Melo dekonstrukcija. Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės istorija

dsc_0019

dsc_0019

Melo dekonstrukcija. Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės istorija

parašė Ugnius Kiguolis –  – 

  VšĮ Respublikinė Vilniaus Universitetinė ligoninė

Piktybiniems melo ir propagandos kūrėjams teks šiek tiek labiau pasistengti bandant apgauti ar diskredituoti Kiguolį. Gale šio įrašo pateiksiu trumpą instrukciją, kad sekantį kartą savo žaidimukams pasiruoštumėte profesionaliau.

Bet apie viską iš eilės.

Vakar skambina man nežinomas numeris. Šiaip retai keliu į knygutę neįrašytiems numeriams, bet matyt šios istorijos reikėjo. Taigi prisistato rezidentu Gediminu is Santaros klinikų. Ir sako, norėčiau pasidalinti vidine informacija, nes as nesutinku su tuo, kas ten vyksta. Sakau nu atsiuskite, paskaitysiu.

Taigi ateina laiškas:

Dėl pacientų mirštamumo nuo SARS-CoV-2

Sveiki, Ugniau,

Visų pirma ačiū jums, kad skiriate laiko. Norėdamas likti anonimu rašau jums ne iš savo asmeninio pašto – mano pavardė nėra Karosas ?

Prisegtame faile – įrodymas, kad vadovybė mus verčia žiniasklaidai pateikinėti gana šališką informaciją, kuri prasilenkia su realia situacija.

Nors dirbu sveikatos apsaugoje ir noriu žmonėms viso ko geriausio, deja, negaliu tylėti ir susitaikyti su tokia manipuliacija. Taip pat turiu savo nuomonę šiuo klausimu ir ne visada sutinku su tradicinės medicinos metodais ?

Su prisegtu pusiau profesionaliai sukurtu failu iš VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės, kuriame direktorius neva rekomenduoja visiems mirusiems diagnozuoti recidyvuojančią sunkią ligos formą, bei informaciją apie Korona Virusą dalintis pabrėžiant hiperbolizuotą poveikį sveikatai, neskelbiant kitų susirgimų neigiamo poveikio.

pacientų mirštamumasPacientų „mirštamumas”

Nuo pat pirmos pokalbio sekundės jautėsi provokacija, buvo akcentuojama mano galima sklaida ir prašymas kažką daryti. Apgailestauju, kad nebuvau pasiruošęs įrašyti pačio pokalbio, būtų šis pasakojimas dar įdomesnis. Bet tam busiu pasiruošęs sekantį kartą.

Dar šiokia tokia diskusija vyko ir SMSais, kur bandoma sukurti pasaka, kaip nepažįstamas man žmogus gavo mano telefono numerį, bei kodėl ant dokumento nėra parašų.

Pokalbis SMSaisPokalbis SMSais

Klaidos:

  1. Kad kiguolis patikėtų jūsų istorijomis, neužtenka gauti jo telefono numerį, dar reikia ir patekti į jo kontaktų knygelę.
  2. Kai kuriate mirčių statistiką, pasistenkite, kad ji būtų realesnė, sutampanti su žiniakslaidos teikiama informacija, bei informacija pateikiama ULAC, statistikos departamente.
  3. Pasistenkite įklijuoti kažkokius parašus. Taip tai gresia dokumentų klastojimu, bet būtų efektyviau ir įtikinamiau. Beje ar šio dokumento sukūrimas negali būti priskiriamas dokumentų klasatojimui dar išsiaiskinsime, nes ir elektroninis paštas ir pats laiškas ir telefono numeris priduotas Policijai. Tegu jie sprendžia ar tai prilygta dokumentų klastojimui. Laiškas taip pat persiunčiamas ir pačiai Respublikinei Vilniaus Universitetinei Ligoninei, kad būtų informuoti apie jų vardu kuriamus dokumentus, gal netyčia atsirinks galus ir padės policijai atrasti dirigentus.
  4. Kai kuriate pasaką iš kur gavote numerį, bent jau suderinkite su tuo žmogumi, kad jis bent kažkaip jūsų istoriją patvirtintų.
  5. Kai prisistatote iš Santarų, pasistenkite ir dokumentą sufeikinti nuo Santarų.

Iki kitų susitikimų skameriai.

Papasakokite, kaip ten su Policija sekėsi.

Pareiškimas policijaiPareiškimas policijai

Pranešimas RVULPranešimas VšĮ Respublikinei Vilniaus Universitetinei ligoninei

Apie autorių
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis

Facebook komentarai
});}(jQuery));