Visi COVID-19 vakcinų apribojimai „turi būti panaikinti”, nes vakcinos „vis dar yra mokslinių tyrimų objektas”

Virus Outbreak Australia 21355133250822 1 700x420 1

A dog keeps an eye on the presses as a woman has a swab taken at a drive-through COVID-19 testing clinic at Bondi Beach in Sydney, Tuesday, Dec. 21, 2021. New South Wales state reported a record new coronavirus cases and two deaths over the past 24 hours. (AP Photo/Rick Rycroft)

Dr. Peteris McCulloughas: P.
COVID-19 vakcinų įpareigojimai „turi būti panaikinti”, nes vakcinos „vis dar yra mokslinių tyrimų objektas”, o „žmonės negali būti įpareigoti dalyvauti tyrimuose”, sako daktaras Peteris McCulloughas.
McCullough, kardiologas, epidemiologas ir internistas, gydantis COVID-19 vakcinos pacientus, kuriems pasireiškė su širdimi susijusių komplikacijų, ir pacientus, kurie susirgo gavę COVID-19 vakciną, teigia, kad COVID-19 vakcinos įpareigojimai pažeidžia Niurnbergo kodeksą.
https://www.theepochtimes.com/dr-peter-mccullough-vaccine-mandates-should-be-repealed_4167066.html?utm_source=ai&utm_medium=search
„Kai kalbama apie mokslinius tyrimus, jie gali būti tik savanoriški. Ir jokiomis aplinkybėmis niekas negali patirti jokio spaudimo, prievartos ar grasinimo susidorojimu – negali. Tai pažeidžia kertinį etikos akmenį; tai neetiška, tai amoralu”, – sako jis.
McCulloughas pažymi, kad CDC ir FDA dar nepaskelbė „pirmosios mėnesinės saugos ataskaitos” apie vakcinas ir kad gruodžio 17 d. CDC VAERS (vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistema) pranešė apie 20 622 mirties atvejus po vakcinacijos ir daugiau kaip 983 000 nepageidaujamų įvykių.
Nors VAERS išleido išlygą, kuria nerekomenduojama interpretuoti jos duomenų „siekiant padaryti išvadas apie problemų, susijusių su vakcinomis, egzistavimą, sunkumą, dažnumą ar dažnumą”, McCullough sako, kad sistemos pranešimai apie mirtis nusipelno rimto dėmesio.
Jis cituoja 2021 m. birželio mėn. atliktą VAERS COVID-19 pranešimų apie mirtis nuo vakcinų analizę, kuriai vadovavo Londono universiteto mokslininkas Scottas Mclachlanas. Mclachlanas nustatė, kad „priešingai teiginiams, jog daugumą šių pranešimų pateikia neprofesionalai ir todėl jie yra kliniškai nepatikimi”, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai buvo pranešėjai bent 67 proc. atvejų ir „tik 14 proc. atvejų buvo galima atmesti reakciją į vakciną kaip mirties priežastį”.
Jungtinėse Amerikos Valstijose įprastai naudojamose COVID-19 vakcinose naudojami genetiniai mechanizmai, kuriais genetinė medžiaga įdiegiama į ląsteles, o tada ląstelės gamina viruso smaigalio baltymą, sako McCullough. „Toks yra smaigalio baltymo mechanizmas, tai pavojinga ir mirtina viruso dalis”.
Pasak McCullough, „nekontroliuojamas dygliuotojo baltymo kiekis ir trukmė”, kurį vakcina pagamina žmogaus organizme, „beveik neabejotinai yra tiesioginė mirties priežastis”.
McCullough teigė, kad duomenys atitinka visus penkis Bradfordo Hillo kriterijus – sistemą, kurią mokslininkai naudoja norėdami išsiaiškinti, ar vienas dalykas sukelia kitą. Šiuo atveju, kadangi duomenys apie COVID-19 vakcinaciją atitinka Bradfordo Hillo principus, McCullough teigia, kad labai tikėtina, jog praneštus mirties atvejus sukėlė COVID-19 vakcinacija.
McCullough taip pat paminėjo „nemirtinus įvykius, kurie tiesiog eina kartu” su COVID-19 mirtimis, todėl labiau tikėtina, kad vakcinos sukelia nepageidaujamas reakcijas, o kartu ir mirtis.
VAERS duomenų bazės duomenimis, užregistruota daugiau nei 20 000 pranešimų apie mirtį po skiepijimo. Nuo 2021 m. sausio mėn. iki 2021 m. spalio mėn. per mėnesį buvo pranešama apie daugiau kaip 1 000 mirčių, o daugiau kaip 3 000 pranešimų apie mirtį buvo gauta nežinia kada.
Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. gruodžio 13 d. CDC (Ligų kontrolės ir prevencijos centrai) VAERS pranešė apie 10 483 mirties atvejus.
Neseniai ieškinį prieš FDA pateikė medicinos skaidrumo grupė „Visuomenės sveikatos ir medicinos specialistai už skaidrumą” (PHMPT), kurią sudarė grupė gydytojų ir mokslininkų, įskaitant Jeilio visuomenės sveikatos mokyklos epidemiologijos profesorių Harvey Rischą.
FDA paprašė teisėjo suteikti jai 75 metų laikotarpį, per kurį ji galėtų paskelbti visus turimus dokumentus, susijusius su „Pfizer” ir „BioNTech” vakcinos COVID-19 patvirtinimu.
Susijusi informacija
Dr. Peter McCullough: Peteris McCulloughas – nepaaiškinamas hidroksichlorochino, ivermektino ir kitų COVID-19 gydymo metodų slopinimas
Prie bylos dirbantis teisininkas Aaronas Siri gruodžio 8 d. rašė: „Jei jums sunku patikėti tuo, ką skaitote – taip yra todėl, kad distopiška, jog vyriausybė skiria Pfizer milijardus, įpareigoja amerikiečius vartoti jos produktą, draudžia amerikiečiams bylinėtis dėl žalos, tačiau atsisako leisti amerikiečiams susipažinti su duomenimis, kuriais grindžiamas licencijos išdavimas.”
Nuo pat pirmojo pranešimo apie įpareigojimus skiepytis tiek federaliniame, tiek privačiajame sektoriuose Bideno administracija pabrėžė, kad „skiepai yra saugūs, nemokami ir veiksmingiausias būdas darbuotojams apsisaugoti nuo COVID-19 perdavimo darbe”.
The Epoch Times kreipėsi į CDC ir Baltuosius rūmus dėl komentarų.
Facebook komentarai
});}(jQuery));