skip to Main Content

 

Žiaurus grupinis išžaginimas kelte per Švedijos moksleivių ekskursiją. Trim bandymais atspėkite žagintojų religinę ir etninę priklausomybę

Šia savaitę net 1700 vyresniųjų klasių moksleivių iš centrinės ir pietinės Švedijos dalyvavo smagioje ekskursijoje. Mokiniams buvo surengtas jūrinis kruizas Silja Line keltu Galaxy, kuris kursuoja iš Stokholmo į Turku miestą Suomijoje ir atgal.

Deja, mokinukų linksmybės baigėsi liūdnai.

Paskutinę naktį, jau plaukiant namo, kelte grupės prievartautojų buvo žiauriai išžaginta 18 metė švedų mergaitė. Gavusi pranešimą, švedų policija pasitiko keltą uoste ir pagal gautus apibūdinimus bei operatyviai paimtą biologinę medžiagą patikrino kruize dalyvavusius vyrukus.

Iškart buvo suimti net penki 19 mečiai vyrai, kuriuos tolerantiška spauda apibūdino, kaip „pietinės Švedijos gyventojus“. Tačiau švedų blogeriai nesunkiai nustatė, kad nei vienas iš sulaikytųjų nėra gimęs Švedijoje – visi yra pirmos kartos imigrantai iš egzotiškų kraštų.

Praėjus parai, du įtariamieji buvo paleisti, du devyniolikmečiai – jau spėjęs gauti Švedijos pilietybę musulmonas-bosnis pabėgėlis iš Bosnijos ir Hercogovinos ir pilietybės neturintis kurdas iš Irako – suimti. Dar vieną įtariamąjį – 18 metį afrikietį prokurorai taip pat prašė suimti, bet teismas leido jam likti namuose.

Švedų blogeriai netruko atkapstyti, kad suimto kurdo iš Irako vyresnysis brolis yra tas pats liūdnai pagarsėjęs Barzan’as Khoshnaw (Chošnau), kuris 2010 m. itin žiauriai mirtinai nukankino savo 16 metę draugę-švedę – Beatrice Fredriksson (http://sv.metapedia.org/wiki/Beatrice_Fredriksson).

Dėl to, kad ji pasakė Barzan’ui, jog yra nuo jo nėščia ir norėtų išsaugoti kūdiki. Kaip vėliau nustatė skrodimas, vargšė mergaitė pamelavo – ji nebuvo nėščia. Kodėl ji taip padarė – niekas nebesužinos.

Kaip ten bebūtų, neatsargūs Beatrice žodžiai užtraukė jai žiaurią mirtį nuo žmogaus, kurį ji laikė savo artimu draugu, rankų ir kojų.

Kadangi nužudymo metu Barzan’as Khoshnaw pats buvo šešiolikmetis, tai humaniškas Švedijos teismas jam skyrė vos …trijų metų laisvės atėmimo bausmę. Šiuo metu jam yra 23 ir jis ramiai gyvena laisvas, kaip paukštis, tame pačiame Vasteras mieste.

Na, o jo 19 metis brolelis pramogauja moksleivių ekskursijose, su draugeliais iš Bosnijos bei Afrikos žagindamas švedų mergaites.
——————————–
Perskaičiau visą tai – ir prisiminiau nuo pabėgėlio iš Irako rankos Švedijoje žuvusį didvyrišką lietuviuką Arminą. Kuris nepabūgo užstoti švedų mergaitės nuo multikultūrinio niekšelio priekabių.

Deja, tame kelte tarp 1700 ekskursijos dalyvių tokių, kaip Arminas, neatsirado. O labai gaila.

Literatūra ir šaltiniai:
————————-
Angliškai:

http://www.thelocal.se/…/three-jailed-ahead-of-booze-cruise…
http://www.thelocal.se/…/five-arrested-for-rape-on-nordic-s…
http://www.newenglishreview.org/blog_direct_link.cfm/…/64022
Švediškai:
http://www.friatider.se/tre-begars-haktade-for-valdtakten-p…
http://www.friatider.se/valdtakt-medhjalp-till-mord
http://www.friatider.se/aftonbladet-av-misstag
http://www.friatider.se/har-ar-invandrarna-som-valdtakt
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article22536494.abhttp://www.aftonbladet.se/nyheter/article22553737.ab

 
safe image.php?d=AQBjpRK7PrHQCppN&w=470&h=246&url=http%3A%2F%2Fwww.thelocal.se%2Fuserdata%2Fimages%2Farticle%2F67cf92245c10b4744faa6d0221983ad752b8b20ce91acb588830ff296bfb9ee6
Swedish prosecutors on Saturday afternoon jailed two young men pending their trial for allegedly gang-raping a girl on board a student booze cruise between Stockholm and Finland last week.
THELOCAL.SE

 

 
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));