„Prezidentas” Vytautas Landsbergis apie savo tautą : „priviso čia visokių”

prezidentas

prezidentas

Zigmas Vaišvila (ne Vytautas Landsbergis). Siaubiamiškio pasaka Nr.4 (kaubojiškais motyvais)

„Pasaka apie Tikrąją Tiesą“. 2021 metų sausio 31 diena

ZV

Po mano Siaubiamiškio pasakos Nr.4 apie karžygio Nevalno kovą prieš Vladimirą, užvaldžiusį Marją-Rusiją, parašymo netikėtai ėmė ir net eilėmis prabilo pats Didysis Pasakorius Vytautas Landsbergis. Šis Jo Žodis mums, Siaubiamiškio gyventojams, pavadintas PRIVISO: „Iš viso Visokių priviso. Nežino jie ko nori. Turbūt nedori. Mes nustatysime, ko reikia Norėti, ko nereikia, Vaike. Bus paprasčiau. Todėl tau čiau.“ Ir aš, mažas pradedantis pasakorius, išsigandau – jei Didydis Pasakorius mums sako „čiau“, tai gal jis jau su mumis atsisveikina? Todėl skubu pabandyti paaiškinti šį Jo Žodį. Jei būsiu neteisus, tai Jis mane gal spės pataisyti.

priviso

Kad namuose uždaryti ir išgąsdinti Siaubiamiškio gyventojai po jų pušis išgriovusios šlapio sniego griūties iš dangaus nesusirgtų dar ir sunkia, t.y. nepagydoma NEŽINIOS VIRUSO liga, skubu papasakoti Didžiąsias Žinias iš Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalies, skelbiamos Didžiosios Demokratijos šalimi. Kaip žinia, Siaubiamiškio, skelbiamo demokratijos (iš mažosios raidės) šalimi, Valdytojas ir Didysis Pasakorius žino Didžiosios Demokratijos šalies Tiesas, todėl jos perteikiamos ir mums, mažosios demokratijos šalies gyventojams. Kad, gink Dieve, Marjos-Rusijos valdytojas Vladimiras, neužvaldytų mūsų sąmonės ir turtų.

Taigi, ir Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalyje net pasakose įvyksta didžių išbandymų. Šią didžią šalį valdydavo Ilgieji. Paskutinis toks buvo net aksominis – Ilgasis Barakas. Ir netikėtai jį iš Valdytojo sosto išstūmė toks išsišokėlis – Trumpasis Donaldas. Ir dargi padedamas Didžiojo Vladimiro. Tiesa, nesusipratimų šioje didžioje šalyje pasitaikydavo ir anksčiau. Tokį nesusipratėlį Džoną Kietąjį, netikėtai tapusį Didžiosios Demokratijos šalies Valdytoju, teko net viešai nušauti. Ar įsivaizduojate, kaip buvo sunku tos šalies gyventojus įtikinti, kad niekas dėl to nekaltas!? O štai išsišokėlį Trumpąjį Donaldą teko pakęsti net ketverius metus! Todėl pasirenkant kitą Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalies Valdovą, teko bent trumpam nusipirkti nedemokratinės šalies valdytojo Vladimiro neutralizavimą ir pasiprašyti Didžiosios Sienos valdytojo pagalbos – netikėtai mus visus užpuolė NEŽINIOS VIRUSAS! Teko sutelkti ir didžiules lėšas, kad būtų užkardintas Trumpojo Donaldo valdymo pratęsimas, ir net pasitelkti Didžiosios Paslapties magiją – bent trumpam prikelti mirusius Didžiosios Demokratijos šalies gyventojus, kad šie galėtų balsuoti!

Tačiau Demokratijos pasaulyje už viską reikia sąžiningai susimokėti. Didžiosios Demokratijos šalis negali būti nesąžininga. Todėl buvo paskelbta, kad išrastas stebuklingas Vaistas nuo NEŽINIOS VIRUSO! Tad dabar visi namuose, drebėdami iš baimės  ir nekantrumo, o dar geriau gulėdami po antklode, turime laukti atnešamos Vaisto porcijos, kurią pas mus į namus atlydės Jungtinės Didžiosios Armijos Siaubiamiškio padalinys. O Vaistas labai brangus, bet kiekvienam, net Siaubiamiškio gyventojui, reikia gi susimokėti už savo gyvybę!

Ir palaima į Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalį pradėjo grįžti – buvo paskelbta, kad šios Didžiosios Demokratijos šalies Valdytoju tampa Ilgasis Džo! Tikras kaubojus! Tiesa, būdamas jau net supančiotas, Trumpasis Donaldas dar bandė spardytis, bet jo kojos per trumpos. Demokratijos valdytojai jo vardu nusamdė maskaradiniais rūbais aprengtųjų būrelį, kuris prasiveržė net į labai saugomus DIDŽIOJO KAPITALO Rūmus, kuriuose turėjo spręstis ginčas, kas laimėjo varžybas dėl šios šalies Valdytojo sosto. Juk negali trumpakojis aplenkti ilgakojo – būtų visiška Didžiosios Demokratijos šalies diskreditacija!

