Bill Gates pripažino, kad covid vakcinų eksperimentas su milijardais žmonių žlugo

Featured 49
Billas Gatesas turėjo pripažinti nesėkmę, natūralus imunitetas yra auksinis standartas
PAGAL RHODA WILSON VASARIO 24, 2022

https://dailyexpose.uk/2022/02/24/gates-admits-failure-natural-immunity-is-gold-standard/

Per konferenciją „Greitai pasveiksi: Miuncheno saugumo konferencijos 58-osios sesijos „Ieškoti išeities iš pandemijos” sesiją, Billas Gatesas nustebino auditoriją : „Nu, žinote, jis atliko geresnį darbą… nei mes su vakcinomis.” „Na, deja, pats virusas… yra tam tikros rūšies vakcina… Ir jis atliko geresnį darbą… nei mes su vakcinomis.”
Dauguma racionaliai mąstančių žmonių manytų, kad B. Geitsas pripažino, jog „virusas” – arba, jei sekate „Bilo Geitso mokslu”, „vakcina”, nes, pasak B. Geitso, šie du dalykai yra pakeičiami – natūraliai išsisėmė ir daugiau nėra ką pasakyti apie „išeities iš pandemijos paieškas”. Tačiau atrodo, kad tie, kurie jaučia poreikį leisti B. Gatesui kalbėti, nepaisė jo svarbios nuomonės, nes sesija tęsėsi dar valandą.
Toliau pateikiamas Gateso pareiškimas, padarytas praėjusią savaitę Miuncheno saugumo konferencijoje. Nors kol kas neturime, galite peržiūrėti visą „Get Well Soon: Ieškant išeities iš pandemijos” ČIA, toliau pateiktas įrašas prasideda maždaug 1:30 min.
„Greitai pasveikti: Miuncheno saugumo konferencijoje, 2022 m. vasario 18 d. (2 min.)
Toliau tekste Gateso „scenos kūrėjo” pastabų žodžiai pateikiami paryškintu kursyvu.
„Na, žinote, deja, pats virusas, ypač jo variantas, vadinamas omikronu, yra tam tikro tipo vakcina – tai yra jis sukuria ir B ląstelių, ir T ląstelių imunitetą. Ir jis atliko geresnį darbą, kad pasiektų pasaulio gyventojus, nei mes su vakcinomis”.
„Deja”? Ar Gatesas pavartojo žodį „deja”, reaguodamas į JAV draudimo bendrovių pranešimus, kad nuo Gateso „vakcinos” diegimo pradžios 40 % padaugėjo darbingo amžiaus žmonių nuo 18 iki 64 metų mirčių?
Ar Gatesas pavartojo žodį „deja”, kai JK aktuarijai pranešė, kad „vakcinos metais” mažiau pažeidžiamose amžiaus grupėse mirė daugiau žmonių nei „pandemijos metais”?
Ar Gatesas rėmėsi žodžiu „deja”, kai praėjusių metų pabaigoje JK vaikų mirtingumas, kadangi jiems buvo pasiūlyta jo „vakcina”, buvo gerokai didesnis už penkerių metų vidurkį? Ne, nes Billo ir Melindos Geitsų fondas (Bill & Melinda Gates Foundation, toliau – BMGF) yra pagrindinis Jungtinės Karalystės Medicinos ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (Medicine & Healthcare products Regulatory Agency, toliau – MHRA) finansuotojas.
BMGF taip pat valdo dideles „Pfizer”, „BioNTech” ir „Moderna” akcijas; skyrė nemažai lėšų Oksfordo universitetui, kuriame įsikūrusi „AstraZeneca”; bendradarbiauja su Indijos serumo institutu, GAVI ir COVAX – tai leidžia manyti, kad vaikų ar bet kurio kito asmens „skiepijimas” nuo „viruso” visiškai nesusijęs su sveikata, bet susijęs su pinigais, korupcija ir valdžia.
„Virusas” yra „vakcinos rūšis”. Kyla keletas akivaizdžių klausimų. Pirma, jei „virusas” yra tam tikros rūšies „vakcina”, vadinasi, „vakcina” yra tam tikros rūšies „virusas” – kodėl jie švirkščia žmonėms „virusą” ir tikisi, kad žmonės tikėsis, jog jie „greitai pasveiks”? Antra, kodėl vyriausybės išleido milijardus Gateso „vakcinai”, kad paskiepytų nuo „viruso”, kuris, darant prielaidą, kad pirmiausia buvo paleistas į visuomenę, nieko nekainavo, išskyrus, žinoma, SARS-CoV-2 smailiojo baltymo kūrimo išlaidas? Ir, žvelgiant į ateitį, kodėl kas nors turėtų duoti Gatesui pinigų tai pakartoti?
Imunitetas užsikrėtus virusu, kitaip tariant, natūralus imunitetas, sukuria „ir B ląstelių, ir T ląstelių imunitetą”. Covid injekcijos nukreiptos į smaigalio baltymą ir tik į smaigalio baltymą, jos nėra nukreiptos prieš visą virusą. Imunologija ir virusologija 101 jau daugiau nei šimtmetį mus moko, kad natūralus imunitetas suteikia apsaugą nuo kvėpavimo takų viruso išorinio apvalkalo baltymų, o ne tik nuo vieno, pavyzdžiui, SARS-CoV-2 smaigalio glikoproteino. Dr. Aditi Bhargava ir daugelis kitų nuolat ir ne kartą sakė, kad natūralus imunitetas yra auksinis standartas. Net Chrisas Whitty pripažino, kad natūralus imunitetas yra daug pranašesnis už vakcinomis sukeltą imunitetą.
„Jei atliksite serologinius tyrimus Afrikos šalyse, gausime, kad gerokai daugiau nei 80 proc. žmonių yra turėję sąlytį arba su vakcina, arba su įvairiais jos variantais. Taigi, žinote, tai reiškia, kad sunkios ligos tikimybė, kuri dažniausiai siejama su vyresnio amžiaus žmonėmis, nutukimu ar cukriniu diabetu, dabar labai sumažėja dėl infekcijos poveikio.”
Jau gana anksti po vakcinos įdiegimo tapo akivaizdu, kad kuo didesnis skiepijimo lygis, tuo didesnis susirgimų, ligų ir mirčių skaičius. Lapkritį ne pirmą kartą rašėme, kad pasauliniai 185 šalių duomenys įrodė, jog didžiausias Covid mirštamumas buvo tose šalyse, kuriose buvo didžiausias „skiepijimo” lygis. Šiuo metu „Mūsų pasaulis duomenyse” teigia, kad 62,6 % pasaulio gyventojų yra gavę bent vieną Gateso „vakcinos” dozę.

