Nuodas (grafeno oksidas) vakcinose gyvybiškai būtinas pacientams

2021 03 tf55 sissa
Dalinuosi su jumis žadėta medžiaga apie grafeno oksidą vakcinose, trumpomis straipsnių citatomis lietuvių kalba bei nuorodomis į šaltinius tiems, kas norėtų pasidomėti plačiau. Labai noriu, kad viskas, ką perskaitysite būtų netiesa, kad tai būtų dar viena sąmokslo teorija.
Jau seniau buvau įkėlęs video, kuriame medicinos specialistė ir vaistų kūrimo ekspertė Jane Ruby pasakoja, kad vakcinų sudėtyje yra grafeno oksido:
Objektyvumo dėlei turiu pasidalinti Reuters medžiaga, kuri anot agentūros fuck-checker’ių paneigia grafeno oksido buvimą vakcinose:
„Agentūra nerado įrodymų, kad mRNA COVID-19 vakcinų lipidinėse nanodalelėse yra grafeno oksido. „Pfizer” ir „Moderna” teigė, kad jų vakcinose grafeno oksido nėra. Vaizdo įraše pateikiamas nesusijęs patentas ir nesusijęs straipsnis iš medicinos priemonių gamintojo „Sinopeg” interneto svetainės.”
Čia galima būtų ir baigti tekstą, o jūs patys nuspręstumėte, kuris teiginys yra teisus.
Bet galima pabandyti surasti ir daugiau informacijos. Kai ką pavyko surasti pačiam, kai kuo pasidalino draugai. Taigi, ką pavyko surasti?
Prieš kelias dienas internete pasirodė PSO paskelbtas darbas:
Šį darbą finansavo Billo ir Melindos Geitsų fondas, Estijos vyriausybė, Botnaro fondas, Kuveito valstybė ir Rokfelerio fondas. Šiame darbe tarp kitko yra sakoma: „Dabartinis dokumentas parengtas atsižvelgiant į vykstančią pasaulinę COVID-19 pandemiją, todėl šis metodas parengtas taip, kad atitiktų mokslo raidą ir neatidėliotinus šalių poreikius šiame sparčiai besikeičiančiame kontekste; dėl šios priežasties dokumentas išleidžiamas kaip laikinosios gairės. Šis metodas ilgainiui galėtų būti išplėstas, kad būtų galima nustatyti skiepijimo būklę siekiant apsisaugoti nuo kitų ligų.
Šis dokumentas yra rekomendacinių dokumentų serijos (žr. 1 pav.), skirtos su COVID-19 susijusių svarbių duomenų skaitmeniniam dokumentavimui, dalis: skiepijimo būklės (šis dokumentas), laboratorinių tyrimų rezultatų ir SARS-CoV-2 infekcijos istorijos.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), bendradarbiaudama su daugiadiscipline partnerių ir ekspertų grupe, parengė šias gaires ir pridedamas technines specifikacijas, siekdama padėti PSO valstybėms narėms priimti sąveikius skiepijimo būklės registravimo standartus. Todėl šio dokumento auditorija yra valstybės narės ir jų įgyvendinimo partneriai, norintys įdiegti skaitmeniniu parašu pasirašytus skiepijimo įrašus.”
Nežinau, kaip jūs, bet aš tai suprantu kaip visų pasaulio žmonių sveikatos duomenų kontrolę, pradedant nuo masinio vakcinavimo.
Eikime toliau. Įsiveskime į Google „Graphene Flagship EU”. Randame sekančią informaciją: Graphene Flagship EU yra Europos Komisijos ateities ir naujų technologijų pavyzdinė iniciatyva.
Grafeno pavyzdinė iniciatyva, kurios biudžetas siekia 1 mlrd. eurų, yra nauja precedento neturinčio masto bendrų ir koordinuotų mokslinių tyrimų forma, kuri yra didžiausia Europos mokslinių tyrimų iniciatyva.
Grafeno pavyzdinės iniciatyvos uždavinys – sutelkti akademinius ir pramonės tyrėjus, kad per 10 metų grafenas iš akademinių laboratorijų taptų Europos visuomenės dalimi ir taip būtų skatinamas ekonomikos augimas, kuriamos naujos darbo vietos ir naujos galimybės.
Pagrindinį konsorciumą sudaro apie 170 akademinių ir pramoninių mokslinių tyrimų grupių iš 22 šalių. Be to, projekte dalyvauja vis daugiau asocijuotų narių, kurie yra įtraukti į mokslinius ir technologinius darbo paketus.
