Neringos Venckienės bylos posėdis vėl numuilintas

maxresdefault-9-2

maxresdefault-9-2

Alvydas Veberis

 

PATYČIOS

Panevėžio Apygardos teisme rezonansinės pedofilijos bylos-žudikės pabaigos nesimato. Nuo tų įvykių praėjo vos ne devyneri metai! Kas svarbiausia,  teisiami ne nusikaltėliai, bet  aukos. Viena jų -parlamentarė, teisėja Neringa Venckienė. Tai ta moteris, kuri drąsiai kalba apie ,,pūlinius“. Jų daug.

Teismo procesas dirbtinai vilkinamas, o į posėdžius kviečiami, visiškai beprasmiai liudytojai, kurie pareikštuose kaltinimuose N.Venckienei, net nedalyvavo. Vieni  jų,  dirbtinos ,,žvaigždės“- Stankūnai.  Prokuroras Ričardas Jakutis ir L.Stankūnaitės advokatė Neringa Grubliauskienė griebiasi šiaudo. Posėdžiuose paisto tokius niekus, kad koktu klausyti. Jei būtų mąstantys teisėjai, tai ta byla turėjo pasibaigti tuoj pat išvydus taip slėptą video įrašą apie mergaitės grobimą.

Ar dar gyva Deimantė?

,,Proto bokštams“ to nepakako. Žinant šių dienų vykstančių teismų teisinį nihilizmą (išsigimimą), nenustebčiau, kad auka N.Venckienė bus nuteista. Kaip kitaip? Juk tokią armiją šios bylos nusikaltėlių,- prokurorų, teisėjų, policijos pareigūnų, žiniasklaidos ,,skalikų“ nesusodinsi. Kas svarbiausia  vos ne pirmu smuiku šioje byloje grojo (apie šią bylą ir dingusią mergaitę nieko nežinanti) šalies Prezidentė. Lietuvos dalia. Visa išvardinta šutvė,  už tokių nusikaltimų slėpimą, nekaltų žmonių daugelį metų tąsimą po teismus, jiems skirtas bausmes, turėtų nešti pačią didžiausią atsakomybę. Visa tai tik ne Lietuvoje.

Į mano paklausimus apie garsiai nuskambėjusias rezonansines bylas, Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) Jolita Gudelienė informavo:
,,kadangi N. Venckienės bylos nagrinėjimo stadijoje turi būti apklausiami liudytojai, posėdžių organizuoti nuotoliniu būdu neįmanoma, nes liudytojai turi prisiekti ir pasirašyti po priesaikos tekstu prieš pradėdami duoti parodymus. Tą numato Baudžiamojo proceso kodeksas.

Gyvai posėdžiai nevyksta dėl šalyje paskelbto karantino, nes teismas dėl turimų salių ploto negali užtikrinti saugių atstumų proceso dalyviams. Šiuo metu N. Venckienės byloje yra paskirtos dvi posėdžių datos: 02.19 (9 val.) ir 03.10 (9 val.).

IMG 20201005 133522

Kiti teismo posėdžiai, kuriuose nevyksta liudytojų apklausos, organizuojami nuotoliniu būdu.

Išskirtoje, nuo korumpuotų teisėjų, advokato G. Rusecko bylos posėdžių datos, kol kas net  nepaskirtos. Tempiant ,,gumą“ visuomenė gal  pamirš? Eilinį kartą vėl bus visi ,,išsukti“. Tiesa, Prezidentas G.Nausėda pabrėžė, kad niekas negali būti ,,išsuktas“. Greičiausiai reklamai, aplankė Jurbarke žiauriai sumuštą merginą.  Deja… Apsilankymas nepadėjo. Teisėjų ,,pūlinių klano“ karavanas rieda įprasta vaga. Nusikaltėlis laisvėje, o merginai sugadintas visas gyvenimas.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));