Kai kritikuoji vakserių pasirinkimus, jie tampa karingais. Kodėl, nes tu grąžini juos į panikos būseną

zelenko
Iš Australijos parlamentaro Craig Kelly intervių su JAV gyvenančiu žudų kilmės Daktaru Vladimiru Zelenko.
Kur jūs šiuo metu esate Daktare Zelenko? – Craig Kelly
– Esu jungtinėse valstijose (JAV), rytinėje pakrantėje. Gal tiek ir užteks, pasakysiu tik tiek.
Labai gerai, dėl saugumo priežaščių, aš suprantu. Daktare Zelenko jūs pagarsėjote visame pasaulyje, kaip daktaras išgydantis Cov.. ankstyvoje stadijoje. Ar galėtumėte trumpai papasakoti, ką jūs rekomenduotumėte ankstyvoje Cov.. stadijoje. Bet prieš pradedant, gal papasakokite, kaip jūs tai aptikote, ir kodėl tai rekomenduotumėte? – Craig Kelly
– Pradžioje, ačiū labai, malonu jus vėl matyti ministre. Manau jūs esate šviesulys tamsioje šalyje. Lai Dievas duoda jums stiprybės tęsti šį darbą.
Atsakant į jūsų klausimą. Šiuo metu išgydėme maždaug 7000 Cov.. pacientų, bet svarbiau – mes apmokėme šimtus, jei ne tūkstančius daktarų visame pasaulyje, kurie dabar gydo tokiais pat būdais. Tai susumavus mes kalbame apie milijonus išgijusių aukštos rizikos pacientų. Aš kalbu iš šios perspektyvos.
Galiu paklausti? 7000 pacientų, kokia jūsų statistika? Kiek buvo ligoninėje, keliems reikėjo kvėpavimo aparatų, kiek pacientų praradote? – Craig Kelly
– Nepraradome nei vieno per paskutinius aštuonis mėnesius, ačiū Dievui. Tačiau sumoje mirė trys, dvidesimtčiai reikėjo važiuoti į ligonines, iš kurių visi grįžo namo, penkiems reikėjo kvėpavimo aparatų. Atvirai šnekant šie pacientai pas mus pasirodė praėjus dviem savaitėm po sunkaus susirgimo. Tokiu atveju, iš esmė, vyksta žalos kontrolė.
– Jeigu aš galėčiau palyginti skirtumą čia Naujajeme Pietų Velse (Australija). Mes turėjome 18000 Cov.. atvejų. 500 žmonių šiuo atveju yra ligoninėje. 50-čiai yra reikalingi kvėpavimo aparatai. Jūsų gydimas palieka mūsų pastangas šešėlyje. Jūs aiškiai darote kažką kito ir gaunate kitoki rezultatą. Kaip yra įmanomi tokie skirtumai? Naujajeme Pietų Velse kur kas daugiau žmonių ligoninėse, kur kas daugiau Cov.. atvejų ir mirčių.
– Atsakimas yra labai paprastas. Yra Cov.. mirtingumo rizikos faktoriai, ir jie išties tik du. Pirmas yra daktaro pasirinkimas. Daktarai, kurie šiuo metu seka nurodymus, uždelsia pacientų gydymą. Uždelstas gydimas susirgdina pacientus dar labiau. Liga progresuoja nuo virusinės infekcijos iki uždegiminės būklės, kuri gali paguldyti jus į ligoninę, ar net užmušti.
Taigi, pirmas rizikos faktorius yra jūsų pasirinkto gydytojo kompetingumas, antras yra jūsų VYRIAUSYBĖ. Priklauso nuo to, kiek tironiška jūsų vyriausybės politika. Kiek prieinami yra gyvybę gelbstintys vaistai ir gyvybę gelbstinti informacija.
Pavyzdžiui, Ivermektinas šiuo metu yra „hidroksichlorokvinuojamas”. Aš turiu omenyje tai, jei pamenate pernai metus, hidroksichlorokvinas buvo demonizuojamas, kaip blogiausias vaistas pasaulyje, nors ir yra žinomas, kaip saugiausias vaistas pasaulyje, nes jis veiksmingas. Taigi jo naudojimas buvo gana efektingai stabdomas. Aš tikiu, kad jūsų šalyje, Naujajame Pietų Velse, jei daktaras išrašytų Hidrochlorikvino, jis gali būti nuteistas laisvės atėmimo bausme.
– Taip yra Kvynslando valstijoje (Australija). Bet jei neklystu, jūs naudojate Hidrochlorikviną. Jeigų jūs būtumėte Kvynslando valstijoje jūs būtumėte uždarytas į kalėjimą, netgi jei jūsų rezultatai būtų puikūs. – Craig Kelly
– Čia ir yra esmė. Visi veikiantys vaistai yra demonizuojami. Turime išanalizuoti kodėl taip yra. Jeigu pažvelgtumėte į Nacionalinį Sveikatos Institurą Amerikoje, jų dabartinės rekomendacijos yra negydyti Cov..o nebent jei esi ligoninėje su mažesniu nei 92 % deguonies lygiu.
