Aktyvumas – šios vasaros mada: nauji būdai mėgautis pikniku su BORJOMI

Aktyvumas – šios vasaros mada: nauji būdai mėgautis pikniku su BORJOMI

Piknikų kultūrą jau keletą metų iš eilės lietuviams pristato vulkaninės kilmės mineralinis vanduo „Borjomi“, kviečiantis kartu ragauti gardžius patiekalus ir mėgautis gyvenimu po atviru dangumi. Tradicinio renginio organizatoriai pastebi, kad daugeliui mūsų vien tik užkandžiauti su bičiuliais – per maža: norisi išbandyti naujas veiklas, aktyvias ir linksmas pramogas. Miesto erdvių specialistai sako, kad žalias Vilnius kartu su jo apylinkėmis piknikautojams – itin tinkamas. Čia netrūksta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems skirtų aktyvių pramogų zonų.

 

Vasarą traukia prie vandens

 

Žinoma radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita prisipažįsta mėgstanti piknikauti ir būti gamtoje. Ne kartą piknikavusi Los Andžele, Niujorke, Romoje bei kitose pasaulio sostinėse mergina pastebi, kad piknikai, pietūs ar vakarienė gamtoje daugelyje didžiųjų miestų tapo gyvenimo dalimi.

 

Jos mėgstamiausios piknikavimo zonos, kuriose galima ne tik užkandžiauti, bet ir aktyviai leisti laiką. „Nepaprastai mėgstu vandenį, niekada nepraleidžiu progos paplaukioti. Mano piknikai dažniausiai vyksta vandenlenčių parkuose, poilsiavietėse prie vandens telkinių, kur galima pasivažinėti vandens motociklais“, – sako S. Albavičiūtė-Bandita.

 

Žinomas televizijos ir radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius sako, kad jo iškylų madas diktuoja vaikai. Pastariesiems judėjimas – būtinas, todėl šeima stengiasi kuo daugiau laiko leisti gamtoje.

 

„Mūsų šeimos piknikai prasideda nuo kelionių dviračiais, kurių tikslas – atrasti vaikams žaisti tinkamą vietą. Vien tik pavalgyti lauke mums nėra įdomu. Vienos mėgstamos aikštelės neturime, kad neatsibostų – kaskart išbandome naujas vietas. Patinka aikštelė slėnyje prie Žirmūnų, netoli upės, priešais Valakampius, taip pat ir prie Baltojo tilto. Vaikams svarbiausia, kad jie galėtų suktis suktuku, pasisupti supynėmis ar leistis nuo čiuožyklos. Karstyklės, laipyklės, virvės – dar papildomas privalumas“, – šypsosi laidų vedėjas.

 

Aktyviau, vadinasi, smagiau

 

Šiemet jau septintąjį kartą pikniką prie Baltojo tilto organizuojančios kompanijos „Borjomi“ atstovė pastebi, kad per septynerius metus miestiečių piknikavimo įpročiai pasikeitė. „Aktyvumas – šios vasaros mada. Tradicinį pikniką lietuviai stengiasi vis dažniau papildyti aktyviomis pramogomis. Žmonės neturi daug laisvo laiko, todėl stengiasi jį išnaudoti kiek galima turiningiau. „Borjomi“ mineralinis vanduo padės kiekvienam patirti daugiau ir pažadinti viduje savo energijos vulkaną“, – sako „IDS Borjomi Europe“ rinkodaros vadovė Tatjana Rudienė.

 

Ji pastebi, kad piknikų kultūra Lietuvoje kiekvienais metais šiltuoju sezonu populiarėja. Tai rodo ir virtualus „Borjomi“ piknikų žemėlapis www.picnic.borjomi.com . Jame žmonės aktyviai žymi vietas, kur galima iškylauti visoje Lietuvoje, dalinasi patarimais bei receptais. Planuojama, kad į „Borjomi“ pikniko zoną prie Baltojo tilto gegužės 31-jąją ateis daugiau nei du tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių, kartu aktyviai pramogaus bei mėgausis maistu.

 

„Patyrusių kepėjų komanda iš Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos renginio dalyviams ruoš gardžius burgerius su sultinga „KITCHEN me“ jautiena, o išskirtinius skonius padės atskleisti vulkaninė kilmės mineralinis vanduo „Borjomi“. Bičiulius taip pat kviesime išbandyti save, pramogų sąraše: pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, šokinėjimas stogais įsikūnijus į žmogaus voro rolę, drąsos bokštas, kojūkai ir nauji skoniai“, – šių metų pikniko pramogas vardija T. Rudienė.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: KRISTINA JUGULYTĖ, PR SERVICE

Facebook komentarai
});}(jQuery));