Šetonytės karantinas žudo tris kartus daugiau žmonių, nei covid-19

vagia

vagia

Matematikas didysis Lietuvos inkvizitorius?
Kiekvieną rytą premjerei turi būti pateikiama ne tik mirusių nuo kovido, bet ir nuo kraujotakos ligų skaičius, gal tada ji supras kur ir kodėl pasislėpusi tikra giltinė?
Karantinas, o ne tik kovidas žudo Lietuvos žmones. Pažiūrėkite į mirčių priežasčių lentelę – į kraujotakos sistemos ligas. Matote mirtingumo šuolį?
Rugsėjo mėn. mirė 1682, lapkričio mėn. jau 2199, o gruodžio mėn. net 2605!
karantinas
Tik plokščiažemis ekspertas, neturintis medicininio išsilavinimo, gali visiems tvirtinti, kad tai nuo kovido, kuris nediagnozuotas.
Per 3 mėn. nuo kraujotakos ligų mirė net 1726 žmonėmis daugiau, nei rugsėjo mėn.
Turbūt kiekvienas medikas įtars, kad tai chroninio streso arba laiku nesuteiktos med.pagalbos pasekmė. Stresas visada smūgiuoja per kraujotakos sistemą. O kas žmonėms kelia stresą? Tai begalinio karantino nulemta absoliuti ateities nežinomybė. Daugiau kaip 200 000 savarankiškai dirbančiųjų uždrausta dirbti, aktoriams vaidinti, treneriams treniruoti, o draudimo pabaigos niekas neįvardija. Kompensacija už ekspropriaciją tikras pasityčiojimas (Konstitucijos 23 straipsnis. Nuosavybė neliečiama. Nuosavybė gali būti paimama tik įstatymo nustatyta tvarka visuomenės poreikiams ir teisingai atlyginama), o skolos bankams bei už nuomą tik kaupiasi. O kur dar medios sukelta mirties baimės psichozė?
Tačiau, kurį iš “ekspertų” kasdien mato ir girdi Lietuvos žmonės? Ogi duomenų konsultacinės bendrovės Euromonitor vadybininką Vaidotą Zemlį-Balevičių.
Panašu, kad kiti ekspertai, turintys medicininį išsilavinimą nedrįsta prisipažinti, kad matematiko paruošti grafikai jiems yra neįkandami. Todėl jų nei matyti, nei girdėti.
Tik Rimas Jankunas,  biomedicinos mokslų daktaras ir LSMU lektorius, puikiai besigaudantis grafikuose ir skaičiuose rodo, kad “karalius nuogas”. Dar daugiau, jis nebijo pasakyti, kad Balevičius siūlo plokščiažemių draugijos vertus rodiklius. Nežiūrint į mokslinius argumentus ir įrodymus, jiems žemė plokščia, taip ir Balevičiui yra tik viena mirtina liga – Kovidas.
Balevičius kaip tikras plokščiažemis įtikėjo, jog viską išmano apie pandemijas ir virusologiją ir tam pakanka gautos patirties dirbant matematiku konsultacinėje bendrovėje.
Tokio tipo mokslininkai Londone dar 2020 m. kovo 31 d. skelbė: “naujasis koronavirusas gali nusinešti 30 milijonų gyvybių. Jeigu nebus kovojama su virusu, šiemet pasaulyje mirs 40 mln. žmonių, rašoma jų ataskaitoje.
“Iš kur berniukui tiek drąsos, tiek valios geležinės…“ – nostalgiškai niūniavo nuo koronos mirusi S.Neris.
Facebook komentarai
});}(jQuery));