350 tūkst. parašų surinkę piliečiai : „Nenorime gąsdinti seimo, tačiau tai –tik apšilimas“

marijam

marijam

350 tūkst. parašų surinkę piliečiai : „Nenorime gąsdinti seimo, tačiau tai –tik apšilimas“

Beveik 350 tūkst. piliečių, reikalaujančių atstatydinti Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Tomą Raskevičių, kuris deklaruoja, kad jam prioritetas – gėjų teisės, parašų surinkęs marijampolietis Raimondas Grinevičius sako, kad šis parašų vajus – tik apšilimas : „mes galime tai įvertinti kaip mažojo referendumo treniruotę, ir tai gera treniruotė, nes gavome iš pasirašiusių piliečių visokių pasiūlymų dėl įstatymų iniciatyvos ir kitų referendumų. Todėl Seimo nariai turėtų sunerimti, jeigu pradėčiau juos skaityti. Kai kas net siūlo išstoti iš Europos Sąjungos“.

Nors Seimo pirmininkė Vikorija Čmilytė ir atsisakė priimti žmonių parašus dėl Raskevičiaus, R.Grinevičius rankų nenuleidžia : „Reikia tartis, šnekėtis, kad visų pusės būtų patenkintos. Jeigu atvažiuoja visuomenės atstovai, tai man nesuprantama, kad Seimo pirmininkė negali skirti net 5 minučių tiems žmonės, kurie atstovauja 350 tūkst. piliečių. Tačiau vakar, kaip nekeista, jau pranešė, kad ji negali mūsų priimti dėl nuotolinio darbo. Daug kas šią iniciatyvinę grupę pradėjo kaltinti homofobija ir t.t. Tačiau mes tai kategoriškai atmetame, nes negirdėjome, pvz., dėl Seimo nario Roko Žilinsko jokių piliečių pastabų ar skundų, kad jis blogai dirba. Todėl jeigu Tomas Raskevičius dirbtų visai visuomenei, diskutuotų opiais klausimais, neturėtume jam pretenzijų. Nors jis ir buvo deklaravęs, kad pasirengęs diskutuoti tomis temomis, ir kai aš pasisiūliau atvykti ir diskutuoti, tai pamačiau, kad mano paskyra facebooke yra jo užblokuota. Galiu atvirai pasakyti, kad mano aplinkoje yra tokių žmonių (homoseksualių – aut. pastaba), ir būtent kai prie LRT buvo mitingas, tai tie žmonės norėjo važiuoti ir palaikyti mūsų pusę. Jie labai pasipiktinę, nes tokie, kaip Raskevičiaus,  veiksmai pjudo visuomenę, ir pastato tokių pažiūrų žmones į nepatogią padėtį. Tos problemos yra aktualesnes, nei visi karantinai. Nes tai liečia visas šeimas dėl rengiamų įstatymo projektų. Tie projektai turi atitikti daugumos visuomenės interesus, o ne atskiros mažos grupės. Žiūrėjau paskutinį Seimo Žmogaus teisių komiteto posėdį, kur buvo svarstomos smurto artimoje aplinkoje įstatymo pataisos, ir tos visuomeninės organizacijos, kurios ten buvo pakviestos,. Nustebau – visos tos organizacijos gyvena iš ES ir Soroso pinigų. Nebuvo nė vienos organizacijos, kuri atstovautų šeimų ar, pvz., invalidų ar krikščionių interesus. Visos organizacijos buvo iš vienos pusės ir žaidė į vienus vartus. Taip būti negali. Lygiai tas pats vyko ir Seimo Švietimo komitete – diskusija apie lytinį švietimą mokykloje. Pirmininko buvo paklaustas, ar jis priims kitokią nuomonę, tai tas atsako, kad ne. Tokių organizacijų, kurios atstovautų šeimų interesus, komiteto pirmininkui Žukauskui nereikia. Ir vėl – Laisves partijos narys.

Jeigu būčiau Žmogaus teisių komiteto pirmininkas, pirmiausiai pasidomėčiau, kas ten įvyko su tuo pagyvenusio vyriškiu, kurį policininkai „surišo“ už tai, kad jis perėjo Gedimo prospektą per protesto akciją. Paprašiau žmonių kelti jų problemas, nes visiems pasirašiusiems pažadėjome kelti jų problemas. Gavome tiek daug pageidavimų, pvz., šeima negauna iš ŽTK jokio atsakymų dėl akivaizdaus žmogaus teisių pažeidimų. Gavau T.Raskevičiaus draugo palinkėjimą, kad mes esame didžiulė klaidą, nupęsę seniai. Galima pasakyti, kad visi pasirašiusieji yra klaida. Reiškia, visos Laisvės partijos tikslas yra sugriauti valstybę, ir jeigu žurnalistai, paskaitę Soroso raštus, mums moko jo išminties : „jeigu tautą paversi gyvuliais, tai jie patys sunaikins savo valstybę. Tikiuosi, kad kiti Seimo nariai priešinsis Stambulo konvencijai.

Facebook komentarai
});}(jQuery));