Kodėl kruizas „Diamond Princess“ dėl covid-19 nepavirto plaukiojančiu morgu ?

diamond

III Dalis – „Your Booster Life“: Kaip Didžioji Farmacija Pritaikė Prenumeratos Pelningumo Modelį

Big Reset Demokratija Ideologijos Kritika Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. spalio 24 d.

Pirmą kartą lietuvių kalba paskelbta čia 2021 m. spalio 28 d. Straipsnio autorius JULIUS RUECHEL.

Ačiū https://t.me/triusio_urvas.

Antivirusinių programų saugumo atnaujinimai: kryžminis imunitetas dėl pakartotinio poveikio

O dabar pereikime prie antrojo būdo, kuriuo mūsų imuninei sistemai naudinga sparti RNR kvėpavimo takų virusų evoliucija, ir prie grėsmingo būdo, kuriuo visuomenės sveikatos politika trukdo šiai sistemai.

Kadaise mirtinas 1918 m. ispaniškasis gripas tebėra tarp mūsų; dabar jis yra dalis virusų, kurie kiekvieną žiemą sukelia peršalimo ligas ir gripą būtent todėl, kad vėlesni jo variantai evoliucionavo ir tapo mažiau mirtini. Kad ir koks nemalonus būtų gripo sezonas, daugumai mūsų jis nėra mirtinas, nebent mūsų imuninė sistema yra silpna arba pažeista. Tačiau kiekvienas vėlesnis susidūrimas su virusu moko mūsų imuninę sistemą, kaip neatsilikti nuo jo laipsniškos evoliucijos laikui bėgant.

Kitaip tariant, kiekvienais metais naujai susidūrus su naujausia peršalimo ar gripo viruso atmaina, ji veikia kaip savotiškas antivirusinės apsaugos atnaujinimas, iš dalies paruošiantis jus kitam virusui. Nykstantis imunitetas ir kintančios mutacijos reiškia, kad niekada nebūsite 100 proc. atsparūs kitam virusui, tačiau, kol atnaujinimai bus pakankamai dažni, niekada neturėsite ir 0 proc. imuniteto. Visada bus pakankamai medžiagų, kad apsisaugotumėte nuo sunkiausių padarinių, nebent nelaimėsite dėl silpnos imuninės sistemos. Štai kodėl tai vadinama kryžminiu imunitetu.

Dėl peršalimo ir gripo sezono metu plataus virusų asortimento mažesnė tikimybė, kad mirsime ar sunkiai susirgsime, jei susidursime su kokiu nors nauju „variantu“ iš Londono, Indijos ar Brazilijos arba jei susidursime su nauju „pusbroliu“, pavyzdžiui, COVID, kuris išlįs iš kokios nors šikšnosparnių olos ar šlapio turgaus arba pabėgs iš kokios nors laboratorijos Vuchane.

Daliniam kryžminiam imunitetui reikia periodinio pakartotinio poveikio. Pritaikyta iš Nature, 4704, 2020 m. rugsėjo 17 d.

Šaltinis ČIA

Tačiau, kai akimirką pagalvojame, tai, kas buvo pavojinga, kai buvo nauja, netrukus tampa svarbiausiu mūsų sąjungininku ateityje, kad apsaugotų mus nuo kito pavojingo naujo dalyko. Kol esame dažnai pakartotinai veikiami, kol imunitetas neišblėso iki nulio, kryžminis imunitetas yra vienintelė reali evoliucinė strategija, kurią žmonės turi, kad apsisaugotų nuo kito viruso varianto ar viruso pusbrolio, šių greitai mutuojančių kvėpavimo takų virusų.

