Dėl žodžio „pederastas” – baudžiamoji byla P.Valickui

maxresdefault-19

maxresdefault-19

 

Baudžiamoji byla dėl galimo neapykantos kurstymo perduota teismui

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=v9IFdKswCGc&feature=emb_logo

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kurstymu prieš homoseksualius asmenis pareikšti buvusiam Lietuvos liaudies partijos kandidatui į Lietuvos Respublikos Seimą P. V.

Ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 170 str. 2 d. (Kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę) buvo pradėtas dėl kandidato į Seimą P. Valicko pasisakymų pernai vykusių „2020 metų Seimo rinkimų daugiamandatės rinkimų apygardos debatų“ metu, tiesiogiai transliuotų Lietuvos radijo ir televizijoje bei portalo www.lrt.lt eteryje. Kalbėdamas politinių debatų laidoje, jis galimai perėjo į homoseksualių žmonių įžeidinėjimą bei menkinimą dėl jų asmeninių savybių ar privataus gyvenimo, niekaip nesusijusio su jų politine veikla bei sprendimais. Politinės partijos kandidatui P. V. laidoje pasirinkus žeminančią, niekinančių leksiką, galimai buvo viešai tyčiojamasi iš homoseksualių asmenų, jie buvo niekinami dėl seksualines orientacijos, įsitikinimų ar pažiūrų.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimo ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu ik dvejų metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui.

Redakcijos komentaras – atrodo, kad ir šį kartą vaikų prievartautojus, pvz., Garliavos pedofilijos byloje gynę prokurorai smarkiai persistengė.

Pasaulyje yra begalė pavyzdžių, kai gėjai prievartauja vaikus. Dar blogiau – JAV buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, kad homoseksualūs žmonės labaiu linkę seksualiai išnaudoti vaikus. Dėl šios priežastis JAV skautų bendruomenė net buvo atsisakiusi priimti į darbą gėjus skautų vadovais:

 

https://www.baptistpress.com/resource-library/news/homosexuals-more-likely-to-molest-kids-study-reports/

Facebook komentarai
});}(jQuery));