„Avia Solutions Group“ įsigijo išskirtinį keleivių terminalą ir angarą Londono Biggin Hill oro uoste

20211027095305_Avia_Solutions_Group_acquires_a_premium_FBO_and_MRO_base_at_London_Biggin_Hill_Airport3.png

„Avia Solutions Group“ įsigijo išskirtinį keleivių terminalą ir angarą Londono Biggin Hill oro uoste

Šių metų spalio 22 d. „Avia Solutions Group“, pirmaujanti tarptautinė aviacijos paslaugų grupė, įsigijo įmonę „Biggin Hill Hangar Company Limited“ ir jai priklausantį „Hangar 510“, aukščiausios kokybės paslaugas teikiantį keleivių terminalą ir techninės priežiūros ir remonto operacijų centrą, esantį Londono Biggin Hill oro uoste.

2011 m. pastatytas „Hangar 510“ yra modernus centras, įsikūręs viename iš pirmaujančių Jungtinės Karalystės verslo aviacijos oro uostų. 2021 metais Londono Biggin Hill oro uostas buvo 2-as populiariausias JK verslo aviacijos oro uostas po Farnborough, aptarnavęs net 18,6 % visų skrydžių, įvykdytų 10-tyje populiariausių JK verslo aviacijos oro uostų kartu paėmus.

Išskirtiniame operacijų centre patalpas nuomojasi gerai žinomi ir gerbiami aviacijos verslo gigantai. „Signature Flight Support“, didžiausias pasaulyje keleivių terminalų tinklas, turintis daugiau nei 200 vietų visame pasaulyje, teikia aukštos kokybės paslaugas verslo ir privatiems aviacijos keleiviams. O „Bombardier“, pasaulyje pirmaujanti verslo lėktuvų gamintoja, teikia orlaivių techninės priežiūros paslaugas.

„Avia Solutions Group“ direktorių valdybos narys Vygaudas Ušackas pakomentavo sandorį: „Džiaugiamės galėdami pranešti, kad įsigijome šį unikalų operacijų centrą, įsikūrusį viename greičiausiai augančių verslo aviacijos oro uostų Europoje. Tikimės, kad galėsime bendradarbiauti su verslo operatoriais bei oro uostu ir toliau teikti išskirtinės kokybės paslaugas keleiviams, orlaivių savininkams ir operatoriams, besileidžiantiems ir išvykstantiems iš Londono Biggin Hill oro uosto.“

Biggin Hill oro uostas užima svarbią vietą Didžiosios Britanijos istorijoje. Jis su susižavėjimu ir pagarba prisimenamas kaip Jungtinės Karalystės karinės oro pajėgų naikintuvų eskadrilių, Antrojo Pasaulinio karo metais saugojusių Londoną ir Pietryčių Angliją nuo vokiečių bombonešių, bazė. 1916 m. atidarytą bazę kaip Jungtinės Karalystės karinės oro pajėgos paliko 1992 m. ir nuo tada Biggin Hill veikė kaip privatus aerodromas, skirtas verslui ir civilinei aviacijai.

Naujasis „Avia Solutions Group“ pirkinys, „Biggin Hill Hangar Company Limited“, nėra pirmoji grupės investicija į klestinčią oro uosto aviacijos verslo ekosistemą. 2021 m. kovo mėn. „Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė „JETMS“ įsigijo „RAS Group“ – patyrusią orlaivių interjero, eksterjero ir apdailos specialistą, taip pat įsikūrusį Biggin Hill oro uoste.

Šis sandoris dar labiau sustiprina „Avia Solutions Group“ poziciją JK aviacijos paslaugų rinkoje. „Avia Solutions Group“ taip pat yra „Storm Aviation Limited“, pirmaujančios tarptautinės operatyviosios techninės priežiūros ir mokymų teikėjos, veikiančios Londono Stanstedo oro uoste, motininė įmonė. 2021 m. rugpjūčio mėn. „Storm Aviation Limited“ įsigijo Mančesteryje įsikūrusią „Chevron Technical Services Ltd“ (CTS) ir jos dukterinę įmonę „Chevron Aircraft Maintenance Ltd“ (CAM), teikiančias aviacijos paslaugas orlaivių priežiūros rinkai.

„Avia Solutions Group“ valdo beveik 100 biurų ir gamybos stočių visame pasaulyje bei vienija daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų, aptarnaujančių virš 2000 klientų Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir visame pasaulyje. Grupė turi daugiau nei 500 licencijų veiklai įvairiuose verslo segmentuose vykdyti. Į platų grupės įmonių klientams siūlomų paslaugų spektrą įeina: orlaivių nuoma ir prekyba, MRO paslaugos, verslo aviacija ir VIP skrydžių organizavimas, užsakomoji ir krovininė aviacija, pilotų ir įgulos mokymai, įdarbinimo ir kitos su grupės veikla susijusios paslaugos.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: VILMA VAITIEKUNAITE, AVIA SOLUTIONS GROUP
Facebook komentarai
});}(jQuery));