„Bayer” vadovas: iš tiesų mRNA injekcijos yra „ląstelių ir genų terapija”, tačiau jas vadiname ir parduodame kaip „vakciną”, siekiant įgyti visuomenės pasitikėjimą

stefan O 810x500 1
„Bayer” vadovas: mRNA injekcijos yra „genų terapija”, parduodama kaip „vakcinos”, siekiant įgyti visuomenės pasitikėjimą
Prieš dvejus metus šių injekcijų tikriausiai būtume atsisakę 95 proc., tačiau pandemija ir injekcijų kaip „vakcinų” rinkodara jas išpopuliarino visuomenėje, – sakė Stefanas Oelrichas.
Paveikslėlio nuotrauka
Stefanas Oelrichas, „Bayer” farmacijos padalinio prezidentas, kalba 2021 m. pasaulio sveikatos aukščiausiojo lygio susitikime
https://www.lifesitenews.com/news/bayer-executive-mrna-shots-are-gene-therapy-marketed-as-vaccines-to-gain-public-trust/
BERLINAS (LifeSiteNews) – „Bayer” farmacijos padalinio prezidentas per globalistų sveikatos konferenciją tarptautiniams „ekspertams” sakė, kad mRNA COVID-19 injekcijos iš tiesų yra „ląstelių ir genų terapija”, parduodama kaip „vakcinos”, kad būtų patogi visuomenei.
Šiuos komentarus „Bayer” farmacijos padalinio prezidentas Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich) išsakė šių metų spalio 24-26 d. Berlyne vykusiame Pasaulio sveikatos viršūnių susitikime, kuriame dalyvavo 6 000 žmonių iš 120 šalių. Š. Oelrichas savo kolegoms tarptautiniams „ekspertams” iš akademinės bendruomenės, politikos ir privataus sektoriaus sakė, kad naujosios mRNA COVID „vakcinos” iš tikrųjų yra „ląstelių ir genų terapija”, kurią visuomenė būtų atmetusi, jei ne „pandemija” ir palanki rinkodara.
„Mes iš tikrųjų darome šį šuolį [siekdami skatinti inovacijas] – mes, kaip bendrovė „Bayer” – ląstelių ir genų terapijos srityje… galiausiai mRNA vakcinos yra tos ląstelių ir genų terapijos pavyzdys. Visada mėgstu sakyti: jei prieš dvejus metus būtume apklausę visuomenę – „ar norėtumėte imtis genų ar ląstelių terapijos ir sušvirkšti ją į savo kūną?” – tikriausiai būtume sulaukę 95 proc. atsisakiusiųjų”, – teigė Oelrichas.
„Mūsų sėkmė per šiuos 18 mėnesių [COVID „pandemijos” trukmė] turėtų padrąsinti mus daug daugiau dėmesio skirti prieinamumui, inovacijoms ir bendradarbiavimui, kad sveikata būtų suteikta visiems, ypač kai, be viso kito, įžengiame į naują mokslo erą – daug kas šiame kontekste kalba apie biorevoliuciją”, – tęsė verslininkas.
Pasak McKinsey pasaulinio instituto, „biorevoliucija” – tai „biologijos mokslo pažangos ir spartėjančios kompiuterijos, automatizavimo ir dirbtinio intelekto plėtros [kuri] skatina naują inovacijų bangą”. Ši biorevoliucija gali turėti didelį poveikį ekonomikai ir mūsų gyvenimui – nuo sveikatos ir žemės ūkio iki vartojimo prekių, energijos ir medžiagų.”
Be genų terapijos ir biologinės „revoliucijos”, Oelrichas taip pat paminėjo vaidmenį, kurį jo bendrovė kartu su kitomis garsiomis institucijomis ir veikėjais atlieka stumdama kontracepciją besivystančiose šalyse.
„Taip pat turime sutelkti dėmesį į tai, kas yra socialiai atsakinga už Europos ribų, ir užtikrinti tvarią veiklą ten. Praėjusiais metais įsipareigojome suteikti papildomą šimto milijonų moterų prieigą prie kontracepcijos pasaulyje. Šiais metais investavome 400 milijonų į naujas gamyklas, kurios skirtos gaminti ilgo veikimo kontraceptikus moterims mažų ir vidutinių pajamų šalyse… Kartu su Bilu ir Melinda Geitsais (Bill and Melinda Gates) labai glaudžiai bendradarbiaujame įgyvendinant šeimos planavimo iniciatyvas”, – sakė Oelrichas, leisdamas suprasti, kad vienas iš būdų pasiekti „tvarų” pasaulį yra mažinti gimstamumą, o vėliau ir planetos gyventojų skaičių.
Oelricho žodžiai atkartoja panašią darbotvarkę kaip ir liūdnai pagarsėjęs „Didysis perkrovimas” – radikalus socialistinis planas, kurį parengė globalistų elitas, kartą per metus susirenkantis į Pasaulio ekonomikos forumą (WEF) Davose, Šveicarijoje, ir kuriuo siekiama „paspausti pasaulio ekonomikos perkrovimo mygtuką”.
