Zigmas Vaišvila. Prasideda įrodymų tyrimas byloje prieš Zigmą Vaišvilą. 2021-04-12

vaisvila

vaisvila

 

Zigmas Vaišvila. Prasideda įrodymų tyrimas byloje prieš Zigmą Vaišvilą. 2021-04-12

 

2021 m. kovo 30 dieną teisėjas Mindaugas Striaukas baudžiamojoje byloje Bekišienė prieš Vaišvilą prokurorės Rasos Bekišienės, surinkusios „stebuklingus“ įrodymus apie Zigmą Vaišvilą, nenušalino. Ir visus Z. Vaišvilos teismui pateiktus „stebuklingus“ įrodymus apie jo ir šeimos bei pažįstamų gyvenimą nuo 2000 metų grąžino jam atgal. Ne ta bylos stadija, dar įrodymai netiriami.

Balandžio 13 dieną 9.30 val. bus tęsiamas šios bylos nagrinėjimas Vilniaus miesto apylinkės teisme – prasidės įrodymų tyrimas. Ar teisėjas M. Striaukas bent šioje bylos stadijoje sudarys sąlygas Z. Vaišvilai gintis? Z. Vaišvilos teikiamų įrodymų nepriiminėjo prokurorė R. Bekišienė, o dabar ir teismas. Ar tęsės savo žodį teisėjas M. Striaukas – ar priims Z. Vaišvilos teikiamus įrodymus? Jei ne, tai byla taps dar originalesnė – įrodymus teismui būtų leidžiama teikti tik prokurorei.

Tie, kurie apsispręs atvykti į šį spektaklį, kad pateikti į teismo atskirą salę, iš kurios stebimas Z. Vaišvilos nuteisimo renginys kitoje teismo salėje, būtina dieną prieš tai registruotis Vilniaus miesto apylinkės teisme. Baudžiamosios bylos Nr. 1-291-716/2021. 

Tokias „žaidimo“ taisykles sugalvojo šis teismas. Bendrauti tektų su teismo atstove ryšiams su žiniasklaida ir visuomene, tel. 8-64612149. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));