Algirdas Paleckis bus teisiamas uždarame teismo procese ir nuteistas kaip „šnipas”, nes neprisipažįsta

Paleck12

Paleck12

 

 

ARTĖJA POLITINIO PROCESO PRADŽIA-ALGIRDO PALECKIO BYLA

 

,,DEMOKRATIJOS ROJAUS“ DETALĖS –SEKIMAI, KRATOS IR POLITINIAI KALINIAI  

 Pastaruoju metu Lietuvoje vyksta prieštaringi procesai-teisieji puolami, kratomi, uždaromi į kalėjimus, o visokie perėjūnai ir provokatoriai klesti.Vienas iš ryškių pavyzdžių- vyksta susidorojimas su Algirdu Paleckiu. Tai taikus žmogus, ilgai buves vieno iš kairiujų judėjimų lyderis, žurnalistas.  A. Paleckis jau daugiau kaip 15 mėnesių randasi už grotų.

Kaltinimai šnipinėjimu visai absurdiški, nėra nusikaltimų faktų.  Bet yra su spec. tarnybomis bendradarbiaujančio asmens –Deimanto Bertausko parodymai. O kodėl  jis taip  gražiai bendrauja su gestapo veikėjais ? Nes jo namuose per kratą rasta didžiulis kiekis vaikų pornografijos.Štai ir iškyla klausimas –ko verti tokie parodymai?

Ilgus metus teko kartu su Paleckiu aktyviai veikti šiame kairiajame judėjime. Irgi buvau puolamas, kratomas, teisiamas. Paskutinė byla – ji mano atžvilgiu pradėta 2019 m. spalį del komentaro TV kanalui apie nacistinius nusikaltėlius. Užtai puikiai žinau, kaip fabrikuojamos politinės bylos.

Algirdo Paleckio bylos eigoje gauti kai kurie dokumentai, kurie parodo koks Lietuvoje ,,demokratijos rojus“. Užtenka kad ir makabriškų frazių apie Paleckį-,,galimai planavo grobti prokurorus“ arba ,,susijęs su galimu įkaitų grobimu“.  Tos frazė ne tik makabriškos, bet ir juokingos.

Pastaruoju metu A. Paleckio byla jau perduodama teismui. Pereitą savaitę vienanm iįš Paleckiuo bendražygių Pavelui Ževžikovui jau gražintas 2018 m. gruodžio mėnesį iš jo per kratą paimtas kompiuteris, ir kai kuriems kitiems piliečiams, pas kuriuos buvo atlikto su šia byla susiję kratos, irgi gražinti kompiuteriai. Aš neseniai gavau dokumentą iš Kriminalinės policijos biuro  kuriame pripažistama apie mano atžvilgiu vykdytus ,,procesinės prievartos veiksmus- tai yra sekimas, pokalbių  pasiklausymai ir pan.( dokumentas pridedamas ).

Tai reiškia jog nuo 2017 vasaros, o gal ir nuo 2016 m. ryšiumi su šia byla buvau ilgą laiką sekamas. Vienas iš teisėsaugos veikėjų 2018 m. gruodį pareiškė, jog dar iki Paleckio arešto tų metų spalį tyrimas vyko kur kas daugiau nei metus laiko. Prokurorai vengia atvirų komentarų apie šią byla, ir į teikiamas peticijas irgi atsakiai formaliai, pagal toną ,,vsio zakonno“. Tačiau Paleckio bylos skaidrumu ryškiai abejoja ( o jei tiksliau-dažnai netiki kaltinimais)  ne tik jo šalininkai, bet ir tokie žmonės-kurie yra buvę jo oponentais, tačiau dabar tiesiog piktinasi tokiu politiniu susidorojimu.

Tiesioginiai A. Paleckio bylos tyrėjai-vyr. tyrėja Regina  Kišūnienė ir komisaras Linas Karčiauskas jau yra skandalingai pasižymėję. Ypač ,,žymus“ komisaras Karčiauskas-tikras politinių persekiojimų ,,specas“. 

Išties nesinori velti daug teorijų, manau užtenka publikuoti dokumentus ir dar iškelti kelis atvirus klausimus:

 

  1. Ar Algirdas Paleckis pagrobė slaptus dokumentus iš Lietuvos valdžios instancijų?
  2. Ar Algirdas Paleckis įsigaudvo į karines bazes ir jas fotografavo?
  3. Ar Algirdas Paleckis pagrobė teisėjus bei prokurorus?

 

Giedrius Grabauskas

 

 Paleck12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));