Tabu – apie mirtis nuo vakcinos

255020653 4499990136760903 4200105954351928014 n
Ne, tai ne LRT faktai. Tai LRT IŠKRAIPYTI FAKTAI.
Jurga Baikaite, esate tikra, kad NEGALI BŪTI SUSIJUSIOS? Žinote atsakymus jau dabar. Kam iš viso ta medicina?
Aš sakiau tiesą. Jūs, Jurga Bakaite, meluojate. LRT MELUOJA.
Aš už Jurgą Baikaitę apie vakcinas žinau milijardus kartų daugiau, bet atsakymų dėl bent 2 minimų jaunuolių mirties priežasčių nežinau. Propaganda manęs neįtikina. Norėčiau, kad įtariamas nepageidaujamas reakcijas nagrinėtų mokslas, o ne apie mediciną neturintys supratimo propagandistai.
Nejučiom prisiminiau, kaip Harvardo profesorius M. Kullforff skundėsi, kad jį fact-checkin’o kažkoks rezidentas. Lietuvoje dar gražiau – žurnalistė.
Aptarinėjome kai kurių žiniasklaidos priemonių reakciją į nėščios moters mirtį ir klausiau kitos pusės propagandistų apie kitų 4 jaunuolių mirtis:
– ar jūs nors pirštą pajudinote, ar ką nors pasakėte, ar bandėte panagrinėti, kas ten buvo?
– ar kas nors šiuos klausimus nagrinėjo?
Sakiau:
– ši liūdna istorija tegul būna pamoka
– turi būti atliekamos mirusių „nuo COVID-19“ žmonių autopsijos, nes jei nesimokome pamokų, tai gauname naujas.
Bet nesakiau, kad tos mirtys nuo vakcinos. Paminėjau skiepo ir mirties datas ir tai, kad šie įvykiai niekam nerūpi. Taip ir yra.
Jei žmogus sirgo neurologine liga, tai jis nurašytas, turėjo mirti ir nagrinėti nereikia? O dauguma mirusių „nuo Covid-19“ gretutinėmis ligomis nesirgo?
Beje, BNT162 (Comirnaty) pediatrinio tyrimo metu užfiksuotas 1 minčių apie savižudybę atvejis. Įrašų apie savižudybes po skiepo yra ir Europos vaistų agentūros prižiūrimoje Eudravigilance duomenų bazėje. Žmones, turėjusius minčių apie savižudybę, buvo draudžiama įtraukti į Comirnaty klinikinius tyrimus. Kitaip sakant, ateitis parodys. Comirnaty klinikiniai tyrimai baigsis 2023 metais.
O jei žmogus sirgo neurologine liga, tai jis nurašytas, turėjo mirti ir nagrinėti nereikia? O dauguma mirusių „nuo Covid-19“ gretutinėmis ligomis nesirgo?
Beje, kodėl Statistikos departamentas nenori paskelbti visų mirčių duomenų (su priežastimis, skiepų ir teigiamų testų datomis)?
Facebook komentarai
});}(jQuery));