Už 9 straipsnius apie suklastotą pandemiją TSPMI „mokslininkams” sumokėta 89 231 euras

Ramunas_VilpisauskasEmile_Indrasiute-1-e1528106419523-1

Ramunas_VilpisauskasEmile_Indrasiute-1-e1528106419523-1

Smulkusis ir vidutinis verslas dažnai klausia, o kur tie jų paramai skirti karūniniai milijonai?
Mes su Arnas mūsų #KitaipTV laidose #Kontrolinisšūvis dažnai papasakojame jums, kokiems absurdiškiems projektams būna skiriamos milžiniškos sumos iš mūsų valstybės biudžeto. UAB Baltas Snapas ir jų Interaktyvus animatroninis dirbtinio intelekto robotas-papūga
(01.2.1-LVPA-T-848-03-0014) buvo vienas geresnių.
Nuo šio absurdo teatro neatsilieka ir Lietuvos mokslo taryba. Distresinį termometrą už 75 tūkstančius eurų prisimenate? O po to ką nors apie jį girdėjote? Ir aš negirdėjau.
Šiandien noriu jums parodyti, ką už 89231 eurą sukūrė kita mokslo veikėjų grupė, priklausanti propagandos meistrų iš TSPMI (tos pačios, kur vieną tiesą mums per visas teisingas žiniasklaidos priemones nešantys tokius pačius ruošia), vadovaujama daktaro Vitalio Nakrošio. Kūrinio pavadinimas skamba taip: Lietuvos ir kitų ES šalių narių atsakas į COVID-19 pandemiją: poveikis viešajai politikai ir ekstremalios situacijos valdymas (COPOVAL)
Nuorodoje teksto pabaigoje rasite visą darbą, kurį per pusmetį atliko projekto vadovas ir dar keturi VU TSPMI atstovai: nuolatinis teisingų televizijų veidas ir buvęs TSPMI vadovas Ramūnas Vilpišauskas (nuotr. viršuje) , daktaras Vytautas Kuokštis, tos pačios institucijos doktorantė Rasa Bortkevičiūtė (koks netikėtas sutapimas: ji nuo 2019 m. studijuoja doktorantūroje, rengia disertaciją tema „Autonomijos ir kontrolės įtaka vertinant patariamųjų darinių poveikį viešajai politikai“, o jos vadovas – prof. Vitalis Nakrošis) ir Patricija Kalkytė, kuri 2019 m. baigė VU TSPMI politikos mokslų bakalauro studijas ir įgijo Cum Laude diplomą bei tęsia studijas Viešosios politikos analizės magistro programoje.
Bandau spėti, kad tos dvi merginos ir pagamino visą projektą. Nes dar nuo senų laikų taip daromi mokslo projektai.
Su pačiu projektu už beveik 90 tūkstančių eurų labai rekomenduoju visiems, o ypač smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams susipažinti atidžiau. Jūs tikrai pasigailėsite, kad pasukote į verslą. Nes versle tokių pinigų taip lengvai uždirbti neįmanoma.
Ponios ir ponai, pasitikite:
Nėra nuotraukos aprašymo.
Redakcijos komentaras:
skaitytojai gali paskaityti ir šiuos „mokslininkų” straipsnius, už kuriuos buvo atseikėta 90 tūkst. eurų iš biudžeto. Tai tikras banalybių ir pasikartojimų rinkinys :
Facebook komentarai
});}(jQuery));