skip to Main Content

Naujame „Laisvo laikraščio“ numeryje  – Seimo Ekonomikos komiteto vicepirmininkas Artūro Skardžiaus proignozės:

„Aš prognozuoju, kad protesto balsus šiandien pasiims Skvernelis su žemgrobiu. Kaimas yra nepatenkintas pieno kainomis ir išmokomis, kiaulių maru, ir yra daug stiprių ūkininkų, kurie gali daug ką leisti, pvz., finansuoti TV serialus, kaip „Naisių vasara“. O Ramūno Karbauskio siekis yra turėti blaivius ir už minimumą dirbančius „cholopus“, nes jis pats ir jo šeima gyvena ir vaikai išaugo Ispanijoje. Pamenu, kad dar nuo 2000 m. Karbauskis nelankė Seimo posėdžių, nes gyveno Ispanijoje. Bandėme su juo aiškintis „Žinių radijo“ laidoje – kodėl Karbauskis, gyvendamas Ispanijoje, nesiūlo ten uždrausti pardavinėti vyną? O vietoj to daro eksperimentą Naisiuose, kad žemdirbiai geriau lenktų nugaras jo firmose. Juk žmogus valdo daugiau nei 1 proc. Lietuvos teritorijos, tačiau kažkodėl gyvena Ispanijoje, ir sako, kad jeigu ten gyvena Sabonis, kodėl negali Karbauskis? Jis į šią šalį emigravo dar 2000 m., ir jo šeima nuo to laiko gyvena ten. O žmonėms norisi tvirtos rankos, ir todėl kuriami tokie serialai, kaip „mentai“, kuriamas pozityvus policininko įvaizdis. Toks derinys ir kelia man klausimą – kokį procentą rinkėjų balsų jie pasiims. Manau, kad apie 20 vietų. O dėl Tvarkos ir teisingumo – dabar partijos sąrašo lyderis yra Remigijus Žemaitaitis, labai lojalus Daukanto aikštei, ir visur deklaruojantis, kad kiekvieną klausimą derina su Grybauskaitės patarėjais. 

– O ar prezidentė dėlioja vyriausybę po rinkimų?

– Kiek aš žinau, senelis dėlioja Gabrieliui Landsbergiui premjero vietą po Seimo rinkimų. Tai tikslas, kurio siekia ir prezidentūra, ir konservatoriai. O prezidentės pareiškimas, kad „valdžia nužmogėjo“, yra rinkimų kampanijos juodosios technologijos. Prezidentė rinkimų metu turi būti neutrali, tačiau šiuo atveju Dalia Grybauskaitė dažnai viešai pasirodo su Vytautu Landsbergiu. Tą patį mačiau ir Briuselyje, kai ji buvo eurokomisarė. 

– Kodėl socdemai atsisakė tirti Grybauskaitės įtaką teisėsaugai?

– Buvo nuspręsta, kad prieš rinkimus nereikia didinti įtampos, tačiau supratimo ir tolerancijos turi būti iš visų pusių. Tačiau prezidentūra to nesupranta – daromos kratos Seime, parlamento vieta kažkur prie būdos. Manau, kad kitas Seimas grįš prie šio klausimo, nes visos šios kratos rodo, kad demokratijos lygis krito žemiau Rusijos ir Baltarusijos.  Matoma akivaizdi manipuliacija teismų ir teisėjų valia – griaunama parlamentinė respublika. Viskas daroma tam, kad anūkas taptų premjeru. 

 

Plačiau apie tai – naujame numeryje

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));