Devakcinacija, arba kaip atsikratyti jums sušvirkštų nuodų?

spike protein detox thmb

 

Jei Jums buvo suleista COVID-19 arba Jums buvo suleista COVID-19 injekcija, Jūsų organizme gali cirkuliuoti pavojingi spyglių baltymai.
Po infekcijos ar injekcijos jūsų organizme gali cirkuliuoti spyglių baltymai, kurie gali pažeisti ląsteles, audinius ir organus
Pasaulinė sveikatos taryba išleido spygliuotųjų baltymų detoksikacijos vadovą, kuriame pateikiami nesudėtingi veiksmai, kurių galite imtis, kad sumažintumėte toksiškų spygliuotųjų baltymų poveikį savo organizmui
Spyglio baltymo neutralizatoriai yra pušų spygliai, ivermektinas, neemas, N-acetilcisteinas (NAC) ir glutationas (angl. pine needles, ivermectin, neem, N-acetylcysteine (NAC) and glutathione)
10 svarbiausių spyglių baltymų detoksikacijos priemonių: vitaminas D, vitaminas C, juodgrūdės sėklos, kvercetinas, cinkas, kurkuminas, pieninių raktažolių ekstraktas, NAC, ivermektinas ir magnis.
Ar esate vartoję COVID-19 arba gavę COVID-19 injekciją?
Tuomet jūsų organizme greičiausiai cirkuliuoja pavojingi spyglių baltymai. Nors spyglio baltymai natūraliai randami SARS-CoV-2 viruso sudėtyje, nesvarbu, koks jo variantas, jie taip pat susidaro jūsų organizme, kai gaunate COVID-19 injekciją. Natūraliu pavidalu SARS-CoV-2 esantis spike baltymas yra atsakingas už virusinės infekcijos patologijas.
Yra žinoma, kad laukinės formos baltymas atveria kraujo-smegenų barjerą, sukelia ląstelių pažeidimus (citotoksiškumą) ir, kaip sakė daktaras Robertas Malonas (Robert Malone), mRNA ir DNR vakcinos pagrindinės platformos technologijos išradėjas , komentare „News Voice”, „aktyviai manipuliuoja ląstelių, dengiančių jūsų kraujagyslių vidų – kraujagyslių endotelio ląstelių – biologija, iš dalies per sąveiką su ACE2, kuris kontroliuoja kraujagyslių susitraukimą, kraujospūdį ir kitus dalykus „
https://newsvoice.se/2021/07/dr-robert-malone-current-covid-crisis/?utm_source=pocket_mylist.
Taip pat paaiškėjo, kad spyglio baltymo  pakanka, kad sukeltų uždegimą ir pažeistų kraujagyslių sistemą, net nepriklausomai nuo viruso.
Dabar Pasaulinė sveikatos taryba (angl. World Council for Health, WCH), pasaulinė į sveikatą orientuotų organizacijų ir pilietinės visuomenės grupių koalicija, siekianti plėsti žinias apie visuomenės sveikatą, išleido spygliuotojo baltymo detoksikacijos vadovą, kuriame pateikiami nesudėtingi veiksmai, kurių galite imtis, kad galimai sumažintumėte toksiško spyglio baltymo poveikį. Visą jų parengtą natūralių priemonių vadovą, įskaitant dozavimą, galite peržiūrėti šio straipsnio pabaigoje.
Kodėl turėtumėte apsvarstyti spygliuotųjų baltymų detoksikaciją?
Po infekcijos ar injekcijos jūsų organizme gali cirkuliuoti smailiosios kilmės baltymai, pažeidžiantys ląsteles, audinius ir organus. „Spyglių baltymai yra mirtini baltymai”, – vaizdo įraše sako daktaras Peteris McCulloughas, internistas, kardiologas ir kvalifikuotas epidemiologas.6 Jie gali sukelti uždegimą ir krešėjimą bet kuriame audinyje, kuriame jų susikaupia.7

 

