„WizzAir“ leis keisti skydžių datą

„Wizz Air“ supaprastino skrydžių keitimo tvarką

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, skelbia apie supaprastintą skrydžių keitimo procesą. Pagal naują įsigaliojusią tvarką, skrydžio datos ar maršruto keitimas keleiviams kainuos 50 proc.* kainos, sumokėtos už pradinį bilietą, taip pat reikės apmokėti pradinio ir naujo skrydžio kainų bei bagažo mokesčių skirtumą.

 

Priešingai nei keliose kitose oro linijose, „Wizz Air“ kompanija savo keleiviams suteikia galimybę pasikeisti skrydžio datą ar maršrutą internetu, rezervacijų skambučių centro ar oro uosto agentų pagalba. Norintys išvengti keitimo mokesčių, užsakinėdami bilietus gali pasirinkti „Plus Fare“ kainų kategoriją ar už 10 eurų skrydžiui nusipirkti „Wizz Flex“ paslaugas kaip papildomą priedą prie „Basic Fare“ kainų kategorijos. Tiek „Plus Fare“, tiek „Wizz Flex“ paslaugos leidžia neribotą kiekį skrydžio pakeitimų.

 

„Kol daugelis ekonominei klasei neleidžia keisti skrydžių, mūsų mažos kainos yra lanksčios, tad užsakymai gali būti pritaikyti pagal kliento kelionės poreikius, – sako „Wizz Air“ atstovas spaudai Daniel de Carvalho. – Šis supaprastintas skrydžių keitimo mokesčių modelis – tai mūsų nuolatinės geresnių paslaugų ir procesų plėtros, siekiant keleiviams suteikti daugiau galimybių, dalis. Tokiu būdu siekiame užtikrinti geriausią keliavimo patirtį nuo skrydžio užsakymo momento iki gautinio kelionės tikslo“.

 

*Mažiausias mokestis yra 10 eurų, maksimalus – 60 eurų.

 

Apie „Wizz Air“:

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 63 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 22 bazių ir siūlo 380 maršrutų, jungiančių 112 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigiasi 2015 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 16,5 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra listinguojamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));