Turint pakankamai kryžminio reaktyvumo imuniteto likučių nuo paskutinio kontakto, susidūrus su naujausiu viruso variantu, jūsų imuninė sistema gali būti tiesiog atnaujinta jums nieko nepastebint. Štai ką reiškia „besimptomė“ infekcija. Prieš pradėdami kankinti sveikuosius nesibaigiančiais PGR tyrimais, kad sužinotume apie visas šias „besimptomes infekcijas“, nuolat gaudavome daugybę šių „antivirusinio saugumo atnaujinimų“ kiekvieną kartą, kai susidurdavome su vienu iš daugiau nei 200 tarp mūsų cirkuliuojančių kvėpavimo takų virusų, dažnai net nepastebėdami „infekcijos“.

Daugelis šių susidūrimų yra besimptomiai, nes mūsų imuninė sistema sugeba juos neutralizuoti net nesuardžiusi pakankamai mūsų gynybinių sluoksnių, kad pasireikštų kokie nors simptomai. Beveik kiekvienas žmogus kasmet kelis kartus atnaujina imuninę sistemą su virusais, sukeliančiais įprastas peršalimo ligas, tačiau tik nedidelė dalis jų kada nors labai suserga. Likusieji gali vos vos sirgti sloga arba išvis nejausti jokių simptomų.

Masiniai PGR tyrimai per COVID sukėlė didžiulį siaubą dėl kiekvieno besimptomio COVID viruso atnaujinimo, nors turėjome sutelkti dėmesį tik į tuos žmones, kurie susirgo sunkia simptomine liga. Niekada nebuvo jokios pateisinamos priežasties atlikti PGR tyrimus besimptomiams piliečiams, išskyrus siekį padidinti gyventojų baimę, kad jie būtų imlesni masiniam skiepijimui.

Taigi tam tikra prasme tie 201 kvėpavimo takų virusai, sukeliantys peršalimo ligas ir slogą, yra ne tik nepatogumas, bet ir gamtos sprendimas dėl programinės įrangos atnaujinimo – nors jie pavojingi silpną imuninę sistemą turintiems žmonėms, mūsų imuninė sistema priklauso nuo jų, kad iš dalies apsaugotų mus nuo naujų variacijų, kurios atsiranda dėl mutacijos arba kai nauji variantai peržengia rūšių ribas. Atsikratę tų, kurie jau cirkuliuoja visuomenėje, taptume labiau pažeidžiami naujai atsirandančių variantų. Pridėjus dar 200, tapsime dar saugesni, kai tik turėsime už nugaros pirmąjį kontaktą.

Todėl išnaikinti santykinai nekenksmingą kvėpavimo takų virusą nėra pageidautinas tikslas. Tačiau jo išstūmimas į antrą planą yra pageidautinas visuomenės sveikatos tikslas, kad tai, kas kadaise buvo pavojinga, dabar galėtų mus apsaugoti nuo kito viruso dėl kryžminio imuniteto. Vienintelis realus visuomenės sveikatos atsakas į šį kvėpavimo takų virusą visada buvo sutelkta pažeidžiamų asmenų apsauga, o ne uždarymas, nebent kas nors norėtų pasinaudoti šia galimybe ir priversti visuomenę masiškai skiepytis.

Gamta išvystė šią žavią savęs atnaujinimo imunologinių atsakomųjų priemonių strategiją, nuolat bandydama mus su švelniomis ankstesnių artimų kvėpavimo takų virusų versijomis. Todėl mūsų imuninė sistema šiek tiek panaši į olimpinio sunkiaatlečio, kurio raumenys ne tik išlieka stiprūs, bet ir dar labiau sustiprėja, nes nuolat patiria nedidelį stresą. Mūsų imuninė sistema veikia taip pat – ji turi būti nuolat išbandoma lengvais šių greitai mutuojančių virusų iššūkiais, kad išvystytų tvirtą gynybos priemonių arsenalą, užtikrinantį mūsų saugumą. Tai vadinamoji antifragilumo koncepcija, kurią išsamiai aprašė Nassimas Talebas savo novatoriškoje knygoje „Antifragile: Things That Gain from Disorder“ („Antifragile: daiktai, kurie išlošia iš netvarkos“). Kai suprasite šią sąvoką, jūsų baimė dėl „variantų“ greitai ištirps.

