DR. COLE: KĄ ŠIOS INJEKCIJOS DARO JŪSŲ SMEGENIMS IR KITIEMS ORGANAMS

cole1
 DR. COLE: KĄ ŠIOS INJEKCIJOS DARO JŪSŲ SMEGENIMS IR KITIEMS ORGANAMS
https://rumble.com/vm88dr-dr.-cole-k-ios-injekcijos-daro-js-smegenims-ir-kitiems-organams.html
Dr. Cole’as yra sertifikuotas dermatopatologas (AP ir CP) ir „Cole Diagnostics” generalinis direktorius ir medicinos direktorius. Nuo 2004 m. jis dirba kaip nepriklausomas patologas.
Keletas svarbiausių dalykų iš jo gyvenimo aprašymo:
Ackermano dermatopatologijos akademija (2002 m. liepa-2003 m. birželis): Dermatopatologijos stipendija (vyriausiasis mokslinis bendradarbis).
Mayo klinika (1997 m. liepa-2002 m. birželis): Anatominės ir klinikinės patologijos rezidentas. Chirurginės patologijos stipendijos vyriausiasis mokslinis bendradarbis.
Virdžinijos medicinos koledžas (1993-1997 m.): Atliko imunologijos tyrimus. Dirbo studentų šeimos praktikos organizacijos prezidentu. Koordinavo veiklą ir seminarus apie šeimos medicinos praktiką ir kaimo mediciną. 1997 m. įgijo medicinos mokslų daktaro laipsnį.
„Jau girdėjome nemažai antraščių apie tai, kad 13-mets mirė po to, kai buvo suvakcinuotas, 15-metis mirė nuo0 širdies smūgio. Įvairiuose pranešimuose registruota jau dešimties vaikų mirtis. Nuo širdies smūgio mirė 39-ių metų trijų vaikų mama praėjus kelioms dienoms po vakcinos. Galima būtų manyti, kad šiais naujais viruso ir naujos eksperimentinės vakcinos metais…Nors aš net nenoriu šio daikto vadinti vakcina. Tai netikra vakcina, laiko bomba, išprievartavimas adata. Taigi, turime daug duomenų apie tūkstančius mirčių nuo vakcinų. O štai naujiena – prieš mėnesį buvo padarytas pirmas po kovidinis skrodimas arba autopsija. Po 11 tūkst. mirčių? Ar tai vis dar mokslas? Ne, tai medicinos technokratija. Baimė – kančios – skiepas. Tai viskas, ką jums reikia daryti. Klausykite mūsų, ir jums viskas bus gerai. Taigi, kaip mes galime tęsti mokslinius tyrimus, jeigu nedarome tyrimų. Mes negalime rasti to, ko neieškome. Kur yra tyrimų finansavimas? Nepriklausomi patologai? Atlieku daug biopsijų ir vėžio tyrimų. Mes niekada nesiskundžiame, kad gauname per daug mėginių. Taigi, atlikdami autopsiją, gauname labai daug mėginių. Tačiau taip pat randame ir atsakymus. Bet jeigu neieškome, tai ir nerandame. Ir kai jie sako – nedarykite skrodimo, tai ne nuo vakcinos. Tai nėra tie droidai, kurių ieškote, neieškokite. Skrodimai yra brangūs, tiesa, tačiau tai vienintelis kelias surasti atsakymus. Ir jeigu mes turime milijardus, kad reklamuoti vakcinas vaikams, kurių jiems nereikia? Daktare Fauči, kur yra pinigai tyrimams? Kodėl nefinansuojate mokslo?
Kai į rinką pateikiama nauja nepatvirtinta vaistų terapijos vakcina. Mums reikia naudoti Prancūzijos teisės principą – kaltas, kol neįrodyta priešingai. Tai reiškia, kad po vakcinos pasireiškia nepageidaujama reakcija, jei ištiko mirtis, tai reiškia, kad tai sukėlė vakcina, kol neįrodyta priešingai. Todėl mes žiūrime į kitą pusę ir sekame pinigus. Kas už viso to slypi? Aš nežinau ir neketinu politikuoti. Tačiau jeigu norime atsakymų, turime naudoti Prancūzijos teisės principą – vakcina kalta tol, kol neįrodyta priešingai. O mes dabar elgiamės visiškai priešingai.
