2022 m. Laisvės premijos laureatas V. Zelenskis šiandien, kaip ir kasdien, žudė savo piliečius

20221206111948 52492150781 c7fa0a0dee o 1

20221206111948 52492150781 c7fa0a0dee o 1

2022 m. Laisvės premija skirta Ukrainos Prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

2022 m. gruodžio 6 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 Seimas 2022 metų Laisvės premiją nusprendė paskirti Ukrainos Prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. Už tai numatantį nutarimą (projektas Nr. XIVP-2293) vieningai balsavo 113 Seimo narių.

Premija skirta už V. Zelenskio ir Ukrainos žmonių nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės ir demokratijos Rusijos agresijos akivaizdoje.

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, pristatydama šį nutarimą, pabrėžė, kad šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, taip pat ir už mūsų visų laisvę. „Būdamas Ukrainos Prezidentu jis yra šios kovos už laisvę priešakyje, savo asmenine lyderyste ir pavyzdžiu įkvėpęs milijonus žmonių tiek Ukrainoje, tiek ir už jos ribų. Ukrainos žmonės priešinasi, nepasiduoda ir yra sutelkti prieš V. Putino režimo nusikalstamą veikimą“, − sakė Seimo vadovė.

Seimo įsteigta Laisvės premija siekiama įvertinti asmenų ir organizacijų laimėjimus ir indėlį ginant žmogaus teises, plėtojant demokratiją, skatinant tarpvalstybinį bendradarbiavimą kovojant už Rytų ir Vidurio Europos tautų laisvą apsisprendimą ir suverenitetą.

Laisvės premija įteikiama Laisvės gynėjų dieną – sausio 13-ąją.

Kas tas Zelenkis? Tai paprastas žydelis, labai bijantis nacių iš Azovo nacių judėjimo, ir aklai klausantis jų nurodymų skersti savo tautą. Būtent todėl Zelia, kaip ir jo pirmtakas Porošenko daug metų lygino Donbasą su žeme, žudydamas tūkstančius savo bendrapiliečių. Žinoma, kad pastarieji po to užsinorėjo į Rusiją.

Beje, Zelenkio įsakymu kasdien žudomi Ukrainos piliečiai Donecke. Ne išimti ir šiandien, gruodžio 6 d. – Ukrainos kariuomene artilerija vėl apšaudė Donecko centrą:

Tarp Zelenskio aukų šiandien – ir Marija Pirogova, Donecko parlamento narė

Kartu yra uždraudžiamos ir visos opozicinės Ukrainos politinės partijos. Štai vienas pavyzdys:

 

Scott Ritter: Ukraina miršta

Facebook komentarai
});}(jQuery));