Todėl šių greitai mutuojančių kvėpavimo takų virusų išnaikinimas yra ne tik nepasiekiamas, bet iš tikrųjų būtų pavojingas, jei mums pavyktų, nes nebeliktų saugumo atnaujinimų, kurių mums reikia, kad apsisaugotume nuo naujų variantų, išlendančių iš šikšnosparnių urvų arba peržengiančių rūšių ribas. Šių metų sloga yra jūsų apsauga nuo COVID-23. Jūsų kryžminis imunitetas praėjusių metų erzinančiam gripui gali išgelbėti jūsų gyvybę, jei pasirodys kas nors tikrai pavojingo, jei tik tai bus bent kiek susiję su tuo, ką jūsų imuninė sistema matė anksčiau.

COVID lengvai galėjo tapti mums tokia pat pavojinga kaip ispaniškasis gripas, jei ne gelbstinti kryžminio imuniteto malonė. Kaip rodo šis tyrimas, net 90-99 % mūsų jau turėjo tam tikrą apsaugą nuo COVID dėl dalinio kryžminio imuniteto, įgyto užsikrėtus kitais koronavirusais. Tai patvirtina didelis procentas infekcijų, kurios pasirodo besimptomės.

Kas nors turi priminti Billui Geitsui, jo visuomenės sveikatos apsaugos padlaižiams ir farmacijos bendrovėms, kurios šnabžda jam į ausį, kad natūraliame kvėpavimo takų virusų pasaulyje daugumai iš mūsų nereikia nesibaigiančių skiepų, kad apsisaugotume nuo COVID variantų – jau turime puikiai veikiančią sistemą, kuri mus nuolat aprūpina naujais atnaujinimais. Kvėpavimo takų virusai yra visiškai kitoks žvėris nei raupai, poliomielitas ar tymai; ir apsimesti, kad yra kitaip, yra ne tik kvaila, bet ir nusikalstama, nes kiekvienas, turintis imunologijos žinių, žino geriau. Tačiau tai fantastiškas ir labai pelningas būdas įbauginti akylus gyventojus, kad jie sutiktų su nesibaigiančiais skiepais, pakeičiančiais natūralius antivirusinius atnaujinimus, kuriuos paprastai gauname apkabinus ir paspaudus ranką. Apsaugokite pažeidžiamus. Nustokite tyčiotis iš mūsų.

Ne toks jau ir naujas, naujas virusas: Kruizinio laivo „Diamond Princess“ protrūkis įrodė, kad turime kryžminio reaktyvumo imunitetą

Tikrai naujas virusas paveikia visus, nes niekas prieš tai neturi kryžminio dalinio imuniteto. Štai kodėl ligos, lydėjusios Kristupą Kolumbą į Ameriką, pražudė iki 95 % Šiaurės ir Pietų Amerikos vietinių gyventojų (žr. knygą „Ginklai, mikrobai ir plienas“ (Guns, Germs, and Steel, Jared Diamond #Commissions Earned). Jiems šios ligos buvo naujiena, nes jie anksčiau su jomis nebuvo susidūrę, todėl neturėjo antivirusinės apsaugos atnaujinimų, įgytų per anksčiau buvusias infekcijas. Jiems būtų buvę labai naudinga prieš pirmąjį kontaktą gauti vakciną.

