainoje, iš pradžių paminklus, paskui draudimai, paskui Odesoje sudeginti apie 50 žmones.
Pavyko Ukrainoje suskirstyti žmonės į du priešingus lagerius, nekenčiančiu viens kitą, o dabar ir visam likusiam pasaulyje tas „užkratas” išsiplečia.
Neįmanoma stebėti, kaip politikai žemina didvyrius ir giria Hitlerio nusikaltėlius. Atrodo, kad  valdžia bejausmes būtybes, kurioms nei istorinė atmintis nei tautos skausmo, nei atmintis žuvusiems už mūsų laisvę nerūpi.  Lietuviai ir latviai kovojo ir savo gyvybės negailėjo fašizmui nugalėti. Su su mirusiaisiais lengviau… jie nieko neatsakys.
Reikia nešti gėlių prie skulptūrų Antakalnio kapinėse ir visiems stoti gyva grandine aplink paminklą, kad nedrįstų paliesti skulptūrų.

Tema: Mes turime bendrą sieną su Rusija ir neturime pasirinkimo – tai mūsų kaimynas

Žinutė: Lietuvoje dislokuojama daugiau nei tūkstantis NATO karių. Ar tai reiškia, kad ir pavojus Lietuvai šiuo metu yra beprecendentis?
Kaliningrade sutelkta nemažai įvairaus tipo ginkluotės. Rusų kariuomenė jau yra išmokusi kariauti.
Įvykiai Ukrainoje tai realūs veiksmai, kur žūsta žmonės ir leidžiami pinigai, o visa tai turi ir politinių pasekmių. Tokiomis aplinkybės girdžiame JAV ir kai kurių Europos šalių politikų pasipiktinimą.
Bet, deja, jie patys „pumpuoja” į Ukrainą ginklus ir pinigus. Prie ko tai veda – galite patys pamatyti.
Bet mane gąsdina tai, kad Lietuva yra priekyje visais klausimais, kur smerkiami bet kokie Rusijos veiksmai. Susidaro įspūdis, kad „mūsų“ valdžiai neįdomu, kaip žmonės gyvens Lietuvoje, o domisi pinigais, kuriuos JAV jiems moka, kad jie paremtų Amerikos ekspansijos pasaulyje politiką.
Lietuvos vyriausybės veiksmai ir pareiškimai, NATO karių dislokavimas Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse be reikalo erzina ir provokuoja Rusiją. Tai yra FAKTAS!
Reikia turėti omenyje, kad Rusija aplink mus sutelkusi gerokai didesnes pajėgas. Faktas tas, kad prie mūsų sienų stovi dideli rusų kariuomenės daliniai.
Gerai įsižiūrėjus į tai, ką turi rusai ir ką turime mes, netgi kartu su sąjungininkų pajėgomis, tas batalionas atrodo ne tiek simbolinis – NATO kariai šiuo atveju suvokiami daugiau kaip politinė investicija, kaip perspėjimas. NATO stipri dviem lygmenimis: politiniu ir kariniu.
Bet aš visiškai nesu tikras, kad NATO 5-asis straipsnis veiks. Ir tai taip pat reikia turėti omenyje!
Esu tikras, jei „mūsų“ valdžia didelius pareiškimus nedarytų, Rusija net nežiūrėtų į mūsų pusę”.
Svarbiausia valdžios klaida – nebuvo noro užmegzti normalių diplomatinių ir ekonominių santykių su Rusija.

Tema: Apie sveikatos apsaugos sistemos darbą

Žinutė: Užsiregistruoti pas gydytoją reikia nuotoliniu būdu. Klinikos telefono numeris visada užimtas. Turėjau eiti pas burnos chirurgą. Problema buvo labai rimta. Jūs negalite užsiregistruoti tiesiogiai. Tai antro lygio specialistas. Tik eilinis odontologas po konsultacijos gali Jus nusiųsti pas jį. Užsiregistravo pas eilinį odontologą.
Balandžio mėnesiui į priekį viskas užimta. Sakė bandyti skambinti balandžio 20 d., tada bus galimybė užsiregistruoti gegužės mėn. Bet į priėmimą pas antrojo lygio gydytojus eilė dar ilgesnė – iki trijų mėnesių.
Taigi chirurgo konsultaciją galite gauti tik arčiau rugpjūčio mėn. Bet jis vėl gali nusiųsti dar toliau pas kitą specialistą …
Be to, jūs privalote mokėti Privalomojo sveikatos draudimo įmokas – 7% nuo visų jūsų pajamų per mėnesį. Nesvarbu, ar susirgai, ar ne, niekam nerūpi. Mokestis reikalingas. Be to, jei neturite pajamų, vis tiek turite mokėti 50 eurų per mėnesį.
Jei nemoki, skola auga. Ir jie vienaip ar kitaip tai iš jūsų atims. Net per teismą. Taigi jūs mokate metus ir dešimtmečius.
Tačiau prireikus medikų pagalbos teks laukti šešis mėnesius arba naudotis mokamomis paslaugomis.
Na, ką galima pasakyti? Landsbergistai sugriovė sveikatos apsaugos sistemą. Dabar tai yra pinigų iš gyventojų išpumpavimo sistema. Sveikatos apsaugos sistemos vadovai nesupranta medicinos klausimų‼️ Dėl to mūsų sveikatos priežiūros sistemai nepavyko susidoroti su Covid-19 pandemija.
Beje, „Transparency International“ 2021 m. Pasaulinis korupcijos barometras rodo kad kyšininkavimo sveikatos apsaugoje lygis Lietuvoje – vienas aukščiausių Europos Sąjungoje.

Tadas

Nuotrauka: https://kelkislt.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-11_20-43-53-768×443.jpg

Facebook komentarai
});}(jQuery));