Simono Kroydono nusikaltimus narpliojanti policijos tyrėja Karolina Tuškaitė pradžiugino gerbėjus

monikos

monikos

Sveiki bičiuliai. Šiandien per pietus elektroniniu paštu gavau šaukimą į apklausą. Kaip supratau, jau kurpiama trečia bylą, tik kas, kaip kur – paslaptis. Esu kviečiamas atvykti į apklausą ir su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą. Bananų respublikos teisėsauga kažką vėl sugalvojo. Juk Seimo rinkimai artėja,o konservatorių ruporai pripažino,kad aš kaip Kremliaus agentas galiu įtakoti 5 procentus rinkėjų balsų per šiuos Seimo rinkimus.

Mano pasas iki šiol yra paimtas ir saugomas Kauno miesto Santakos vyriausiame policijos komisariate.Taigi jau yra dvi bylelės devalvuotų žurnalistų Vidmanto Mačiulio ir Astos Kuznecovaitės, dabar jau bus trečia. Kiečiausia yra tai, kad žmogus, 19 metų gyvendamas Anglijoje, yra persekiojimas už feisbuko postus,kurie galioja po JAV teisine jurisdikcija, ir amerikiečiai su britais tyčiojasi iš supuvusios ir korumpuotos Lietuvos teisėsaugos.
monikos1
monikos2

Šį paslaptingą naujausią tyrimą vykdys ką tik policininkų mokyklą baigusi absolventė tyrėja Karolina Tuškaitė. Kažin kodėl Karolinai nebuvo pavesta tirti Eligijaus Masiulio ar Independence dujų geldos aferos byla.Karolina jau naujos kartos policijos pareigūnė,ko gero,dar lopšyje buvo,kai aš jau išvykau į Angliją.Karolinai labai patinka keliauti ir degintis,taip pat fotografuotis itin pikantiškose foto sesijose.Karolina -tai Lietuvos prokuratūros pažiba.

Simonas Kroydonas
Facebook komentarai
});}(jQuery));