Žmonėms neviltį varo Vytauto Bako neveikimas

Dumbrava

Dumbrava

Žmonėms neviltį varo Vytauto Bako neveikimas

 

Nors Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas dažnai sudrebina orą ir facebooką įvairiais skandalingais pareiškimais, tačiau niekas nuo to nesikeičia – V.Bakas jau beveik pustrečių metų NSGK pirmininkas, tačiau policijos darbas nė kiek nepagerėjo.

Tuo įsitikinęs Zarasų rajono ūkininkas Mindaugas Jurevičius – prieš daugiau nei metus jis kreipėsi į V.Baką, nurodydamas policijos nusikalstamo neveikimo faktus, tačiau iki šiol negavo jokio atsakymo.

„LR Vidaus reikalų Ministrui LR seimo teisėtvarkos komitetui

  1. Jurevičiaus g. Maniuliškių k. Zarasų r.

Skundas

Daugelį metų policija neatlieka savo darbo-apsaugoti pilietį nuo kriminogeninio, neadekvataus piliečių ir institucijų elgesio, pozicijos ir pastaraisiais metais absoliutaus įvykių tyrimo atsisakymo, bet kuriais atvejais.

Vagysčių begalės neištirtos ir netirtos, o jei tirtos tik dėl veiksmo, bet be jokių rezultatų.

Keliuose dėl nesaugos eismo dalyvių susidariusios situacijos galėjusios baigtis tragiškai taip pat netiriamos, neteikiama jokia informacija, neduodami jokie atsakymai.

Tačiau, greičio viršijimo atveju iš mano pusės visi ginčitini ir nenagrinėti atvejai išreikalaujami per teismus ir antstolius. Aišku, tai mano atveju -jau seni įvykiai, bet jie taip pat netiriami, o neseniai sugedus greičio registratoriui, kurį konstatavo „TIMA”, aptarnaujanti juos, tačiau tai man asmeniškai -ta neteisybė jau įprasta.

Aš noriu -tik vieno, kad būtų išaiškinti visi tragiškai BAIGTIS galėję įvykiai (mano reakcijos dėka išvengti),perduoti mano 112 pagalbos numeriu ir atliekant man pačiam tyrimą ,surenkant visą informaciją, bei perduodant pareigūnams. O nesu gavęs jokio atsakymo dėl atliekamo(neatliekamo) kokio nors tyrimo, kaip ir vagysčių atveju)

Paskutinis įvykis galėjęs baigtis tragiškai buvo vasario 8d. 19 val. vakaro, kai „nevaldoma” techniškai netvarkinga negabaritinį krovinį (negabaritinį sunkiasvorį ekskavatorių vežanti (prikabinta prie galbūt lengvesnio pagal svorį savivartį MB dviašė priekaba, kliudė mano automobilį, nes ji (NETVARKINGA IR NEPAŽYMĖTA(Nematoma, neapšviesta) PRIEKABA)„dreifavo” po kelią -kirsdama ištisinę eismus skiriančią liniją ir be jokių atšvaitų ir degančių gabaritus žyminčių atšvaitų-lempų. Vilkikas ir jį lydintis mikroautobusas kurio duomenis perdaviau nenaudojo mirksinčių žibintų (buvo kolona 3auto)ir net nestojo mane užkliudę.

Aš su sugadinta savo transporto priemone turėjau persekioti šiuos pažeidėjus dar apie 40 km, kol sustabdžiau, nežinia kur vykstantį iš priekio Zarasų policijos ekipažą, kuris neatliko savo darbo-identifikuoti ir ištirti eismo dalyvius. Apibarė mane-nes buvau nepatenkintas jų elgesiu ir …paleido grėsmę kelianti sąstatą.

Tai yra nusikalstama. Noriu ,kad šį įvykį ištirtų kompetentinga ir įgali tai atlikti institucija-šios užsisenėjusios bėdos turi būti naujos valdžios(ir seimo) pajudintos iš vietos-todėl aš nepasitenkinsiu aplaidžių institucijų darbu ir toliau. Todėl ir kreipiuosi į visas institucijas, kurios turės nešališkai visa atliktinas jau bus vieša.

LAUKSIU tyrimo pradžios iki 1918m. Lietuvos Valstybės nepriklausomybės atkūrimo metinių minėjimo.
Pagarbiai
Jurevičius

 

Kaip Seimo narys įteisino nelegalias Henriko Daktaro statybas

 

Dumbrava

Šioje nuotraukoje V.Bakas spaudžia ranką Seimo nariui Algimantai Dumbravai.

Nusikalstamo pasaulio lyderiu vadinamo Henriko Daktaro šeimai priklausanti sodyba Zarasų rajone išaugo palaiminus tuometinio rajono vicemero, šiuo metu – partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijai priklausančio parlamentaro Algimanto Dumbravos vadovaujamai komisijai. Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, Zarasų rajono apylinkės teismas išnagrinėjo pirmąjį ieškinį, kuriuo prašoma pripažinti, kad A.Dumbravos vadovaujama komisija sudaryta neteisėtai, o jos patvirtinti aktai – negaliojantys. Teismas oficialią sklypo savininkę, H.Daktaro žmonos seserį Janiną Masaitienę įpareigojo per 6 mėnesius nugriauti neteisėtai pastatytus statinius. Dienraščio teigimu, Smalvo ežero pakrantėje Daktarų šeima iš vietos verslininko, anksčiau nesėkmingai čia bandžiusio gauti leidimą sodybai statyti, 2003 metais nusipirko sklypą. Jau kitą dieną po šio sandorio į Smalvo paežerę atvyko keli darbininkai, įkasė pasendintų akmenų ir medžio gabalų, kad būtų sudarytas vaizdas, jog čia buvę kažkokių pastatų pamatai. Kaip rašo dienraštis, praėjus dar kelioms dienoms sklype apsilankė ir tuomečio Zarasų rajono vicemero A.Dumbravos vadovaujama komisija. Valdininkai nufotografavo sklype išmėtytus ar įkastus akmenis ir surašė aktą, kad čia anksčiau buvo statinys, taip atverdami kelią statyboms. Pats A.Dumbrava tvirtino, kad tuo metu jo vadovaujama komisija veikė teisėtai. Jis aiškino tik visai neseniai sužinojęs, jog J.Masaitienė, oficiali sklypo savininkė, yra H.Daktaro giminaitė. „Tuomet aš nesigilinau, nei kas ten gyvena, nei kaip“, – dienraščiui sakė dabartinis Seimo narys. Nelegalų statybos faktą išaiškino H.Daktaro nusikaltimus tirdami Kriminalinės policijos biuro pareigūnai. Jie susidomėjo ne tik kas yra tikrasis sodybos šeimininkas, bet ir tai, ar teisėtai sklype atsirado statiniai. Pareigūnai peržiūrėjo archyvus ir nustatė, kad toje vietoje, kur A.Dumbravos vadovaujama komisija esą aptiko statinių liekanas, nuo 1900 metų nebuvo jokio pastato. Remdamasis kartografine medžiaga ekspertizę atliko ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Geodezijos institutas. Jo ekspertai taip pat patvirtino, kad jokių pastatų nebuvo.

Facebook komentarai
});}(jQuery));