Atsisakę testuotis su iki 97 proc. galimai netiksliais testais, turės teisę eiti iš darbo velniop

ind-jpeg-1

ind-jpeg-1

Atsisakę testuotis su iki 97 proc. galimai netiksliais testais, turės teisę eiti iš darbo velniop

Paskelbta: 2021-03-24 09:44 Autorius: ekspertai.eu
I. Šimonytė (dešinėje). Nuotr. facebook.com

Kovo 23 d. Seimas leido Vyriausybei įpareigoti kai kurių sričių darbuotojus privalomai periodiškai tirtis dėl koronaviruso.

Patekę į tokį sąrašą ir atsisakę testuotis, darbuotojai turės arba dirbti nuotoliniu būdu, arba būti nušalinti nuo pareigų be teisės į atlyginimą.

Nors įstatymas ir prieštarauja Konstitucijai, tačiau Vyriausybės vadovės Ingridos Šimonytės nuomone, svarbiausia turi būti žmonių sveikata.

Ekspertai.eu primena, kad praėjusių metų lapkričio pabaigoje 22 pasaulio mokslininkų grupė paskelbė tyrimą dėl koronaviruso testų (kurie naudojami ir Lietuvoje) ir paviešino skandalingus faktus.

Ši informacija Lietuvos valdžios atstovų absoliučiai nesudomino, tuometinis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga šį mokslininkų darbą atsisakė komentuoti.

Ši informacija iki šiol absoliučiai nesudomino ir dabartinio Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio.

Kaip žinoma, mokslininkai nustatė, kad minėti testai gali būti netikslūs net iki 97 procentų. Kitaip tariant – tie testai niekiniai, neverti daugiau, kaip stalo servetėlė.

Plačiau minėtų tyrimu galima susipažinti publikacijoje „Dėl koronaviruso testų mokslininkai atskleidė skandalingus faktus“, o naujienas susijusia su šiou tyrimu rasite publikacijoje „Naujiena apie garsiuosius koronaviruso testus: informuoja profesorius Eduardas Vaitkus“.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));