Fondas, kuriam vadovavo A.Verygos konsultantas už 300 tūkst. eurų per savaitę Š.Narbutas, padalino „laisvai spaudai” dar 0,5 mln. eurų

narbutas

narbutas

Specialiųjų tyrimų tarnyba dar vasarą pranešė, kad dėl 5 mln. eurų vertės koronaviruso tyrimams skirtų reagentų pirkimų prekyba poveikiu įtariamas Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas Šarūnas Narbutas (nuotr, apačioje)
Tyrimo duomenimis, valstybės institucijoms kovo mėnesį siekiant ypatingai skubiai įsigyti didelį kiekį reagentų ir pradėjus derybas su vienos užsienio įmonės įgaliotu atstovu, įtariamasis ėmė veikti kaip neoficialus tarpininkas tarp Lietuvos institucijų ir minėtos bendrovės. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje taip pat yra duomenų apie tai, kad įtariamasis minėtos įmonės atstovui galbūt buvo įvardijęs tam tikrą sumą už jo tarpininkavimo paslaugas šiame pirkime. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, jau įvykus beveik 5 mln. vertės reagentų pirkimams, į Š. Narbuto asmeninę banko sąskaitą per keletą kartų buvo pervesta didesnė nei 300 tūkst. eurų suma.
Šiam fondui ankščiau vadovavo POLA vadovas kuris gavo 300 tūkstančių eurų atlygį už tarpininkavimą perkant COVID testus. Dabar vadovauja Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės komisija vadovė. Fondas sukurtas finansuoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, buvo skirtas Būk Ir Pūk Namie Plandemijai.
Nėra nuotraukos aprašymo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));