Pavyzdinį projektą „Graphene Flagship” koordinuoja Chalmerso technologijos universitetas (Geteborgas, Švedija).”
Žiūrime toliau. Matome, kad tas pats Chalmerso technologijos universitetas 2015 metais iš Bilo ir Melindos Geitsų fondo gavo beveik 800 tūkstančių dolerių darbui, kurio tema: „Nustatyti ir įgyvendinti veiksmingą intervenciją bei ištirti naujas įžvalgas apie galimus augimo ribotumo ir (arba) sutrikusios kognityvinės raidos rizikos veiksnius.” (foto po tekstu)
O kur gi grafeno oksidas? Ogi visai čia pat. Mano minėtame saite randame sekančia informaciją: „Grafeno oksidas slopina potrauminio streso sutrikimą.
Grafeno pavyzdinės programos partnerių SISSA Italijoje, ICN2 Ispanijoje ir Mančesterio universiteto Jungtinėje Karalystėje mokslininkai, bendradarbiaudami su San Paulo universiteto Ribeirão Preto medicinos mokykla, atrado, kad grafeno oksidas slopina su nerimu susijusį elgesį atliekant modelinį tyrimą. Jie nustatė, kad į tam tikrą smegenų sritį įšvirkštus grafeno oksido nutildomi neuronai, atsakingi už nerimastingą elgesį.
Mokslininkai naudojo įprastą gyvūnų modelį: kaip ir klasikiniame animaciniame filme „Tomas ir Džeris”, pelė gyvena mažo kambario sienoje esančioje skylėje, kur jaučiasi apsaugota ir saugi. Paprastai pelė laisvai ir nesijaudindama tyrinėja kambarį. Tačiau pajutusi katės kvapą pelė bėga atgal į savo skylę, kur žino, kad yra saugi. Tai labai stiprus gynybinis elgesys ir daugumai gyvūnų būdingos kovos arba bėgimo reakcijos pagrindas.
Po savaitės, praleistos tokioje aplinkoje, pelė prisimena šį elgesį net ir tada, kai katės kvapas išnyksta. Tai yra potrauminio streso sutrikimo (PTSS), apsauginio nerimo elgesio, atsirandančio reaguojant į neigiamus prisiminimus, modelis. Milijonai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo sutrikimų, susijusių su PTSS arba nerimu.”
Šioje vietoje noriu jūsų paklausti: ar prisimenate Great reset teiginį, kad niekas nieko neturės ir visi bus laimingi?
Darykime prielaidą, kad grafeno oksido vakcinose vis dėlto yra. Randu tokią informaciją: „Karolinskos instituto, Mančesterio universiteto ir Čalmerso technologijos universiteto mokslininkai įrodė, kad žmogaus imuninė sistema su grafeno oksidu elgiasi panašiai kaip su patogeniniais mikroorganizmais, todėl ateityje jį galima saugiau naudoti biomedicinoje.
Čia matote, kaip grafeno oksidą atakuoja neutrofilai, t. y., sakykime, imuninės sistemos ląstelės, kurios bando jį fagocituoti, absorbuoti ir suardyti. Štai kodėl grafeno oksidas sukuria krešulius ir trombus.”
Šiame straipsnyje taip pat rašoma: „Patekęs į organizmą, grafenas įgyja magnetines savybes ir yra puikus laidininkas. Jis tarnauja energijos kaupimui ir koncentravimui. Grafeno gamyba smarkiai išaugo kaip tik tuo metu, kai prasidėjo Covid-19 vakcinavimo kompanija 2020 gruodžio pabaigoje – 2021 sausio pradžioje. Be to, tai taip pat sutapo su tuo laiku, kai buvo skiepijama nuo gripo. Mes supratome, kad grafenas yra suleidžiamas su vakcina, kai pamatėme, ką grafeno oksido nanodalelės gali padaryti patekusios į organizmą, kai tai liečia neuromoduliavimą neuroninių ir neuroninį elekrofiziologinį poveikį smegenims. Mano vardu mes gavome sandariai uždarytą vakcinos buteliuką iš Pfizer ir nusiuntėme jį ištirti dėl vienintelės medžiagos: grafeno. Tyrimą atliko Dr. Pablo Campra Madrid, chemijos mokslų daktaras, Almerijos universiteto narys. Tyrimų ataskaita rodė, kad vakcinoje iš tikrųjų yra gafeno oksido ir kad jis yra pagrindinė sudėtinė taip vadinamos vakcinos dalis. Grafenas yra naudojamas elektronų mikroskopijos transmisijai, EML metodams, optinėje mikroskopijoje ir ultravioletinių spindulių radiacijos spektroskopijoje, kuri atitinka grafeno oksido bangos ilgį. Tuo remiantis mes ėmėme tyrinėti, kokį toksiškumą ir citotoksiškumą grafeno oksidas sukelia organizme. Grafeno oksidas, patekęs į organizmą, sukelia kraujo krešulius, daugelio organų uždegimus, použdegiminį sindromą. Kai organizme grafeno oksido yra daugiau, negu glutationo, kuris yra natūralus organizmo antioksidantų rezervas, tai iššaukia imuninės sistemos pokyčius, imuninės sistemos sunykimą ir citokinų audrą. Kai yra įkvepiamas, grafeno oksidas vienodai pasiskirsto alveolių trakte ir sukelia abipusį plaučių uždegimą. Taip pat, įkvėptas grafeno oksidas sukelia gleivinės uždegimą, dėl ko prarandami skonis ir uoslė. Trumpai tariant, grafeno oksidas pasireiškia lygiai taip kaip oficialioje versijoje SARS-Cov-2, iššaukdamas „sunkius” Covid 19 simptomus. Patekęs į neuronus, grafeno oksidas sukelia neurodegeneraciją kitaip vadinamą neurologiniu Covid 19.”
