skip to Main Content

Henriko Daktaro byla: Abarius blogina draugo padėtį savo kasaciniu skundu

Kristina Sulikienė

LAT 2016 03 30 vyko Henriko Daktaro bylos posėdis, kurio nagrinėjimui sudaryta net 7 teisėjų kolegija.

Vadovaujanti kolegijai Audronė Kartanienė atmetė Elvio Ganusausko prašymą apklausti jį liudytoju, nes procesą byloje atnaujinti gali tik prokuratūra – dėl aplinkybių, jog jo tėvas Rimantas Ganusauskas nėra miręs, arba bent jau nebuvo miręs tada, kai, remiantis teismų sprendimais, Henrikas Daktaras tariamai jį nužudęs.

Prokuroras Zdislavas Tuliševskis pradėjo labai prieštarauti – o kaip gi kitaip jam elgtis – juk „Mongolo“ lavono niekas niekada nerado, Henrikas Daktaras pasodintas nesant nužudymo bylos vados, ne tik kad lavono, įkalčių – nėra net paties FAKTO.

Štai dėl faktų Audronė Kartanienė su kolegija ir nepasisakinės.

Nesvarbu, jog FAKTŲ VISUMOS KLAIDA teisės teorijoje pripažįstama TEISĖS KLAUSIMU: taigi, Ganusausko mirties ar gyvybės klausimas yra TEISĖS KLAUSIMAS, nes šis klausimas nebuvo iš viso TINKAMAI nustatytas, taigi, įvykdyta FAKTO klaida, kuri kartu su kito neegzistuojančio Seneckio lavono nenustatytu faktu sudaro absoliučią faktų visumos klaidą, kuri yra LAT jurisdikcijoje.

Gaila, jog kompetetinga teisėja A. Kartanienė nesuvokia šios teisės teorijos taisyklės.

Pasiteiravus advokato Vytaito Sirvydžio apie bylą, jis paaiškino, jog neturi ką pasakyti.

Tik nurodė, jog Abarius savo kasaciniu skundu blogina nuteistojo Henriko Daktaro padėtį.

Ramutė Daktarienė į teismą nuvyko su 2 gražuolėm dukterimis, kurių viena – nepilnametė, ir kurios teisių į šeimą, į vaikystę negina niekas.

Net naujosios kalėjimų lankymo taisyklės nebeleidžia sutuoktinių pasimatyman  atsivežti vaikus.

Pagrindinis klausimas – ar galima Lietuvoje teisti už pavardę – gali likti ir neatsakytas, jeigu teisėjų kolegijai bus  neįdomu, TEISĖS KLAUSIMAS: ar iš viso galima nuteisti nesant „nužudytojo“ asmens lavono?- Tai yra, kai neįmanoma net nustatyti mirties priežasties: o dėl ligos nužudymo byla negalima, lygiai kaip ir žuvus nelaimingam atsitikime – jeigu TIKĖSIME prokuratūros pasakomis, jog Mongolas yra miręs.

Teisės procesas, deja, nėra religinis aktas, o teismas – ne bažnyčia, kad bylos šalys ir visuomenė kažkuo TIKĖTŲ, kai nėra jokių ĮRODYMŲ.

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));