skip to Main Content

Jarūnė Rimavičė

MANO KALBA TAIKIAME PROTESTE

Vakar prie LR Seimo rūmų vyko taikus laisvų žmonių protestas „Laisvės diena – pandemijai pabaiga!“

Aš jame dalyvavau ir sakiau kalbą, nes aš esu už SVEIKĄ PROTĄ, už TEISINGĄ INFORMACIJĄ, už LAISVĘ RINKTIS, už ŽODŽIO LAISVĘ ir už tai, kad kiekvienas nusiimtumėm savo NETIKRAS KAUKES!

Tylėjimas reiškia pritarimą. Tylėjimas reiškia sutikimą.

Iki šiol ką matau pandemijos klausimu – tai įvairių suvaržymų / reikalavimų pasekmes, kurios prieštarauja tiems patiems skambiai oficialių institucijų skelbiamiems tikslams tokiems kaip „gelbėti gyvybes“, „nesužlugdyti sveikatos apsaugos sistemos“ ir t.t.

Man kyla esminis klausimas KODĖL nėra vertinamas naudojamų priemonių naudos ir žalos santykis? KODĖL susirgimų skaičiui (kartu su besimptomiais atvejais! t.y. SVEIKAIS žmonėmis) net iš tolo neatitinkant epidemijos paskelbimo kriterijų yra naudojami nuolatiniai gąsdinimai, skleidžiama paranoja ir KIEKVIENAS gyvas žmogus yra laikomas potencialia grėsme visuomenei? Toks paranojinis požiūris, prieštaraujantis bet kokiai sveiko proto ir medicinos logikai yra naudojamas kurti naujas gyvenimo taisykles, pagal kurias atsiranda galimybė naudoti prievartą, perdėtą kontrolę, pažeisti konstitucines žmonių teises ir laisves, rinkti perteklinius asmens duomenis, skirti baudas ir net grasinti kalėjimu.

KODĖL yra vykdoma neregėto masto cenzūra standartiniam naratyvui prieštaraujančiai informacijai?

Tai POLICINĖS valstybės bruožai.

Istorija linkusi kartotis, o valdžios bei kontrolės siekis linkęs plėstis. Svarbu suvokti perspektyvą – virusai buvo, yra ir bus, tačiau su dabartine paranojine logika, kai nebėra SVEIKŲ žmonių, o liko tik „potencialūs grėsmingo viruso nešiotojai, keliantys grėsmę visuomenės saugumui“, esamos „trumpalaikės“ priemonės turi labai didelį potencialą tapti ilgalaikėmis arba amžinomis priemonėmis. Kiek esate matę istorijoje atvejų, kai valdžiai gavus kontrolę, pati valdžia savo noru ir iniciatyva būtų sugrąžinusi žmonių laisves?

Čia labai tinka, Benjamino Franklino citata:

„Bet kuri visuomenė, pasiryžusi paaukoti laisvę vardan trupučio saugumo, nenusipelnė nei vieno ir praras abu.“

Aš žinau, ką aš renkuosi, todėl, kol dar turiu, naudojuosi žodžio laisve.

Mano kalbos įrašą galite peržiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=CyHl0P3HlOs

Ilgesnį renginio įrašą galite peržiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=nA4RvpetREU&t=26s

Kas pritariate šioms ir mano kalboje išsakytoms mintims, kas esate už sveiką protą, už laisvę rinktis, už žodžio laisvę – rašykite komentaruose „+“ ir dalinkitės!

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));