Mirusiame Vilniuje – 5,2 mln. eurų VŠĮ „Go Vilnius” „įvaizdžiui formuoti”

Nors Vilniaus miestas atrodo miręs, tačiau savivaldybės išlaikomai VŠĮ „Go Vilnius” skirta 5,2 mln. eurų
Jūs arba Jūsų draugai laikote save labiausiai nukentėjusiais dėl COVID19, nes dirbote turizmo sektoriuje?
Girdite apie vienus didžiausių atleidimų būtent šiame sektoriuje? Nustebtumėte, jei viena įmonė dirbanti turizmo sektoriuje ir turinti šiuo metu 43 (!!!) darbuotojus ieškosi dar bent 5?
Kalbu apie savivaldybės valdomą VšĮ „Go Vilnius“.
Kaip čia nebūsi toks savimi pasitikintis kai ir 2021 m. Vilniaus m. savivaldybės biudžete jiems numatyta beveik 5,2 mln. Eur iš savivaldybės:
1,22 mln. ”Tęstiniams projektams ir naujoms iniciatyvoms įgyvendinti“
0,98 mln. „Darbo užmokestis ir soc. draudimas“
~ 2,6 mln. „Bendra (nedetalizuota) priemonės suma iš turizmo rinkliavos lėšų“
Nesakau, kad jų veikla nereikalinga ir kad „gal geriau darželį pastatytų“ (beje vienas darželis 250 vaikų kainuoja apie 4mln ir mes per 2021 metus statysime 1 (vieną!!!) darželį Vilniuje), bet 5 mln. Eur!!! Kam? Atvykstamojo turizmo skatinimui? Vilniaus tarptautinio įvaizdžio formavimui?
Juk dalį šio darbo atlieka VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ (buvęs Turizmo departamentas). Juk pati Vilniaus m. savivaldybė turi Užsienio ryšių ir turizmo skyrių. Taip, ten dirba tik 7 žmonės, bet ar tikrai Vilniaus tarptautinio įvaizdžio formavimui reikia dar 50 žmonių komandos?
Pasisamdykite reklamos agentūrą už tuos pusę nuo tų 5 mln. ir pamatysite ar tik ne geresnį rezultatą.
Dar vienas dalykas – vien „Patalpų išlaikymas“ kainuoja šiai įstaigai 133 tūkst. per metus. Taip, dalis išlaidų nuomai tenka Turizmo informacijos centrams, bet kitos išlaidos, ofisui? O nieko tokio, kad tuo pat metu mes atleidžiame nuo NT mokesčio Pramogų areną, buvusią „Siemens“ areną ir tt.? Nu tai susitarkite, kad skirtų dalį patalpų tam „Go Vilnius“ ir lai sėdi nemokamai.
Bado akis tai, kad su miesto pinigais elgiamasi neefektyviai ir vienoje vietoje jie leidžiami laisvai kai tuo tarpu kitose srityse aiškinama, kad tų pinigų tiesiog nėra.
Įrašiau 5 min video ta proga https://youtu.be/sKtTH-i0McM
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, dangus, tekstas „Go Vilnius Vilnius: amazing wherever you think itis it whereisvilnius.com MOdg 5mln.Eur??? Eur??? mln. VILNIUS“
Facebook komentarai
});}(jQuery));