Gerovės valstybėje apkrėtimas COVID-19 virusu bus prilygintas bent jau apysunkiam sveikatos sutrikdymui, karo policija gaudys vengiančius testuotis

karo-1

karo-1

Sveika TABULA RASA (nepainioti su tobula rase)!
Tabula rasa koncepcija tapo populiari tarp socialinių mokslų dar 20-ajame amžiuje.
Ankstyvosios eugenikos idėjos teigė, kad žmogaus intelektas stipriai koreliuoja su socialine klase, tačiau šios idėjos buvo atmestos, ir mintis, kad genai (arba tiesiog „kraujas“) lemia žmogaus charakterį, tapo rasistine.
Aštuntajame dešimtmetyje tokie mokslininkai, kaip Johnas Money, pastebėjo, kad lyčių tapatumas yra socialiai sukonstruotas, o ne įsišaknijęs genetikoje.
Kaip teigia komunistuojantys leftistai, žmogus yra švari lenta, kurioje galima ištrinti tai, kas buvo joje parašyta ir įrašyti tai, ką norima toje lentoje matyti.
Paprasčiau pasakius, žmoguje galima sunaikinti visą jo genetinę atmintį, dvasines, tautines, šeimynines vertybes, empatiją, siekį tobulėti, lavintis ir kitokius antoganistinius sistemai požymius bei visokius „dvasinius apendiksus”. O vietoj jų įrašyti seksualinę įvairovę, vartotojišką moralę ir vergišką pasitikėjimą sistema.
Tam jau yra sukurtas mechanizmas, įvilktas į įstatymo raidę ir paruoštas paleidimui –
* siūloma griežtinti bausmes už sveikatos sutrikdymą;
* apkrėtimas COVID-19 virusu bus prilygintas bent jau apysunkiam sveikatos sutrikdymui;
* išplėstos Karo policijos funkcijos – įtarę, kad esate apsikrėtęs ar galite apkrėsti kitus, ar vengiate testuotis, policininkai galės įsiveržti į jūsų namus, butus, automobilius, atlikti kratas, apklausti, įvertinti jūsų psichinę būklę, – ir visa tai jie galės vykdyti be jokios prokuroro kontrolės iki 24 valandų;
* jei bus įtarta, kad jūs apkrėtėte kitą asmenį, t.y. kažkam sutrikdėte sveikatą, prokuroras, pradėjęs ikiteisminį tyrimą, turės teisę areštuoti jums priklausantį turtą (galimai žalai atlyginti), o, jei turtas – greitai gendantis ar reikalaujantis papildomų išlaidų (pvz. komunalinių ar šildymo mokesčių), turės teisę jį parduoti, nelaukdamas ikiteisminio tyrimo pabaigos.
Klausiate – o kas jei ikiteisminis tyrimas bus nutrauktas, ir jus išteisins?
Atsakau – jums bus grąžinti iš turto pardavimo gauti pinigai.
Tiesa, jūs nelabai galėsite įtakoti turto vertės nustatymo ar jo pardavimo eigos, t.y. kaip ir už kiek parduos jūsų turtą, spręsite tikrai ne jūs.
P.S. Vat taip man susidėliojo vaizdas, vertinant paskutinius įstatymų pakeitimus, priimtus tokia skuba, kurios pavydėtų kitos šalys, atsidūrusios karo ar ypatingosios padėties akivaizdoje.
Ir, žinot, ką aš manau? Aš manau, kad jūs, įvertinę šį vaizdelį, jei tokie dalykai priartėtų prie mūsų realybės, be jokių prieštaravimų ar protestų užsidėtumėte kaukes ir atkištumėte bet kurią kūno dalį ne tai kad vakcinai… Čipui!
Atleiskite man, jei aš klystu…
Aš tiesiog noriu, kad visa tai būtų tik blogas sapnas.
Aš jau noriu pabusti.
Nuotraukoje gali būti: tekstas „shutterstock.com 1090966103“
Facebook komentarai
});}(jQuery));