Vyriausybė veikia tiksliai pagal WEF rekomendacijas – tyčia naikina pramonę ir verslą

maxresdefault 20

maxresdefault 20

 

Tai, ką daro Ingridos Šimonytės vyriausybė – sąmoningai naikina savo šalį, užkeldama energijos kainas gyventojams ir verslui kelis kartus ir taip priversdama bankrutuoti ir užsidaryti ištisas pramonės šakas – turi logišką paaiškinimą.

Nors ekonomistė Starkevičiūtė sako, kad Lietuva turi daugiau nei pakankamai pigią energiją gaminančių resursų (kruonio HE, Kauno HE ir taip toliau), kurios elektrą galėtų pardavinėti po 20 euro centų, tačiau visi šie gamintojai staiga kažkur dingo, ir elektros kaina išaugo kelis kartus.

Nors vyriausybė kontroliuoja du trečdalius „Ignitis grupės” akcijų (likusias jau susipirko visokie swedbankai ir neveltui Mačiulis kasdien aiškina, kad aukštos elektros kainos yra gėris), taigi gali lengvai kontroliuoti įmonės valdymą ir nebeperdavinėti elektros per vadinamą „biržą”, kur kaina sukeliama kelis kartus, bet tiesiogiai dideliems vartotojams, tačiau ji sąmoningai to nedaro.

Lietuva dar niekada neturėjo tokios valdžios, kuri sąmoningai ir tyčia naikintų savo valstybę, tačiau Šimonytės vyriausybė būtent dėl šios savybės ir įeis į Lietuvos istoriją kaip mongolų – totorių antpuolis:

 

Tačiau tokie iš pirmo žvilgsnio nelogiški ir pavojingti sprendimai turi labai paprastą paaiškinimą: valdžia dirba tiksliai pagal World Economic Forum (WEF arba Pasaulio ekonomikos forumo, vadovaujamo Klauso Švabo, ir Lietuvoje atstovaujamo „gerovės” kūrėjo Gitano Nausėdos) rekomendacijas.

„Žmonės turi suprasti, kas vyksta ir kodėl, – teigia garsus Vokietijos advokatas Reiner Fuellmich, – reikia žinoti, kad tai gyvybės ar mirties klausimas, tai klausimas dėl žmonijos populiacijos sumažinimo. Parodysiu kitą skaidrę, kuri tiksliai parodo, kur mes dabar esame.

Tai Naujojo pasaulio dienotvarkė. Pirmas žingsnis yra destabilizacija, mes tai jau perėjome. Po to seka ekonominių laisvių suvaržymas, pinigų spausdinimas, kelti baimę ir nepasitikėjimą dabartine finansų sistema. Mes dabar kaip tik ir esame šioje stadijoje. Kartu siekiama ir tokių tikslų – pramonės dekonstrukcija, perkamosios galios sumažinimas, bankrotai ir finansų sistemos žlugimas. Sekantis žingsnis bus esamos finansų sistemos rekonstrukcija. Tada WEF pasirodys kaip gelbėtojai ir mus išgelbės. Tie, kurie mus bando nužudyti, bando save pateikti kaip gelbėtojus. Kai viskas sužlugs, jie mums pasiūlys universalias bazines pajamas. Galiausias viskas baigsis visų pasaulio resursų užvaldymu ir pasaulio vyriausybe. Ir tai nėra sąmokslo teorija, nes jūs visą tai galite perskaityti Švabo knygoje „Great reset”:

wef

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));