Absurdas tęsiasi – Kalėdos baigėsi, kelių blokada ne

sa

sa

Absurdas tęsiasi – Kalėdos baigėsi, blokada ne

 

Dar gruodžio pradžioje premjerė Ingrida Šimonytė mums pranešė, kad keliai bus blokuojami tik švenčių dienomis, nes neva norima sutrukdyti vaikams aplankyti savo tėvus, ir tai neva paskatintų viruso plitimą.

 

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vyriausybeje-dar-vienas-posedis-del-karantino-kai-kurie-suvarzymai-tikslinami-56-1424016

 

Visokio plauko apsišaukėliai, kaip pvz., toks Grybauskaitės šeimos daktaras Kasiulevčius ar koks nors narkotikų partijos atstovas Šimašius, nutarė pabūti epidemijų specialistais ir visokiais būdais mus gasdino, kad jeigu aplankysime savo tėvus, tai juos nužudysime.

 

Kalėdos baigėsi, tačiau kelių blokada – ne.

Nuo ko tada mus saugo ši apsišaukėlių vyriausybė ir Seimas, kuri Kalėdų išvakarėsi visiškai legalizavo sunkių narkotikų vartojimą?

Jeigu žmonės sutinka, kad jų likimą, verslą, vaikų ateitį ir visą kitą spręstų šį gaujelė, kuriai pirmiausiai rūpėjo legalizuoti sunkių narkotikų vartojimą, tai matyt, kad sekantis vyriausybės nutarimas bus mus visus nuvesti prie skardžio ir nurodyti šokti žemyn. Neabejoju, kad nemaža dalis konservatorių rinkėjų taip ir padarytų.

JAUČIAME NUOLATINĮ NAUJOSIOS VYRIAUSYBĖS ALSAVIMĄ MUMS Į PAKAUŠĮ IR TĄ BEGALINĮ RŪPESTĖLĮ MŪSŲ SVEIKATA: Lietuva paversta Lietuvos konfederacija su kontroliuojamomis savivaldybių sienomis – visa tai, kad neužsikrėstume virusu, kuris ypač mėgsta važinėtis po skirtingas savivaldybes! Na, viskas, Vyriausybė apsaugojo mus nuo to viruso, dabar gali tęsti rūpestį visų mūsų sveikata: dekriminalizuoti kokainą ir heroiną, legalizuoti marihuaną. Kad gyventume sveiki ir laimingi!
Facebook komentarai
});}(jQuery));