Paskiepyti miršta nuo vakcinų, tačiau įtraukiami į nepasiskiepusių kategoriją

zemlys
DALINKITĖS, nes tai svarbu…
PATVIRTINTA, todėl labai gaila pasiskiepijusių…
Statistikos departamento atstovė patvirtino, kad, jei žmogus, pasiskiepijęs antra vakcina, per pirmas dvi savaites suserga COVID-19, jis yra įtraukiamas į nuo COVID-19 susirgusių nepasiskiepijusių asmenų sąrašą.
Mirties atveju toks žmogus yra įtraukiamas į nuo COVID-19 mirusių nepasiskiepijusių žmonių sąrašą.
Belieka viešai pripažinti, kad po antro skiepo per dvi savaites žmogus ne užsikrečia, o suserga nuo vakcinoje esančio viruso, ir tampa suprantamas ir logiškas šiuo metu išaugęs susirgusių nuo COVID-19 ir mirštančių nuo šio viruso skaičius.
Todėl šiandieninė susirgimų ir mirčių nuo COVID-19 skaičių statistika yra ne apie MUS, NEPASISKIEPIJUSIUS, o apie PASISKIEPIJUSIUS antruoju skiepu.
Juk ne veltui Lietuvą pradėjo „juoduoti” nuo tokių „skiepų karalienių”, kaip Neringa, Prienų rajonas ir kt.
P.S. Ką čia bepridursi?
Kiekvienas laimę juk supranta savaip?
Kai kuriuos dėl jų klaidingo suvokimo belieka užjausti…
„Negalima vėl užsidaryti. Problema yra dėl nevakcinuotų žmonių. Galimybių pasas sudaro erdvę žmonėms, kurie pasirinko saugumą, gyventi normalų gyvenimą. Reikėtų stiprinti paskatas nepasiskiepijusiesiems tą padaryti – riboti jų galimybę gyventi normalų gyvenimą, nes mes turime juos saugoti, nes kas daugiau juos apsaugos […]“, – teigia V. Zemlys-Balevičius.
Ne, klausimas veikiau toks: kaip mes pagaliau apsisaugosime nuo šitų propagandos pinigais šeriamų šarlatanų? Seniai ir ežiui aišku, kad problema neturi nieko bendra su nevakcinuotais žmonėmis, „galimybių pasas” nesudaro jokių saugių erdvių ir serga ne nevakcinuoti, o „nepilnai vakcinuoti”, kurių oficiali statistika, oficialiai paprašyta, nieku gyvu nesutinka gražiai aiškiai atskirti nuo išties nevakcinuotų (o juk galėtų – tiek baimių ir „sąmokslo teorijų” išsklaidytų, ar ne?).
Ką, po galais, reiškia „riboti jų galimybę gyventi normalų gyvenimą”? Nepakankamai apribotas nuolatiniu psichologiniu teroru, atleidinėjimu iš darbų, privertimu nutraukti studijas, išvijimu iš parduotuvių, renginių, kavinių? Jei nepakankamai – jei čia vis dar neribotas normalus gyvenimas – tai kokios dar bacilos „duomenų mokslininko” pūvančių smegenų pelkėje kirba? Namų areštas? Badas? Getai?
Facebook komentarai
});}(jQuery));