Tai yra politika vyriausybės, kuri nori, kad tu numirtum. Tai nėra politika vyriausybės, kuri nori, kad tu išgyventum. Ir susidaro toks vaizdas, kad visos mūsų, taip vadinamų lyderių, taikomos globalios politikos yra sukurtos išlaikyti baimei ir izoliacijai.
Jeigu esate studijavęs kokias nors psichologinio karo technikas, aš esu, žinote, kad ištęsta ir nesibaigianti baimė, socialinė izoliacija veda žmones link psichologinės dekompensacijos (kompensacijos sutrikimas) ir paverčia juos begalo patikliais ir manipuliuojamais į veiksmus, kurie nėra jiems naudingi.
Pavyzdžiui, jei kas gyvena absoliučiame emociniame skausme, kuriame iš esmės dabar yra visas pasaulis, jie eis link bet ko, kas sumažintų jų emocinį skausmą, net jei tai ir būtų melagingas pažadas, nes kas gali norėti gyventi nuolatinėje baimės būsenoje.
Tai pavyzdžiui šiame vak…vimo farse, čia mano nuomonė, žmonės tampa vak…nos tikinčiaisiais. Nesvarbu kokie bebūtų duomenys, kokie bebūtų faktai, jei tu kritikuoji šią istoriją, kritikuoji jų pasirinkimus, jie tampa karingais. Kodėl, nes tu grąžini juos į panikos būseną.
Tarp kitko, aš esu už Cov..-19 vakcinas, jeigu būtų nors viena saugi ir efektinga. Aš nesu prieš vakcinas. Aš prieš durnumą ir nenoriu užmušti savo pacientų. Taigi pritaikikime „atbulinę” inžineriją blogiausiam nusikaltimui žmonijos istorijoje, nes dabar turime beveik pusantrų metų įrodimų, matome įvairiausias detales ir galime įklijuoti jas į bendrą paveikslą.
Jei jums pasakyčiau, kad bet kas, kas gelbsti gyvybes, bet kas, kas jau įrodyta sumažina mirtingumą 85 %, jau yra dešimtys studijų, šneku apie ankstyvą gydymą nuo Cov..19, naudojant antivirusinių vaistų kombinacijas. Ir šis gydymo būdas yra šmeižiamas ir slepiamas. Žinios apie šį metodą yra šmeižiamas ir slepiamos.
Bet kuris daktaras, kuris drįsta kalbėti kitaip, nei nurodyta vyriausybės, jie gali būti pasaulinis mRNR vakcinų technologijos ekspertas, toks, kaip Daktaras Robert’as Malone, kuris sukūrė šią technologiją, bet todėl, kad jis pasakė tai, kas prieštaravo valstybinei politikai, jis buvo išstumtas iš socialinių tinklų.
blob:https://odysee.com/f50f1b4c-0057-4501-92fc-b730391daf56
Tai nėra visuomenė, kuriai rūpėtų idėjų laisvė, tai yra tikrų tikriausia tironija, totalitarinės politikos sukurtos numatytiems tikslams. Jos yra ne apie laisvę, ne apie tiesą, jos skirtos informacijos manipuliavimui su tikslu pavergti daliai žmonių.
Jei pažvelgsite į šių vak…inų šalutinius poveikius, tai jie absoliučiai košmariški. Atsižvelgiant į idėjos IDA ir Europos duomenis, jos sukelia kraujo trombus, persileidimus, sukelia miokarditą, tai yra širdies raumens uždegimą, išauga vėžio rizika, autoimunitetinių ligų sutrikimai, yra klausimas dėl jų poveikio vaisingumui.
Čia dar svarbesnis klausimas yra dėl jų potencialo genocidinei reakcijai, fenomenui žinomam, kaip nuo antikunių priklausomas sustiprinimas, dėl kurio pasaulio ekspertai rėkia: PALAUKIT!
Daktaras Luc Montagnier laimėjęs Nobelio premiją už ŽIV atradimą sako: tai yra didžiausia genocido rizika žmonijos istorijoje. Daktaras Maikas Yeadenas, kuris buvo Pfaizer viceprezidentas, jų vak..nų vystymo programos direktorius sako: Už kiekvieną nuo Cov.. mirusį vaiką – 100 mirs nuo vak…nų. Daktarės Dolores Kail iš Airijos nuomone, 90 % vak…tų žmonių mirs ateinančių dviejų metų bėgyje.
Taip šneka šios srities pasaulio lyderiai. Aš nežinau, ar jie teisūs, ar klysta, bet galiu vieną pasakyti, nerimas egzistuoja dėl potencialios genocidinės reakcijos.
Nėra nuotraukos aprašo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));