Laimei, COVID-19 nebuvo toks virusas. Tačiau žiniasklaida ir visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai begėdiškai kėlė baimę, kad jis toks yra, vartodami moksliškai tikslų terminą „naujas“, gerai žinodami, kad visi mokslininkai supras, jog tai reiškia naujai atsiradusią atmainą, o plačioji visuomenė padarys išvadą, kad tai visiškai naujas virusas (mokslininkų taip pat vadinamas nauju virusu), kaip kad tuberkuliozė ar gripas lydėjo Kolumbą į Ameriką. Tai buvo groteskiškas pavyzdys, kaip visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai netinkamai naudojo mokslinę terminologiją, puikiai žinodami, kad visuomenė neteisingai supras terminą „naujas“ pagal tai, kaip šį žodį vartojame kasdienėje kalboje, o ne pagal tai, kaip jį vartoja mokslo bendruomenė.

Šis nedidelis žaidimas sėkmingai sukėlė tokią stiprią baimės bangą, kad visi ne tik desperatiškai trokšta, jog nutekamasis dūris nuvestų juos į saugią vietą, bet ir taip bijo, kad nenusiramins, kol visi jų draugai, kaimynai ir šeimos nariai taip pat jo negaus, net jei tam prireiktų itin didelės prievartos. Neseniai Kanada net nuėjo taip toli, kad skiepytis privaloma visiems federaliniams darbuotojams, Crown korporacijų darbuotojams, federaliniu lygmeniu reguliuojamų įmonių (t. y. komunalinių paslaugų) darbuotojams ir visiems komercinių oro linijų ir traukinių keleiviams (CBC, 2021 m. rugpjūčio 13 d.) !

Nepaisant bauginančių skaičių, kuriuos pandemijos pradžioje paskelbė Kinijos vyriausybė, protrūkis kruiziniame laive „Diamond Princess“ pasitarnavo kaip netyčinis Petri indas COVID virusui tirti. Dėl šio pavyzdžio 2020 m. vasario pabaigoje jau žinojome, kad COVID nėra koks nors monstriškas virusas, kaip 1918 m. ispaniškasis gripas, o tiesiog dar viena koronaviruso atmaina, glaudžiai susijusi su ankstesniais koronavirusais, ir kad dauguma iš mūsų jau turi tam tikrą kryžminį imunitetą, kuris mus apsaugo.

Iš kur mes tai žinome? Virusas laisvai cirkuliavo laive, tačiau pagal amžių pakoreguotas mirtingumas išliko nuo 0,025 % iki 0,625 % (tai prilygsta prastam gripo sezonui ir visai nepanašu į 1918 m. ispaniškojo gripo mirtingumą, kuris siekė nuo 2 % iki 10 %). Tik 26 % keleivių viruso testai buvo teigiami, o iš tų, kurių testų rezultatai buvo teigiami, 48 % visiškai nesukėlė jokių simptomų, nepaisant to, kad dauguma šių keleivių buvo garbaus amžiaus!

„Diamond Princess“ nepavirto praeitų laikų plaukiojančiu morgu, kai ligą gabenantys laivai būdavo priversti laikytis karantino. Tai turėjo būti pirmoji užuomina, kad šis virusas yra ne kas kita, o naujovė šnekamojoje kalboje. Kaip ir dauguma peršalimo ir gripo virusų, pavojus grėsė tik tiems, kurių imuninė sistema silpna, o visi kiti išsisukdavo be jokių simptomų arba su menkais simptomais. Taip tikrai naujas virusas nesielgia, kai susiduria su populiacija, neturinčia jokio išankstinio kryžminio imuniteto. Vienintelis tikėtinas paaiškinimas, kodėl virusas nėra mirtinas (kai kam mirtinas, kai kam erzinantis, o daugumai kitų nesukelia jokių simptomų), yra tas, kad dauguma žmonių jau turi pakankamą kryžminį imunitetą, įgytą susidūrus su kitais koronavirusais.

Vėliau atlikti tyrimai patvirtino tai, ką atskleidė „Diamond Princess“ protrūkis. Kaip jau minėjau, tokie tyrimai, kaip šis, parodė, kad iki 90-99 % mūsų jau turi tam tikrą likutinę dalinę apsaugą nuo COVID. Vėliau taip pat sužinojome, kad daugumai žmonių, kurie 2003 m. susidūrė su mirtinai pavojingu SARS virusu, COVID virusas nekelia didelių baimių, vėlgi dėl kryžminio imuniteto. COVID niekada nekėlė mirtinos grėsmės daugumai iš mūsų.