O kaip dėl spyglio baltymo? Mes suleidžiame genetinę grandinę į žmonių kūnus ir ši grandinė patenka į mūsų peties deltinį raumenį. Mums sakoma, kad ši grandinė turi mažą inkarinį baltymą, kuis sukuria dar vieną mikro baltymą, kuris atsiduria ant ląstelės paviršiaus ir ten lieka. Tačiau jis ten nelieka. Buvo atlikti tyrimai. Žinoma, faktų tikrintojai sakys, kad tai ne tiesa. Aš esu mokslininkas. Neklauskite žurnalisto, klauskite mokslininko. Taigi, šis baltymo spyglys nelieka peties deltiniame raumenyje. Šis baltymas cirkuliuoja jūsų kraujyje, jis patenka į daugelį kūno organų. Ir žinote, kas tada atsitinka?
Tas spyglio baltymas, be viruso…Mes atlikome bandymus su gyvūnais. Laboratoriniams gyvūnais suleidus spyglio baltymus, be viruso kūno, spyglio baltymas sukėlė tas pačias ligas, kurias ir covid-19.  Tas pačias plaučių ir kraujagyslių ligas. Tas pačias širdies ir smegenų ligas. Spyglio baltymas ir yra toksinas. Tai kodėl mes į žmogaus kūną leidžiamą toksiną? Tai yra toksinas, jis sukelia ligas, tai ne vakcina.
Visi girdėjome apie ACE2 receptorių. Štai pavyzdys – kairėje yra ląstelė, esanti jūsų kraujagyslėse. Kairioje pusėje matote šias gražias lygias linijas. Dešinėje – spyglio baltymo pasekmė. Tai jis veikia mūsų ląstelių mitochondrijas. Jos yra jūsų ląstelių variklis, jos suteikia jums energijos. Palyginkite – kairėje – lygus ir tvarkingas audinys, dešinėje – suskilęs. Tai ne viruso, o vakcinos darbas.
Štai žmogaus kūnas, ir galite matyti, kur yra tie ACE receptoriai. Jeigu jums sako, kad spyglio baltymas lieka raumenyje, taip nėra – jis cirkuliuoja. Harvardo tyrime, kuriame dalyvavo 12 slaugių, tas baltymas cirkuliavo mažiausiai dvi savaites. Daugeliui žmonių trūksta vadinamojo mRNA, skaidančio RNR, todėl jis cirkuliuoja dar ilgiau. Dabar mes girdime – žmogus mirė praėjus tiek taip laiko po vakcinos – 2 ar 3 savaitės. Tačiau tas spyglio baltymas vis dar cirkuliuoja kūne. Mums bando uždengti akis ir sako, kad tai neįmanoma, praėjo per daug laiko. Tačiau ne, nes tas baltymas vis dar jūsų kraujuje cirkuliuoja.
Toliau – plaučių pažeidimas. Kairėje pusėje – sveikas plaučių audinys. Dešinėje pusėje daug violetinės ir mėlynos spalvos. Kodėl. Nes tai plaučių uždegimas. ACE2 receptoriai plaučiuose. Baltymo spyglys sukelia jį, prasideda uždegiminė reakcija. Imuninė sistema puola savo kūno organus. Tai liga, kurią mums sukelia spyglio baltymas. Jie ją vadina vakcina, nors leidimas jai buvo suteiktas skubia tvarka. Jie vis dar jos nevadina tikruoju vardu – eksperimentu su žmonija.
Spyglio baltymas yra toksinas, kuris pereina smegenų – kraujagyslių barjerą. Žinote, norėčiau, kad mano smegenų ląstelės liktų  nesprogusios. Taigi, kodėl mes į žmogaus kūną suleidžiame toksiną, kuris sukelia uždegimą? Pasakos, kurias girdite apie covid-19 pacientus – tie patys reiškiniai matomi ir vakciną gavusiose pacientuose. Bet ne, mums sako, kad niekas nenukentėjo nuo injekcijos, niekas nemirė. Tai melas, o mokslas čia.
Visa mėlyna spalba viršuje – tai smegenų ląstelė. Tačiau mėlynos spalvos ten neturėtų būti, nes tai uždegimas nuo spyglio baltymo.
O kaip dėl vaikų širdies ligų? Širdyje yra daug ACE2 receptorių. Kairėje galite manyti mėlynas rodykles aplink baltą spalvą. Tai širdies raumens uždegimas po injekcijos. Tai jūsų imuninė sistema puolanti kūno organus. Kai širdis yra pažeidžiama, ji nebeišgydoma. Kai pažeista širdies ląstelė, ji lieka pažeista visą gyvenimą. Ji nėra pakeičiama kita ląstelė, ją pakeičia randas. O jūs norite suleisti šį toksiną penkiamečiui?
