Įsivaizduokite valstybę, kur opozicijos politikas praleidžia du metus už grotų už jam sukurptus kaltinimus

medis

medis

Įsivaizduokite valstybę, kur opozicijos politikas praleidžia du metus už grotų už jam sukurptus kaltinimus. Kur valdžia persekioja ne tik asmenį, bet ir jo šeimą, draugus, politinius bendražygius…
Įsivaizduokite valstybę, kur valdžia opozicijos politikui sukurpia kaltinimus, ir nors juos užsienio demokratinės institucijos paskelbia neteisingais, valdžia vis tiek atsisako pripažinti savo klaidas.
Įsivaizduokite valstybę, kur neva egzistuoja laisva žiniasklaida, tačiau ji gauna milžiniškus pinigus iš valstybės. „Laisvų žurnalistų” naratyvas nuo valdžios pozicijos beveik nesiskiria.
Įsivaizduokite valstybę, kur teismų kritika prilyginama valstybės griovimui.
Įsivaizduokite valstybę, kurioje neva egzistuoja žodžio laisvė, tačiau už valdžios pareigūnų pavadinimą korumpuotais, atsidursite teisiamųjų suole.
Įsivaizduokite valstybę, kur politinės organizacijos nariai bus įvardijami kaip „nusikalstamas susivienijimas”.
Įsivaizduokite valstybę, kur opozicijos politikų ir paprastų piliečių telefoniniai pokalbiai yra pasiklausomi be teismo sprendimo.
Įsivaizduokite valstybę, kur šimtai policijos pareigūnų muša taikius protestuotojus, kurie susirinko parodyti nepasitenkinimo protu nesuvokiamiems valdžios sprendimams.
Ar galite įsivaizduoti tokią valstybę?
Aš kalbu ne apie Rusiją ir daugelį metų persekiojamą Aleksejų Navalną, aš kalbu apie Lietuvos Respubliką, Neringą Venckienę ir Klonio gatvės žmones.
Facebook komentarai
});}(jQuery));