Svarbu nepamiršti, kad „Diamond Princess“ duomenys buvo viešai prieinami jau nuo 2020 m. vasario pabaigos. Vis dėlto 2020 m. balandžio 29 d. buvo paskelbta operacija „Warp Speed“, prezidento D. Trumpo patvirtinta vakcinos kūrimo iniciatyva. Taigi, mūsų sveikatos priežiūros institucijos sąmoningai ir oportunistiškai rekomendavo užsidarymą ir propagavo vakcinas kaip išeities strategiją po to, kai jau buvo aišku, kad dauguma mūsų turi tam tikrą apsaugą dėl kryžminio imuniteto. „Diamond Princess“ pavyzdys pateikė nedviprasmišką įrodymą, kad vieninteliai žmonės, kuriems vakcina gali būti naudinga, net jei ji veiktų taip, kaip skelbiama, yra nedidelis skaičius itin pažeidžiamų visuomenės narių su silpna imunine sistema. Panašiai ir uždarymas turėjo būti rekomenduojamas tik slaugos namų gyventojams (griežtai savanoriškai, siekiant apsaugoti jų žmogaus teises), kol pandemija apėmė visus likusius.

Vienintelis tikėtinas paaiškinimas, kodėl mūsų tarptautinės sveikatos priežiūros institucijos ignoravo „Diamond Princess“ pavyzdį, yra tas, kad jos norėjo kurstyti visuomenės baimę ir klaidinti patikimus politikus, kad oportunistiškai įgyvendintų kokią nors kitą visuomenės sveikatos darbotvarkę. Jie visiems primygtinai siūlė skiepus, puikiai žinodami, kad daugumai žmonių jų nereikia ir kad apsauga greitai išnyks, net jei skiepai būtų 100 % veiksmingi, o jie taip pat žinojo, kad taip nebus. Ir vis dėlto jie ir toliau stumia šias vakcinas naudodami tą pačią apgaulingą taktiką net ir šiandien. Vanduo nebėga į kalną.

Motina žino viską geriausiai: vitaminas D, žaidimai lauke ir megztiniai

Kaip ir kitais peršalimo ir gripo sezonais, pažeidžiami COVID yra daugiausia tie, kurių imuninė sistema pažeista: tie, kurių imuninė sistema išsijungia artėjant senatvės mirčiai, ir tie, kurių imuninė sistema yra pažeista dėl sunkių anksčiau buvusių ligų, mažinančių imuninės sistemos funkciją.

Visiems kitiems, kurių imuninė sistema yra stipri ir kurių imunitetas yra kryžmiškai reaguojantis, virusas ir jo nesibaigiantis mutacijų srautas nekelia didelių baimių, nebent imuninė sistema laikinai nusilptų dėl ligos, aplinkos sąlygų ar mitybos trūkumų.

Jūsų mamos perspėjimai užsidėti megztinį, kepurę ir sausas kojines, užsivilkti marškinius, kad uždengtumėte inkstus, ir nežaisti balose buvo skirti ne tam, kad išvengtumėte peršalimo ar gripo infekcijos, o tam, kad išvengtumėte simptominės infekcijos. Tyrimais įrodyta, kad atšalimas gali laikinai slopinti imuninę sistemą. Taigi, atšalimas padidina tikimybę, kad infekcija sukels simptominę ligą, o ne tik atnaujins imuninę sistemą per besimptomę infekciją. Megztinis neapsaugos jūsų nuo infekcijos. Tačiau jis gali užkirsti kelią infekcijai tapti simptomine liga. Tai gali būti skirtumas tarp to, ar nieko nepajusite, ar atsidursite lovoje su karščiavimu.

