Ar karas Ukrainoje yra Didžiojo perkrovimo (reset) dalis?

siusk

siusk

Nenutylant diskusijoms apie tai, ar karas yra Didžiojo perkrovimo dalis, ar Rusija yra uoli jo dalyvė, ar ji palieka projektą, galima padaryti vieną išvadą –
– buitiniu protu, kaip aš tai vadinu, arba įvykių matymu vien plokščioje projekcijoje, o dar esant tokiai informacijos, nuomonių gausai ir įvairovei šio galvosūkio išspręsti praktiškai neįmanoma.
Eigos baigtį galima numatyti tik žiūrint iš vertikalės, arba mąstant globaliai :
Pasaulis dualus – dvipolis : vyras – moteris, deguonis – anglies dvideginis, įkvėpimas – iškvėpimas, juoda – balta ( atspalviai – tik tarpinis variantas, jei ką), gėris – blogis ir taip iki begalybės.
Kodėl geopolitikoje turėtų būti kitaip ?
Todėl čia aktyviai veikia taip pat tik du poliai – anglosaksiškas ir slaviškasis pasaulis.
(Kinija, dažnai vadinama trečiuoju poliumi, visada yra pasyvi, laukianti. O tai nėra polius).
Poliai visada – pliusas arba minusas. Tai magnetas su dviem poliais.
Todėl, kaip matome, trečiąjam poliui geopolitikoje vietos nėra ir Kinija priversta būti pasyvi. Bet tai visai nereiškia, kad ji nereikšminga, atvirkščiai – labai reikšminga ir svarbi. Tiesiog jos toks vaidmuo geopolitikoje – pasyvus.
O pliusas ir minusas, arba slaviškasis ir anglosaksiškas pasauliai jau daugelį šimtmečių, o gal ir dar ilgiau, mes to nežinome, tarpusavyje kariauja „не на жизнь, а насмерть.”
Yra periodas, kai poliai būna verti vienas kito, t.y. lygūs, pvz.:
TSRS – JAV\Vakarai ( karinė galia, įtaka pasaulyje, industrija ir tt.)
Neišvengiamai seka periodas, kai vienas polius pradeda silpnėti :
vėlyvoji TSRS su savo stagnacija, 90 – ųjų Rusija – JAV\Vakarai ;
Ir atsiduria vos ne ant sugriuvimo ribos (90 – 99 -ųjų Rusija).
Po to seka ilgas ir sunkus kilimas iš griuvėsių, arba polius pildosi jėga.
Kas mato daugiau nei TV ekraną, galėjo stebėti šį pastarųjų dešimtmečių procesą.
O priešingas anglosaksiškasis polius paraleliai pradėjo išsigimti per savo liberalizmą, multikultūrą, komformizmą ir ttt.
Dabar aiškiai matome kolektyvinių Vakarų degradacijos apogėjų ir netgi gręsiantį Europos sąjungos skilimą, kaip kad kadaise skilo TSRS.
Ir slaviškojo poliaus politinį\karinį stiprėjimą, tradicinių vertybių grįžimą, dvasinį atgimimą, apsivalymą nuo liberalizmo. Bei maždaug pusės pasaulio, kuriam vakarietiškos vertybės jau stovi skersai gerklės, būrimąsi aplink šį polių – žmonės tiesiog trokšta naujos ideologijos.
Planetos perėjimas į kitą vystymosi etapą arba epochą, o jis yra realus ir fizinis ( bet čia jau atskira tema), tiesiogiai įtakoja visus šiuos procesus. Todėl visas pasaulis atsidūrė dugne ir tapo nelengva suprasti, kas iš tikrųjų yra stiprus, o kas silpnas.
(Be to šiame periode aiškiai matosi inversijos požymiai – kai sąvokos sukeičiamos vietomis. O tai taip pat įnešė painiavos ir nesupratimo – bogis tapo gėriu, melas – tiesa, atgimimas – degradacija, netgi sveiki žmonės patapo ligoniais, ką visai neseniai galėjome stebėti))). Bet, kai žinai, jog šiuo metu vyksta Didžioji magnetinė inversija – Žemės magnetinio lauko poliai keičia savo lokaciją tol, kol jie apsikeičia vietomis, tai visai nestebina. Bet čia jau nukrypimas nuo temos, arba atskira tema – galima nesiplėsti.
….
Tai kokią išvadą galima būtų padaryti ?
….
Great Reset yra anglosaksiškas ar slaviškasis projektas ?
Anglosaksiškasis.
O kokioje būsenoje yra anglosaksiškasis polius ?
Degradacijos.
O ką daro minusas, kai ateina kirdyk ?
Griebiasi už šiaudo, darosi agresyvus, be kompromisų, subujoja fašizmas, kaip vienintelis būdas išlaikyti situaciją ir valdžią.
Bet jis jau pasmerktas būti sukištas po plintusu su visais savo greatresetais. Taškas.
Manau, kad teorema įrodyta, nenukrypstant į smulkmenas ir niuansus, kurių, niekas, t.y. visuomenė nežino, arba žino nedaug.
Bet tendencijos aiškiai matomos.
Yra dar kitas suvokimo lygmuo – subtilusis arba metafizinis.
Todėl permainas ir tai, kas vyksta, bei tai, kas bus, galima tiesiog jausti.
P.s.manau – reiškia, tai yra tik mano nuomonė.
Facebook komentarai
});}(jQuery));