Arūnas Pukelis : „Kai tau drebančiu balsu paskambina susireikšminęs, save „tiesos“ ieškotuoju pasiskelbęs, apima liūdesys ir gailestis”

pukelis-1

pukelis-1

Kai tau atsitiktinai paskambina koks įkyrus reklamos agentas ir siūlo įsigyti kokią stebuklingą keptuvę su dar stebuklingesne nuolaida, tai mandagiai padėkoji ir padedi ragelį.
Kai tau paskambina telefoninis sukčius ir prašo pervesti pinigų į nežinomą sąskaitą, nes artimas giminaitis pateko į avariją, irgi žinai, kaip elgtis.
Kai tau drebančiu balsu paskambina susireikšminęs, save „tiesos“ ieškotuoju pasiskelbęs, su Navalnu save lyginantis veikėjas, apima liūdesys ir gailestis.
Liūdesys, kad žmogelis nevaržomai siautėja, daro šou ir tiesiog neadekvačiai elgiasi tam, kad uždirbtų. Toks „verslas” daromas kitų asmenų teisių sąskaita.
Gailestis apima todėl, kad tokiems skambintojams gal tikrai reikia visapusiškos pagalbos. Ir matyt nėra kas šalia ištiestų pagalbos ranką. Kas padėtų mažais žingsneliais išvesti jį iš savo paties iliuzijų labirinto.
Artėja pačios gražiausios metų šventės, kada žmonės ieško jaukumo ir šilumos. Kada ramybė, šiltas žodis ir dėmesys artimiausiems yra didžiausia dovana.
Taip ir norisi palinkėti kiekvienam surasti savo ramybę. Susitaikyti su savimi. Ir suprasti, kad pyktis, kerštas, irzlumas ir pavydas dar niekada žmogui nepadėjo būti laimingam.
Facebook komentarai
});}(jQuery));