 

„Ir, žinote, liūdna, kad mums nepasisekė terapijos srityje, žinote, tik po dvejų metų turime gerą terapiją.”

Gydytojams prireikė kelių savaičių, kad sugalvotų kelis, o ne tik „a”, gydymo būdus. Maždaug tiek pat laiko prireikė valdžios pareigūnams, jų patarėjams ir visuomenės sveikatos pareigūnams, kad sugalvotų, kaip slopinti gydymus ir užtikrinti, kad jie nebūtų prieinami viešam naudojimui.

„Ech, vakcinų mums prireikė dvejų metų, kad jų būtų perteklius. Šiandien vakcinų yra daugiau, nei buvo vakcinų paklausa, o žinote, uh, tai nebuvo tiesa”.

Gatesas, matyt, patiria déjà vu, „deja”. Taip jau buvo nutikę anksčiau, per 2009 m. suklastotą kiaulių gripo pandemiją.

2018 m. laikraštis „Daily Mail” pranešė, kad JAV sukaupė „skiepų” atsargas kitam, suklastotam, kiaulių gripo protrūkiui:

„Daugelyje Europos šalių žmonėms buvo suleista adjuvantinė vakcina nuo šios ligos, t. y. joje buvo sudedamųjų dalių, skirtų sustiprinti organizmo imuninį atsaką į gripo poveikį.

„Daugelis žmonių vis tiek susirgo gripu, o mokslininkai pastebėjo, kad po pandemijos padaugėjo reto miego sutrikimo – narkolepsijos – atvejų.

„Dabar mokslininkai mano, kad skiepas galėjo sukelti autoimuninę ligą, kuri savo ruožtu sukėlė narkolepsiją, ir bando tai įrodyti prieš tai, kai JAV užklups dar viena kiaulių gripo pandemija ir mums teks panaudoti pagalbinių medžiagų atsargas.”

„Ir kitą kartą turėtume pabandyti padaryti taip, kad vietoj dvejų metų būtų daugiau kaip šeši mėnesiai. Tai tikrai, žinote, kai kurie standartiniai platforminiai metodai, įskaitant mRNA, leistų mums tai padaryti. Taigi, žinote, šį kartą mums prireikė daug daugiau laiko, nei reikėtų.”

Nors jam teko pripažinti, kad gamta „išmušė iš vėžių” ir jis turėjo palikti sceną, gavęs dėžutę servetėlių, iš pažiūros pamiršęs Gatesas toliau užtikrintai kalbėjo prognozuodamas naują didelę sveikatos krizę horizonte ir sakė komisijai: Gatesas teigė, kad „turėsime dar vieną pandemiją”, nors sakė, kad „kitą kartą tai bus kitas patogenas”.

Galiausiai Gatesas išreiškė viltį sukurti „naujos kartos vakcinas”, galinčias išnaikinti visas kvėpavimo takų virusų šeimas, įskaitant gripo ir koronavirusus, sakydamas, kad tai gali būti pasiekta „per ateinantį dešimtmetį”, jei šiam tikslui bus skirta pakankamai „mokslinių tyrimų ir plėtros dolerių”, pranešė RT.

Gerai, Gatesai. Gali tikėtis ir leisti savo pinigus, kiek tik nori, į to aukso puodo paieškas, bet liksi vienas. Net ir tie, kurie apsimeta, kad tave remia, tave paliks. Nes realiame pasaulyje mes, o mūsų yra milijardai, žinome apie tavo ligas sukeliančias, luošinančias, žudančias vakcinas ir nenuilstamai stengsimės užtikrinti, kad tau niekas nepriklausytų, net tavo laisvė.

Facebook komentarai
});}(jQuery));