Ir, kad sąmokslo teorija būtų pilnesnė, nepamirškime mums taip noriai peršamo 5G:
„Grafeno oksidas turi taip vadinamą elektroninę absorbcijos juostą. Elektroninio sužadinimo magnetinis rezonansas tiksliai atitinka trečiąjį pralaidumą 5G technologijoje.
Būtent tai dabar mums yra peršama per visą šitą pandemijos laikotarpį. 5G antenos yra statomos be sustojimo, o 8 iš 10 šių antenų yra įrengtos šalia pensionatų ir slaugos namų. Žinome, kad ši gyventojų dalis buvo labiausiai paveikta. Paveikta būtent dėl grafeno oksido, kuris yra naudojamas kosminiuose palydovuose, kad užtikrintų 5G veikimo zonas. Šiandien nanomokslas, neuromokslas ir biotechnologija yra milžiniškai pažengę į priekį. Ar gali žmogus būti kontroliuojamas distanciniu valdymu? Taip, tai galima padaryti ir tikriausiai jau yra daroma užmaskuotu būdu.”
Ir desertui – dar vienas tyrimas iš fizikos pusės, kaip veikia grafeno nanoantenos:
„Džordžijos technologijos instituto mokslininkai, atlikę daugybę kompiuterinių modeliavimų, pademonstravo galimybę sukurti mažas grafeno nanoantenas, kurių pagalba šimtai ir tūkstančiai nano ir mikro lygio mechanizmų ar prietaisų gali būti sujungti į vieną tinklą per belaidžio ryšio technologijas. Be šios galimybės, grafeno nanoantenos gali būti naudojamos mobiliuosiuose telefonuose ir kituose elektroniniuose įrenginiuose, turinčiuose interneto ryšį, todėl šie įrenginiai gali keistis duomenimis didesniu greičiu.
Kaip jūs galite atspėti, pagrindinis esminis naujųjų nanoantenų taškas yra būtent grafenas, kuris, skirtingai nei tradiciniai metalai, varis ar sidabras, gali veikti kaip antena, kuriai sunaudojama daug mažiau energijos. Šis efektas pasiekiamas naudojant paviršiaus elektronų bangas, kylančias grafeno paviršiuje tam tikromis sąlygomis.”
Mieli vakseriai, aš mums visiems dar kartą linkiu, kad tai būtų dar viena sąmokslo teorija. Pateikiu tik faktus. O išvadas pasidarykite kiekvienas sau.
Gali būti tekstas „Menu Home BILL&MELINDA GATES foundation About Committed grants Search Q .h About OURSTORY OUR ROLE Grantee Website Chalmers University of Technology FOUNDATION FACT SHEET Gothenburg, Sweden FOUNDATION FAQ HOW WE WORK Purpose COMMITTED GRANTS LEADERSHIP FINANCIALS Το establish and deliver effective intervention and explore new insights into potential risk factors for growth restriction and/or impaired cognitive development PCESAD RESOURCES CAREERS OFFICES DIVISION Global Health CONTACT DATE AUGUST 2015 REGION REGIONSERVED GLOBAL GRANT TOPIC Discovery and Translational Sciences DURATION D.IN(MOTS) 18 COMMITTED AMOUNT $799,051 GRANTEE LOCATION Gothenburg, Sweden“ vaizdas
Facebook komentarai
});}(jQuery));