Pasipriešinusieji mafijai gydomi „psichuškėse”

Alytaus apylinkes teismo pirmininke Irmute Kliucinskiene

Tėvynė Tu mano Tėvynė, su kuo ir prieš ką Tu eini?

Laisvo laikraščio atstovas Klaipėdoje Zenonas Volkovas toliau kalbasi su Alytaus prokuroro Arūno Juknevičiaus paversta psichine ligone ir pavojinga visuomenei, Asta Rubinaite (nuotr. apačioje)

Rubinaite1

– Gal pradžioje pakalbėkime apie vasario 16-ąją, kaip praėjo ši Nepriklausomybės diena, Jums?

 

– Kaip ir daugelis, jau senai nebežiūriu, nebesiklausau, nebeskaitau sisteminės landsberginės „šaikos“ (gaujos – Z.L.) skleidžiamos dezinformacijos. Visi jie susijungę, persilenkę, vieni kitiems kažką tai lyg tai laižo ar čiulpia, taip įrodydami savo lojalumą vieni kitiems.

Ši Nepriklausomybės diena, dar kartą parodė, kas Lietuvoje yra kas. Važiuojantys į šią šventę su a/m papuoštomis trispalvėmis, policijos buvo masiškai stabdomi, tikrinami, taip buvo gadinama jų šventinė nuotaika. Ateities istorikams paminėsiu, kad šiuo metu VRM „ūkvedžiauja“ Agnė Bilotaitė. Jos pavaldiniai, šventės metu, prisikabino prie panevėžiečio žinomo sąjūdiečio, tapusiu Jedinstvo nariu, Kazimiero Grabio. Romo Dambrausko ir kitų dalyvių, jam pavyko išvengti policijos „voronoko“.

 

– Nenuostabu, kad Jūs su tokia savo mąstysena, lyg šiol negalite ištrūkti iš landsberginės chuntos gniaužtų.

 

– Vytauto Landsbergio chunta, jau 1990-aisiais skirstė mus į „patriotus“ ir „nepatriotus“ dabar jau nebeskirsto. K.Grabio atvejis. Savas nesavas, mažiausia kritika ir ateik čia. Mano senelis, iš mamos pusės, Juškevičius Juozas, Bernardo s. gim. 1899-12-27 d., vienas iš Lietuvos kariuomenės kūrėjų, savanoris (1918 – 1923 m.) 1928-11-14 d., apdovanojimo liudijimo Nr. 1315,  buvo apdovanotas žymiu apdovanojimu. Buvo sužalota koja. Kiek kartų buvo rašyta, kaip policija, be sankcijos, darė kratas, paiminėjo mūsų daiktus.

 

– Kiek žinau, šis atakuojamas namas, buvo statytas senelio savanorio J.Juškevičiaus? Man kilo mintis. Ant senelio statyto namo sienos, pakabinti jo garbei atminimo lentą, o šalia kitą. Kada, siautėjo ir plėšikavo landsberginės šaikos siusti policininkai.

 

– Įdėja nebloga, manau sukvietę artimųjų konsiliumą, taip ir padarysim. Aišku, jeigu nesupūdys Rokiškio vadinamoje psichiatrinėje ligoninėje – kalėjime, arba neišneš, kojomis į priekį, kaip, kad  išnešė Kauno apskrities policijos vyriausiasis exkomisaras Darius Žukauskas, savo kolegę, policijos veteranę Skaistą Rakauskienę. 

 

– Kodėl Rokiškio psichiatrinę ligoninę vadinate kalėjimu?

 

 – Ten patekti procedūros tos pačios, kaip ir į kalėjimą. Jeigu aniems neišeina pasodinti į kalėjimą, tai į „psichuškę“ vieni niekai. Nereikia turėti ne tik teistumo ar būti baustam už administracinį nusižengimą. Užtenka, aprengto prokuroro uniforma ir pavadinto žmogus prokuroru, mano atveju Alytaus prokuroras Arūnas Juškevičius, už iš vis nesamo nusikaltimo, kad ten atsidurtum. Šis davė trejų dienų terminą pasišnekėjimui. Po to dar paaiškina, kad pati esi kalta, nes nekalbi (neduodi pakišos Z.V.). Taip mane jau „kalbina“ trys metai, o aš apsimetu, kad nesuprantu, kad reikia duoti pakišą. Toks prokuroras iš lubų parašo, kad gali sukelti grėsmę visuomenei ir važiuoji, pas žmoną teisėją, ar pas advokato dukrą teisėją, ar pas jų kolegę. Po to užsiundo policininkus. Žiūrėk jau ir esi tarp ligonių.

 

Žinau, kaip maitina kalėjimuose, tai Rokiškio ligoninėje – kalėjime, maistas iš vis nežmoniškas.  Pabandyk prasižioti apie bet kokią betvarkę, išreikšti nepasitenkinimą vadovui Algimantui Liausėdai, tuoj prisistatys pragertu snukiu sanitaras, gausi per prievartą „ukolą“ ir praeis noras skustis ne tik tau, bet ir kitiems likimo broliams ar sesėms.  

 

– Girdėjau, kad Alytuje kuo baisiau elgiasi policininkas („pitbulis“), tuo tarp savų yra labiau vertinamas, ar tai tiesa? Jų šventės proga 2021-10-01 duris atvėrė netgi Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčia. Ar nors vienas policininkas „angelas“ ėjo išpažinties?