Mūsų visuomenėje miokarditų atvejų skaičius išaugo 200 kartų. Taigi, suleiskime vaikui toksino ir sugadinkime jam širdį visam gyvenimui. Turime nedelsiant sustabdyti šią beprotybę. Tai išpuolis prieš žmoniją ir jį reikia sustabdyti.
Inkstai – ta pati problema. Inkstai labai svarbūs. 3 dalykai gyvenime – cirkuliuojantis kraujas, kvėpavimas ir šlapinimas. Nedarysi šių trijų dalykų – mirsi. Nori sužaloti savo inkstus? Bloga mintis.
Kepenys reikalingos tam, kad valytų tavo organizmą. Mėlynos spalvos, arba uždegimo, čia neturėtų būti.
Ko spauda mums nesako? Japonijoje buvo atliekami biologiniai tyrimai, už kuriuos daktaras buvo puolamas. Mat lipidų nanodalelė, kurią suleidžia į žmonių kūnus, ji ne visa lieka peties deltiniame raumenyje, ji ir toliau cirkuliuoja kraujuje. Spėkite, kur jis mėgsta kauptis? Biologiškai labai aktyviame organe – kiaušidėse. Net Pfizer aktyvioje ataskaitoje aiškiai parašyta, kad po injekcijų pelėms 16 proc. sumažėjo jų vaisingumas. O tai vieni vaisingiausių žinduolių Žemėje. O jie sako – tai nesvarbu. Taigi, ką injekcija daro žmogaus vaisingumui? Mes nežinome. Nes neturime ilgalaikių duomenų. Štai kur didžiausias nusikaltimas – jie stumia vakciną, kuri eksperimentinė, ir sako, kad tai dėl ekstremalios padėties. Su žmonėmis bandymai yra atliekami tik trečiajame etape. Covid-19 yra kraujo krešėjimo liga, kaip mano kolegos minėjo. Po injekcijos pacientams, kurie skundžiasi dėl netinkamo poveikio, labai padidėjo vadinamojo D-dimero kiekis, kuris rodo susidarančius kraujo krešulius. Šie krešuliai nematomi rentgenu, nes jie labai smulkūs, Visi uždegimai, apie kuriuos aš kalbėjau, yra sukelti šių mikro krešulių. Tai nutinka pacientui, kuris jau persirgo covid-19, pasveiko ir susidarė imunitetas. Jie jums meluoja, sakydami, kad natūralus imunitetas neprilygsta vakcinos imunitetui.
Nepageidaujamų reakcijų rizika padidėja kelis kartus, jei jau persirgote covid-19. Turite imunitetą ir vėl pasiskiepijote. Jeigu iš naujo perkrausite savo imuninę sistemą, galite susižaloti arba net mirti.
Neturime ilgalaikių duomenų – kokią vėžio rizika po injekcijos? Nežinome, Kokia rizika prarasti vaisingumą – taip pat nežinome. Tai kodėl tokiu greičiu leidžiame injekcijas, nežinodami tokių svarbių dalykų.
Grįžkime prie 1947 m. Niurnbergo kodekso – mes jį ištisai pažeidžiame kaip valstybė.
Žiniasklaida ignoruoja šias problemas ir tai yra bėda. Kas nutiko Me too koncepcijai  – kai mes tikime bet kuo, ką mums pasako?
Ką mes matome laboratorijoje – tai tie skiepai sutrikdo žmogaus imuninę sistemą. Mes turime labai daug ląstelių, kuriuos kontroliuoja kitus virusus, yra net tokių, kurios kontroliuoja vėžio ląsteles. Vokietijoje buvo padarytas tyrimas, kuris parodė, kad po skiepų pasikeitė pacientų imuninis atsakas ir buvo padaryta tokia išvada : „pastebimas pasikeitęs ląstelių modelis, kuris mums reikalingas kovai su kitais virusais“, ir mes nežinome, kiek laiko tas pasikeitęs modelis išliks. O laboratorijoje matome Herpes viruso padidėjimą – kaip patologai, mes matome, kad tai ankstyvieji signalai. Spėkite, ką dar daro vadinamieji TLR receptoriai? Jie kontroliuoja vėžį. Pastebėjau, kad gimdos kaklelio vėžio atvejų padaugėjo 10-20 kartų per pastaruosius šešis mėnesius mano laboratorijoje. Kiek dar padidės vėžio atvejų? Matyt, kad daug, tačiau tikro skaičiaus nežinome. Nežinau  – kartais sąžiningiausi gydytojo atsakymas, ir netikėkite tuo, kuris sako, kad viską žino.
Facebook komentarai
});}(jQuery));