Taip pat ir vitamino C ir D papildymas, tinkama mityba, pakankamas poilsis, artimųjų apkabinimai, pozityvus požiūris į gyvenimą ir šypsena pamačius vaivorykštę – visa tai yra strategijos, padedančios išlaikyti stiprią imuninę sistemą. Jos neapsaugo nuo infekcijos, tačiau gali sumažinti blogos baigties riziką.

Paklauskite slaugos namų personalo, kas nutinka jų pacientams, kai trūksta bet kurio iš šių svarbių ingredientų – vitaminų ir maistinių medžiagų trūkumas, prastas miegas, vienatvė ir depresija paruošia laukimo kilimėlį niūriajam žyniui. Laikinai nusilpusi imuninė sistema negali sukurti tinkamo imuninio atsako, net jei turime kryžminį imunitetą.

Tai žino ir visos mūsų visuomenės sveikatos priežiūros institucijos. Tai nėra paslaptis. Tačiau, užuot propagavusios šias strategijas kaip būdus, kuriais žmonės galėtų sumažinti sunkių padarinių riziką, jos sistemingai menkino, ignoravo arba vadino šias strategijas „melagingomis naujienomis„. Maksimaliai sumažinti mirties riziką. Tada reklamuokite vakciną kaip išskirtinį kelią į saugumą. Nusikalstama.

Negalima amžinai kontroliuoti kitų žmonių, kad jie nesusidurtų su kvėpavimo takų virusu. COVID Zero yra autoritarinė fantazija. Tačiau galite kontroliuoti savo maistą, miegą ir požiūrį, kad jūsų imuninė sistema galėtų surengti stipriausią puolimą. Yra tikimybė, kad jau turite visą kryžminio reagavimo imunitetą, kurio reikia, kad be problemų išgyventumėte šį virusą. Pažvelkite į save ir išsivaduokite nuo baimės. Rūpinkitės savimi. Eikite žaisti saulėje su draugais. Ir paklausykite savo mamos – užsivilkite marškinėlius!

Paradoksas: kodėl dėl COVID-Zero žmonės tampa labiau pažeidžiami kitų virusų

Kaip dažnai nutinka, kai politikai bando už mus tvarkyti mūsų gyvenimą, vyriausybės atsakas į COVID ne tik neteisingas, bet ir daro mus labiau pažeidžiamus tiek dėl COVID, tiek dėl kitų kvėpavimo takų virusų. Atimdami iš slaugos namų pacientų jų artimuosius, uždarydami juos izoliatoriuje, užrakindami žmones jų namuose, uždarydami sporto sales, sukeldami depresiją, paralyžiuodami mus baime ir nežinomybe, užtikrina, kad mūsų imuninės sistemos dirbs neoptimaliai. Iširusios santuokos, vaikai, netekę socialinių kontaktų, nemiga, nepaprastas nutukimo padidėjimas COVID metu ir daugybė kitų šių blogai sukurtų strategijų pasekmių – visa tai atsiliepia mūsų gebėjimui sukurti stiprų imuninį atsaką, kai neišvengiamai susiduriame su kvėpavimo takų virusais.

Ne mažiau pražūtinga yra tai, kad, nutraukdami įprastus socialinius ryšius, mes sumažinome imuninės sistemos treniruotę, kurią gauname pakartotinai susidūrę su kitais kvėpavimo takų virusais. Kompiuteris, kuriam nustojama teikti saugumo atnaujinimus, tampa vis labiau pažeidžiamas būsimų virusų versijų. Tas pats pasakytina ir apie mūsų imuninę sistemą. COVID nėra vienintelis pavojus. Atminkite, kad cirkuliuoja ir daugiau nei 200 kitų kvėpavimo takų virusų. Galbūt jiems neskiriama daug dėmesio ir jie laikinai neturi šeimininkų, kol esame užsidarę namuose, tačiau jie neišnyko. Jie laukia. Ir kai jie mus suranda, jie randa šeimininkus, kurių antivirusinių programų saugumo atnaujinimai yra pasenę.