Skelbdamas apie Didžiojo perkrovimo iniciatyvą, WEF taip pat pripažino, kad COVID-19 „pandemija” suteikė jiems palankias sąlygas žygiuoti link savo pasaulinių revoliucinių tikslų.
„COVID-19 užraktai gali pamažu švelnėti, tačiau nerimas dėl pasaulio socialinių ir ekonominių perspektyvų tik stiprėja. Nerimauti yra pagrindo: jau prasidėjo staigus ekonomikos nuosmukis, ir mes galime susidurti su didžiausia depresija nuo 1930-ųjų metų. Tačiau, nors toks rezultatas tikėtinas, jis nėra neišvengiamas”, – 2020 m. birželį rašė WEF įkūrėjas Klausas Schwabas.
Tačiau „viena teigiama pandemijos pusė yra ta, kad ji parodė, kaip greitai galime radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Krizė beveik akimirksniu privertė įmones ir asmenis atsisakyti praktikos, kuri ilgą laiką buvo laikoma būtina, pradedant dažnomis kelionėmis lėktuvu ir baigiant darbu biure”, – pridūrė ekonomistas.
„Kad pasiektume geresnių rezultatų, pasaulis turi veikti kartu ir greitai, kad pertvarkytų visus mūsų visuomenės ir ekonomikos aspektus, pradedant švietimu ir baigiant socialinėmis sutartimis bei darbo sąlygomis. Kiekviena šalis, nuo Jungtinių Valstijų iki Kinijos, turi dalyvauti, o kiekviena pramonės šaka, nuo naftos ir dujų iki technologijų, turi būti pertvarkyta. Trumpai tariant, mums reikia „didžiojo kapitalizmo perkrovimo”, – pabrėžė A. Schwabas.
PASKAITYKITE: Pasaulio ekonomikos forumo vadovo prognozė apie mikroschemas mūsų smegenyse pildosi dėl didžiųjų technologijų
Tiek Oelrichas, tiek Schwabas buvo pagrindiniai naujų ir eksperimentinių mRNA COVID vakcinų plataus naudojimo šalininkai. Šie skiepai, kurių klinikiniai bandymai bus baigti tik 2023 m., yra susiję su milijonais sužeidimų ir dešimtimis tūkstančių mirčių visame pasaulyje.
Atrodo, kad atsižvelgiant į Bayer, WEF ir Gateso fondo tikslą sumažinti gimstamumą, daugelis pastebimų COVID-19 vakcinos nepageidaujamų poveikių taip pat prisidėjo prie gimstamumo mažinimo. Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, su injekcijomis susiję daug negyvų gimusių kūdikių, kraujavimo iš makšties, menstruacinio ciklo sutrikimų ir persileidimų atvejų.
Pasak buvusio „Pfizer” viceprezidento daktaro Michaelo Yeadono, COVID injekcijos kelia „didelę riziką jūsų gebėjimui pastoti ir išnešioti kūdikį iki galo”, o dar blogiau, Yeadonas sako, kad „[nevaisingumo rizika] yra sąmoningi veiksmai, kurie, mano manymu, kad ir kas tai daro, meluoja, kad nuslėptų, ir šmeižia žmones, kurie bando jus įspėti”.
Toliau stumdamas gimstamumo kontrolės darbotvarkę, šio mėnesio pradžioje JAV valstybės departamentas paskelbė apie 5 mln. dolerių mokesčių mokėtojų lėšų dovaną Jungtinių Tautų gyventojų fondo (UNFPA) aprūpinimo programai – dar vienai su R. Geitsu susijusiai organizacijai, kuri padeda moterims užsienyje gauti kontraceptinių priemonių, abortą sukeliančių vaistų ir abortą atliekančių „rankinio vakuuminio aspiratoriaus” (MVA) prietaisų. JT „Darnaus vystymosi tikslais” siekiama „užtikrinti visuotinę prieigą prie seksualinės ir reprodukcinės sveikatos ir reprodukcinių teisių”, o tai yra frazeologizmas, dažnai vartojamas kalbant apie abortus ir kontracepciją.
Baigdamas savo pasisakymus, „globaliai mąstantis” Oelrichas aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviams sakė, kad pasaulinė sveikatos sistema „nėra vien tik vaistų dovanojimas ar vaistų teikimas už mažesnę kainą. Ji taip pat yra ir buvimas vietoje, kad padėtų tai įgyvendinti praktikoje”.
„Manau, kad ši pandemija taip pat atvėrė daugeliui žmonių akis į naujoves taip, kaip anksčiau nebuvo įmanoma”, – teigė Oelrichas. „Turime užtikrinti, kad žinios, sukurtos mūsų universitetuose, akademinėje bendruomenėje, būtų perkeltos… prieš patekdamos į „blizgančias” popierines publikacijas, jos būtų perkeltos į patentus.”
„Savo vizijoje matau bendras vyriausybės pastangas, dirbant ranka rankon su mokslo organizacijomis ir pilietine visuomene.”
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));