 

– Taip, šiems policininkams, nebijantiems nei Dievo, nei velnio, skambėjo gražiausi Alytaus policijos pareigūnams skirti žodžiai. Portale „AlytusPlius.lt“ atpažinau nusikalstamoje veikloje dalyvavusius Alytaus pareigūnus. Tai patys ciniškiausi, vyriausioji tyrėja Ieva Baziukevičienė, vyriausiasis tyrėjas Deivydas Pašukonis, vyresnioji tyrėja Violeta Aušiūraitienė. Šie, tirdami nusikaltimą, kurio net nėra požymių, apgavę gaisrininkus, išplėšė savanorio statytus namus, išpjaustė metalinę tvorą.

AAVPK vyriausia tyreja Ieva Baziukeviciene ir Alytaus meras Nerijus Cesiulis

Teisinis ir moralinis nonsensas, Alytaus meras („gaisrininkas“-Z.V.) Nerijus Česiulis tariamų Angelų sargų Policijos dieną, pareigūnams dėkojo už sunkų (nusikalstamą – Z.V.) darbą.   Kadangi tuščiagarbiai girdi tik pagyrų žodžius, juos sveikino ir policijos generalinio komisaro patarėjas Donatas Matuiza, dėkojo jiems už sąžiningą (Astos R. atžvilgiu nusikalstamą – Z.V.) pareigų atlikimą, profesionalumą, linkėjo taip pat būti ir vieningiems. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato v-kas Alvydas Jurgelevičius, kalbėjo apie tai, koks yra svarbus susitelkimas, vieningumas, bendradarbiavimas.

Alytaus apylinkes teismo pirmininke Irmute Kliucinskiene

Taip pat juos sveikino ir Alytaus prokuroras Stasys Kasiulis, teismo pirmininkė Irmutė Kličinskienė (nuotr.)

 

– Žinau, kad Jūs teisiškai esate išprususi, labiau negu kartu sudėjus Alytaus policininkus, galimai ir prokurorus?

 

Apie policininkų teisinį išprusimą, neturiu ką ir kalbėti. Kiek teko bendrauti ir su prokurorais, jeigu su jais kalbi apie ratus, jie kalba apie batus. Suprantu, kad mūsų mąstymai ir pasaulėžiūra yra skirtinga. Aš JAV studijavau magistratūrą.  Palyginimui, Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska, įgijo teisės bakalaurą, kas suteikia jai galimybės siekti magistratūros studijų, tokių kaip aš. 

5261598atsakymas-a.-rubinaitei-ap-4160

 

– Kiek žinau ši tatuiruota ministrė, 2019 m. yra apdovanota už reikšmingą indėlį į žmogaus teisių situacijos gerinimą Lietuvoje. Ar nebandėte kreiptis į ją?

 

– Aš esu išauklėta lietuvybės dvasia, be to bijau, kreiptis į tatuiruotas, neaišku kokie jos psichiniai nukrypimai, kokia orientacija. Šiandien (2022-02-22) gavau atsakymą iš generalinės prokuratūros baudžiamojo persekiojimo departamento, vyriausiojo prokuroro pavaduotojo Arūno Meškos atsakymą. Kuriame rašoma, kad dėl nusikalstamo įsilaužimo jokio tyrimo nepradės. Kadangi jau tokį skundą turėjo ir joks tyrimas nebuvo pradėtas, kadangi nebuvo pradėtas, nepradės ir dabar. Taip šis prokuroras palaimino savo kolegas ir toliau nepaisyti įstatymų. Būna, kai šios „šaikos“ atstovai atsirašo, kad tyrimas pradėtas nebus. Parašai pakartotinai, atrašo, kad jau buvo šis faktas tirtas. Žmogus iš tikro pradedi mastyti, ar ne laikas kreiptis į psichiatrus, ar kai kam pasiūlyti?

 

– Rytoj (2022-02-22) su nekantrumu lauksime Kauno apygardos teismo verdikto, ko Jūs, Asta Rubinaite, tikitės iš šio teismo? 

 

– Nieko padoraus iš jų jau nesitikiu. Korumpuotai teisinei sistemai, norėčiau atsakyti Chris Hedges žurnalisto žodžiais: šiandien mes gyvename šalyje, kurioje gydytojai žaloja sveikatą, teisininkai niekina teisingumą, universitetai siaurina žinias, vyriausybė slopina laisvę, sisteminė žiniasklaida naikina informaciją, religija žlugdo moralę, o bankai griauna ekonomiką. 

  

– Gerbiama Asta Rubinaite, patikėkite Jūsų gyvenime ateis laikas, kai, kai kurie žmonės apgailestaus dėl to, kad su Jumis elgėsi taip žiauriai, negailestingai, nesąžiningai ir neteisingai. Patikėk manimi, jis tikrai nebe už kalnų, jis ateina. 

– Aš šiuo metu elgiuosi su jais taip, kaip ir jie su manimi. Ir manau, kad čia joks ne kerštas. Tiesiog abipusis supratingumas.

– Už Jūsų atvirumą, dėkoju ir skaitytojų vardu.

 

 

              

Facebook komentarai
});}(jQuery));