Kitaip tariant, sutrikdžius mūsų gebėjimą bendrauti su bendraamžiais, tai, kas anksčiau buvo palyginti nepavojinga, tampa mums pavojingiau, nes mūsų imuninė sistema yra išėjusi iš rikiuotės. Tai nėra kokia nors teorinė rizika. Jau dabar pradedame matyti šio atnaujinimų trūkumo padarinius, kurių pasekmės yra mirtinos.

Pavyzdžiui, Naujoji Zelandija tarptautiniu mastu buvo giriama už tai, kad priėmė COVID nulinę politiką ir dėl to buvo nustatyta mažai COVID atvejų. Tačiau uždarymas, socialinės atskirties priemonės ir sienų uždarymas turėjo ir kitą poveikį – 99,9 proc. sumažėjo gripo atvejų ir 98 proc. sumažėjo RSV viruso atvejų. Skamba gerai, tiesa? Ne taip greitai…

Sistemos, kurios priklauso nuo nuolatinių iššūkių, kad taptų antifragios, taps trapios, jei tie iššūkiai nustos vykti. Medis, kuris auga apsaugotas nuo vėjo, nulūš, kai bus veikiamas audros.

Dabar Naujosios Zelandijos trumparegiškas dėmesys COVID, kaip vienintelei rizikai, grįžta namo. Jos ligoninės perpildytos vaikų. Tačiau jie hospitalizuojami ne dėl COVID. Jie serga RSV virusu dėl „imuniteto skolos“, kuri susidarė dėl to, kad nebuvo nuolat veikiami visų kvėpavimo takų virusų, kurie sudaro įprastą gyvenimą. Šie vaikai, tiesiogine prasme, yra kita COVID-Zero aukų banga. Dėl to, kad jie buvo atskirti nuo įprasto gyvenimo, jie tapo pažeidžiami. Vietoj pagyrimų dabar aiškėja, kad autoritarinė stiprioji Naujosios Zelandijos valdovė Jacinda Ardern ir jos patarėjai visuomenės sveikatos klausimais turėtų būti teisiami už didelį aplaidumą, nes nepaisė seniai atliktų tyrimų apie tai, kad mūsų imuninė sistema priklauso nuo nuolatinio kvėpavimo takų virusų poveikio, kad išliktų sveika.

Kol mūsų socialiniai ryšiai yra ribojami, mes visi tampame vis labiau pažeidžiami visų kitų kvėpavimo takų virusų dėl „imuniteto skolos“, kuri susikaupė per uždarymo ir socialinio atsiribojimo taisykles. Pasirodo, rankų paspaudimai ir apkabinimai ne tik naudingi sielai. Mūsų visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai turi kraujo ant savo rankų už tai, kad atėmė iš mūsų normalų gyvenimą.

Ši padidėjusi rizika kitiems virusams nėra netikėta; buvo daug gydytojų, kurie įspėjo būtent apie tokią riziką, kai buvo įvestas blokavimas. Pavyzdžiui, daktaras Danas Ericksonas ir daktaras Artinas Massihi apie šį reiškinį įspėjo dar 2020 m. gegužės mėn. „YouTube“ cenzūravo jų vaizdo įrašą. Tačiau jie citavo seniai pripažintą mokslą, kuris buvo neginčijamas iki tol, kol 2020 m. visuomenė kolektyviai neteko proto.

Pristatome imunitetą kaip paslaugą – prenumerata pagrįstą verslo modelį farmacijos pramonei

_______

Tęsinį skaitykite ČIA… IV dalis ->

Šis tekstas pasirodė 2021 m. spalio 24 d. pavadinimu „Your Booster Life: How Big Pharma Adopted the Subscription Model of Profitability“ svetainėje brownstone.org.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));