O DIDŽIOJO KAPITALO Rūmų viena pagrindinių Kėdžių Sėdėtojų – Didžioji Penelopė – paskelbė, kad įsiveržusieji į šiuos Rūmus pagrobė jos, Kėdės Sėdėtojos, valdymo Įrankį, kai kurių netikėlių nepagarbiai vadinamą „lep-tep“. Ir siaubas dėl šio įvykio suprantamas, nes Didžiosios Demokratijos šalies saugumas paskelbė, kad už šią įsiveržimo į DIDŽIOJO KAPITALO Rūmus spec. operaciją Didžiojo Vladimiro valdoma Marja-Rusija sumokėjo įsibrovėliams net patį didžiausią šios šalies istorijoje mokėjimą mistiniais bitkoinais – net 500 000 virtualių vienetų! Tiesa, kol kas nėra visiškai aišku, kam atiteko šie virtualūs pinigai,  bet visas Penelopes būtina gerbti dėl jų nuomonės. Penelopės per amžius kalba tik tiesą, jos – Didžios Graikų šalies mitologinės nimfos. O Odisėjo žmona Penelopė net 20 metų laukė iš Trojos karo grįžtančio jos vyro ir išsaugojo jam ištikimybę nepaisant to, kad dėl jos grožio jai piršosi net 100 jaunikių! O DIDŽIOJO KAPITALO Rūmų viena pagrindinių Kėdžių Sėdėtojų – Didžioji Penelopė, sulaukusi net 80 metų, iš kurių net 33 metus kantriai sėdėjo šioje Kėdėje ir tesukaupė vos 200 mln. turtą, prieš ketverius metus išdrįso viešai suplėšyti Trumpojo Donaldo pasiskelbimo Valdovu kalbą ir vos per 4 metus iškrapštyti jį iš šios Valdovo kėdės!

IMG 4079 scaled

Taigi, Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalyje paskelbta Didžiosios Penelopės Įrankio („lep-tep“) paieška. Saugumas, visų pirma, nustatė, kad tai galėjo padaryti toks Christoferis Georgija iš Didžiosios Demokratijos šalies Džordžijos pakraščio. Tačiau visos šalies nelaimei šis nelaimėlis iš 3 metrų atstumo pats nusišovė namuose į smilkinį. Ir pėdsakai dingo. Netrumpa to Vladimiro ranka – siekia net Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalies pakraščius. Gal ir gerai, nes dėl nesusipratėlio Džono Kietojo likvidavimo buvo daugiau vargo.

Bet ši didi šalis yra ir stipri. Jos saugumas netruko nustatyti, kad Vladimiro valdomos Marjos-Rusijos užsakymą galėjo įvykdyti ir moteris, pasivadinusi Rile Džune Williams iš Pensilvanijos pakraščio. Ji jau saugumo sulaikyta, tačiau Didžiosios Penelopės Įrankis („lep-tep“) vis dar nerastas! Didis pavojus iškilęs Jungtinio Didžiojo Valdytojo šaliai, jos laikia dideli išbandymai. Todėl ši šalis taikos metais priversta iki šiol net 5000 savo karių dieną naktį laikyti prie DIDŽIOJO KAPITALO Rūmų, kad šie būtų tinkamai apsaugoti.

Ir bene svarbiausia dabar užtikrinti, kad niekas Didžiosios Demokratijos šalyje net nebegalvotų keisti Demokratijos valdytojų nustatytas taisykles. Todėl naujojo Jungtinio Didžiojo Valdytojo šalies Valdytojo Ilgojo Džo, kuriam dar tik 78 metai, vadovaujamas šalies Teisės departamentas pateikė baudžiamąjį skundą Federaliniam Bruklino teismui dėl įžūlaus 31 metų veikėjo Duglaso Mekio įkalinimo. Įsivaizduojate, mieli Siaubiamiškio gyventojai, šis Floridos pakraščio veikėjas, internete prisistatantis kaip „Ricky Vaughn“, 2016 metų Didžiosios Demokratijos šalies Valdovo pasirinkime turėjo kitą nuomonę, nei Demokratijos valdytojai, ir ją skleidė Twitter bei Facebook paskyrose! Jis jau sulaikytas ir, tikėsimės, pelnytai ir greitai bus nubaustas prašoma bausme – 10 metų kalėjimo! Jis gi tyčiojosi iš Demokratijos valdytojų – savo nuomonei skleisti (balsuoti ne už Trumpojo Donaldo varžovę Ilgąją Hil-Kil) internete naudojo net memus, pranešimus ir grotažymes, kad suklaidintų Didžiosios Demokratijos šalies gyventojus ir šie neteisingai balsuotų!

Jungtinio Didžiojo Valdytojo šaliai atėjo didis išbandymų metas. Šalies saugumas jau nustatė, kad baisiojo Vladimiro valdoma Marja-Rusija Didžiosios Demokratijos šalyje jau turi net 80 mln. slaptųjų agentų! Todėl nuoširdžiai tikėkimės, kad Siaubiamiškio Didysis Pasakorius netruks šioje grėsmės Demokratijai akivaizdoje su jos valdytojais pasidalinti ir prastąją Siaubiamiškio šalies patirtimi – Vladimiro valdomos Marjos-Rusijos agentų įslaptinimu net 75 metams! Priešus būtina pažinti iš jų veidų! O pasakų veikėjai, ypač blogiečiai, moka keisti savo veidus ir pavidalus. Štai net visą Siaubiamiškio pasaką Nr.4 teko papasakoti apie niekadėją iš rusų liaudies pasakų – nemirtingąjį Koščejų, sugebantį maskuotis net lietuviškuoju veidu.

Todėl teisus mūsų Didysis Pasakorius, neveltui net profesoriumi kartais vadinamas – PRIVISO čia mūsų tarpe visokių kitokių tiesų aiškintojų. Todėl Siaubiamiškio gyventojams, už kuriuos mūsų Didysis Pasakorius jau daugiau kaip 30 metų jaučiasi atsakingas, būtina paaiškinti, ko reikia Norėti ir ko Nereikia Norėti, jei nori gyventi Demokratijos pasaulyje! Priviso mat visokių… Labos nakties, saldžių sapnų, mielieji!

Facebook komentarai
});}(jQuery));