Bus ir Nepaprastoji padėtis, ir komendanto valanda – tam ir „tiksliausią” mokslą/statistiką panaudos

135124216_1630218680518000_7853443009179968719_n

135124216_1630218680518000_7853443009179968719_n

RYTOJ NAUJIEJI METAI!
Man Naujieji Metai – rytoj, kai bus paskelbta, kaip jau įprasta, kokia nors eilinė „naktinė” konservatorių reforma ar nutarimas.
Ne šiandien tie Naujieji, kai dar tyliai sėdime namie ir bijome, kad koks kaimynas, nuoskaudą užspaudęs, neiškviestų Karo policijos. Nes jam pasirodė, jog baliukas švenčiamas per garsiai ir, matyt, dalyvaujant ne vieno gyvulio ūkiui.
Tikrai ne šiandien, kai valdantieji, nutraukę visus giminystės ir šeimos saitus, suvarė savo gyvuliukus į gardus, tūkstančius kainavusias miestų ir miestelių eglutes užgesino, „pagardino” šventines vakarienes mokesčių pakėlimais ir prognozėmis apie jau 2022 metais vyksiančias pandemijas.
O pabaigai mestelėjo – laukiama kruviniausia metų naktis!
Aš figėju nuo tiesiog fontanuojančios valdžios „meilės” savo tautai!!! O juk kai kurie valdžios atstovai net susigraudino, kad nuvylė tuos, kurie laukė stebuklo…
Šmaikštuoliai! Geras jumoro jausmas!
Jie savo valdžios užantyje tiek mums stebuklų paruošę, kad greit visi pasijausime Alisomis ir Buratinais!
Bus ir Nepaprastoji padėtis, ir komendanto valanda – tam ir „tiksliausią” mokslą/statistiką panaudos, ir, jei prireiks, atitinkamas provokacijas/imitacijas suorganizuos!
Na, ir gerai.
Juk Alisoms ir Buratinams nereikia valstybinio banko, valstybinių vaistinių, Seimo narių skaičiaus sumažinimo, dvigubos pilietybės, kovos su teisėsaugos korupcija?
Jie apsirūkę su Budos šypsena gilioj nirvanoje gerėsis valdžios piešiamais miražais. Arba, įbauginti šliaužiančio totalitarizmo, skubės slėpti savo auksinius žemėje, kuri jau po Naujų Metų bus Registrų centro naujai įvertinta ir valdžios paimta kartu su visais auksiniais.
Ne apie tai norėjau parašyti…
Mintis buvo paminėti Seimo narius, iškeliavusius anapilin ar mūsų pačių išvarytus.
Apie amžiną atilsį Rimą Ruzą, Julių Veselką, Kęstutį Čilinską. Pastarasis – mano kolega, pirmas atskleidęs MG BALTIC „fenomeną” mūsų valstybės politiniame ir ekonominiame gyvenime, dar 2008 m. rugsėjį viešai pateikęs esminius kaltinimus LR Vyriausybei, Seimui bei teisėtvarkos organams dėl oligarchines grupuotes atstovaujančios veiklos ir pavadinęs Seimą „kriminalizuota institucija“.
Apie mūsų šviesuolius ir tautos vėliavas, tarp kurių buvo ir mano mylimas profesorius Arvydas Šliogeris („Iš dviejų dalykų – drąsos ir autonomijos – atsiranda laisvė”).
Turėjome mes savo „vėliavas”, bet jas nekėlėme ir negynėme.
O gal ir netoli aš „nuplaukiau” nuo pradinės savo temos minties – juk Alisos ir Buratinai neverti laisvės!
Kai/Jei bus atlaisvinti karantino varžtai, jie, išgyvenę Stokholmo sindromą, į „laisvę” išeis dėkingi, mylintys savo budelius, pasiruošę atkišti bet kurią kūno dalį skiepams ir ne tik skiepams. Išeis į „laisvę” didesniais vergais, nei lig tol buvę.
Šis biomasės darinys iš tiesų jau yra pasiruošęs atsisakyti savo turto, verslų, grynųjų pinigų, dirbti už tiek, kad užtektų pavalgyti ir patenkinti pagrindinius poreikius. Jis seniai susitaikęs su tuo, kad vaikai tik lanko mokyklas, bet neįgyja žinių – juk jie irgi tik būsima biomasė.
Visai nedaug, vos vos paspausti beliko, ir vaikai, kaip valstybės nuosavybė, bus atiduodami taip pat paprastai ir sąmoningai, kaip kad šiandien mokami valstybei mokesčiai.
Biomasė, prarandanti savo šalį, kalbą, savitumą, unikalumą ir garbę.
Kokie jau ten žirgai prie Juodosios jūros…
Jei man tai „nupieštų” prieš dvejus-trejus metus, nepatikėčiau!
Aš retai tikiu stebuklais.
O čia – stebuklinga šalis, stebuklingas pasaulis, stebuklingi laikai… Gaila tik, kad dauguma mūsų šiame Pasaulio Didžiųjų jomarke – tik Alisos ir Buratinai.
P.S. Neatsiprašinėsiu už negatyvą, paskleistą savaitgalį.
Tiesiog aš nebarstau kiaulėms perlų, nemėgstu Alisų ir Buratinų ir niekada nepretendavau tapti vėliava pilkai biomasei.
Aš visai nesiruošiau būti vėliava.
Aš tik gedžiu mūsų „vėliavų”.
Nuotraukoje gali būti: žmonės šoka
Facebook komentarai
});}(jQuery));