„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į „Alpių sostinę“

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į „Alpių sostinę“

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis nuo šiol, kiekvieną šeštadienį, sujungs Lietuvos sostinę su Grenobliu Prancūzijoje. Bilietus jau dabar galima įsigyti svetainėje wizzair.com, bilietų kaina prasideda nuo 19,99 Eur.*

 

„Džiaugiamės 2017-uosius metus galėdami pradėti dar viena patrauklia kryptimi iš Vilniaus, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Visiems savo keleiviams rekomenduojame nepraleisti galimybės ir rezervuoti kelionę mažiausiomis kainomis į žiemos sporto mėgėjų rojų – Grenoblį. Mūsų lietuvių įgula jau nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius į „Alpių sostinę“.  

 

Įsikūręs pietryčių Prancūzijoje, Grenoblis yra populiarus žiemos sporto mėgėjų pasirinkimas, kurie čia gali atrasti tiek neįtikėtiną regiono virtuvę, tiek nesustojantį naktinį gyvenimą. Be naujos krypties, „Wizz Air“ šiais metais taip pat pradės naujus žemų sąnaudų skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą bei Geteborgą.

 

Pasak Grenoblio oro uosto direktoriaus Bassam’o Jarbouai’as, Grenoblio oro uostas – tai „vartai“ į Prancūzijos Alpes, kurie leidžia atsidurti artimiausiuose slidinėjimo kurortuose. „Mūsų oro uostas specializuojasi slidinėti keliaujančių atostogautojų paslaugose, pvz. specialios įrangos suteikimu, apmokytų darbuotojų konsultacijomis ir pan. Šie „vartai“ suteikia galimybę tiesiogiai ir greitai pasiekti didžiausias slidinėjimo vietas ne tik specialiais autobusais, bet ir sraigtasparniu ar limuzinu, trokštantiems išskirtinės kelionės. Specialios paslaugos slidinėjimo entuziastams padeda optimizuoti ir maksimaliai išnaudoti kelionės laiką.”

 

„Džiugu, kad skrydis iš Vilniaus į jau trečią Prancūzijos miestą dar labiau išplėtė krypčių pasiūlą žiemos ir vasaros skrydžių sezonais. Neabejoju, kad pranešimas apie skrydžius į Grenoblį nudžiugino slidinėjimo mėgėjus, kuriems dabar bus dar paprasčiau pasiekti naujas Alpių trasas. Grenoblis taip pat pelnytai vadinamas studentų miestu – pagal mainų programas jame mokosi nemažai studentų iš Lietuvos, tad tikime, kad šios krypties populiarumas sparčiai didės“, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

 

Šiuo metu „Wizz Air“ – pirmaujanti oro linijų kompanija tarptautiniame Vilniaus oro uoste, kur bazuoja 4 bendrovės orlaivius bei jungia 100 bendrovės darbuotojų. Aviakompanija taip pat siūlo skydžius iš Kauno bei Palangos. Praėjusiais metais bendrovė pervežė 1,2 milijono keleivių iš Lietuvos – tai leido prisidėti prie daugiau nei 900* darbo vietų. Siekdama užtikrinti geresnį susisiekimą tarp Lietuvos ir likusios Europos šalių bei patenkinti verslo ir laisvalaikio keliautojų poreikius „Wizz Air“ šiuo metu iš Lietuvos siūlo 30 maršrutų į 15 šalių.

 

Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus:

 

Kryptis

 

Dienos

 

Pradžia

 

Kainos nuo**

 

Grenoblis

 

Šeštadienis

 

Sausio 14 d.

 

19,99 EUR

 

 

 

Apytikslis kelionės laikas autobusu iš Grenoblio oro uosto į pagrindinius slidinėjimo kurortus:

 

Kryptis / slidinėjimo kurortas

 

Atstumas

 

Kelionės laikas

 

Grenoblis

 

45 km

 

45 min.

 

Moutiers

 

80 km

 

60 min.

 

Chamrousse (aukštis – 1450 m)

 

80 km

 

90 min.

 

Les 2 Alpes (aukštis – 1650 m)

 

110 km

 

1 val. 45 min. 

 

Alpe d’Huez (aukštis –  1860 m)

 

105 km

 

1 val. 45 min. 

 

The Ménuires (aukštis – 1850 m)

 

115 km

 

1 val. 50 min. 

 

Val Thorens (aukštis – 2300 m)

 

120 km

 

2 val.

 

Val d’Isère (aukštis – 1850 m)

 

145 km

 

3 val.

 

Tignes (aukštis – 2100 m)

 

145 km

 

3 val. 20 min.

 

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir privalomą rinkliavą.

 

** Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus.

 

Apie „Wizz Air“

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 74 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 27 bazių ir siūlo daugiau nei 500 maršrutų, jungiančių 134 kryptis 40-yje šalių. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3 000 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir skrydžių bilietus ypač mažomis kainomis, kuriuos 2016-aisiais rinkosi 23 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) už pasiekimus 2016 m. bendrovę neseniai paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: AGNĖ ŠYVOKAITĖ, KOMUNIKACIJOS AGENTŪRA „AD VERUM“

Facebook komentarai
});}(jQuery));