Deimantės Kedytės pagrobimo byloje atsirado „slaptų” prokuratūros dokumentų

gp

gp

Taip vadinama generalinė prokuratūra Teisingumo ministeriją informavo, kad Garliavos pedofilijos byloje yra ir įslaptintų prokuratūros nutarimų.

Atžyma ,,slaptai”. Šiame rašte pažymima, kad pradėtos taikyti apsaugos priemonės nutraukiamos, jei saugomas asmuo atsisako jam paskirtų apsaugos priemonių. Prokuratūros rašeivoms norisi priminti, kad L.Stankūnaitė gavusi (galimai slapta) priėjimą prie interneto, padarė vaizdo įrašą, kreipdamasi į visuomenę, kad ji nepasitiki apsauga, sveikata tiek jos, tiek jos dukros prastėja. Prašėsi pagalbos. Tai kokių dar reikia pareiškimų ir kas jai po jos šio pareiškimo leis rašyti? Parašysiu, garantuotai būtų sunaikintas toks prašymas. Apsauga ne saugo jas, bet įkalino, kad visuomenė nesužinotų jokių detalių apie pedofiliją. Tiek L.Stankūnaitė, tiek jos dukra pagrindinės tų įvykių liudytojos. Jas reikėjo užčiaupti, o gal visiškai sunaikinti. Iki šiol slepiama Deimantė nuo artimųjų, apie ją nieko nežinoma. Vykdoma tarptautinė paieška, o LR arba tyli arba rašinėja niekus.

Pranešta, kad taip vadinama prokuratūra dar nuo 2009 m. spalio turi įslaptintų duomenų apie sunkų nusikaltimą, numatytą BK 129 str. 2 dalies 7 punkte:

 

1. Tas, kas nužudė kitą žmogų,

baudžiamas laisvės atėmimu nuo septynerių iki penkiolikos metų.

2. Tas, kas nužudė:

1) mažametį;

2) bejėgiškos būklės žmogų;

3) savo artimąjį giminaitį ar šeimos narį;

KEISTA:

2008 06 12 įstatymu Nr. X-1597 (nuo 2008 06 27)

(Žin., 2008, Nr. 73-2796)

 

4) nėščią moterį;

5) du ar daugiau žmonių;

6) kankindamas ar kitaip itin žiauriai;

7) kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu;

8) dėl chuliganiškų paskatų;

9) dėl savanaudiškų paskatų;

Taip išeina, kad taip vadinami prokurorai tirė kažkieno nužudymą kitų žmonių gyvybei pavojingų būdu, tačiau jokio tyrimo rezultato dar nėra pasiekta

 

 

 

e

Facebook komentarai
});}(jQuery));