Pavyzdžiui, „Pfizer” atliktas biologinio pasiskirstymo tyrimas, kuris buvo naudojamas siekiant nustatyti, kur organizme atsiduria įšvirkštos medžiagos, parodė, kad COVID spyglių baltymas iš švirkštų „gana didelėmis koncentracijomis” susikaupė kiaušidėse8.
Be to, Japonijoje atliktame „Pfizer” injekcijos biologinio pasiskirstymo tyrime nustatyta, kad vakcinos dalelės iš injekcijos vietos patenka į kraują, o po to cirkuliuojantys spyglių baltymai laisvai keliauja po visą organizmą, įskaitant kiaušides, kepenis, neurologinius audinius ir kitus organus9.
„Viruso smaigalio baltymas yra susijęs su nepageidaujamu poveikiu, tokiu kaip: kraujo krešuliai, smegenų migla, organizuojantis plaučių uždegimas ir miokarditas. Jis tikriausiai sukelia daugelį Covid-19 [injekcijos] šalutinių poveikių… Net jei jums nepasireiškė jokių simptomų, Covid-19 testas buvo teigiamas arba po injekcijos pasireiškė nepageidaujamas šalutinis poveikis, jūsų organizme vis tiek gali būti išlikusių spike baltymų.
Kad jie išsivalytų po injekcijos ar infekcijos, gydytojai ir holistinės praktikos specialistai siūlo keletą paprastų veiksmų. Manoma, kad kuo greitesnis organizmo išvalymas nuo spygliuotųjų baltymų … po infekcijos ar injekcijos gali apsaugoti nuo likusių ar cirkuliuojančių spygliuotųjų baltymų daromos žalos.”
Spyglių baltymų inhibitoriai ir neutralizatoriai
Tarptautinė gydytojų ir holistinių praktikų grupė, turinti patirties padedant žmonėms pasveikti po COVID-19 ir po injekcijų sukeltų ligų, sudarė natūralias galimybes, padedančias sumažinti organizmo spygliuotųjų baltymų krūvį. Toliau išvardyti produktai yra spyglių baltymų inhibitoriai, t. y. jie slopina spyglių baltymų prisijungimą prie žmogaus ląstelių:
Prunella vulgaris
Pušų spygliai
Emodinas
Neemas
Kiaulpienių lapų ekstraktas
Ivermektinas
Ivermektinas, pavyzdžiui, prisijungia prie SARS-CoV-2 spyglių receptorių lenkiamojo domeno, prijungto prie ACE2, todėl gali sutrukdyti jam prisijungti prie žmogaus ląstelių membranos.11 Jie taip pat sudarė spyglių baltymo neutralizatorių sąrašą, dėl kurių jis negali toliau žaloti ląstelių. Į šį sąrašą įtraukti:
N-acetilcisteinas (NAC)
glutationas
pankolių arbata
Žvaigždinio anyžiaus arbata
Pušų spyglių arbata
Jonažolės
Kombridžo lapai
Vitaminas C
Aukščiau pateiktoje lentelėje esančiuose augalų junginiuose yra šikiminės rūgšties, kuri gali neutralizuoti kraujo krešulių susidarymą ir sumažinti kai kuriuos toksinius dygliuotojo baltymo poveikius. Nattokinazė, fermentuotos sojos forma, taip pat gali padėti sumažinti kraujo krešulių susidarymą12.
Kaip apsaugoti AKE2 receptorius ir detoksikuoti IL-6
Spike baltymas prisijungia prie jūsų ląstelių AKE2 receptorių ir sutrikdo normalų receptorių veikimą. Šis blokavimas gali pakeisti audinių funkcionavimą ir gali būti autoimuninių ligų sukėlėjas arba sukelti nenormalų kraujavimą ar krešėjimą, įskaitant vakcinų sukeltą trombocitopeniją.
Ivermektinas, hidroksichlorochinas (su cinku), kvercetinas (su cinku) ir fisetinas (flavonoidas) yra medžiagų, kurios gali natūraliai apsaugoti AKE2 receptorius, pavyzdžiai.13 Ivermektinas šiuo atžvilgiu veikia prisijungdamas prie AKE2 receptorių, neleisdamas baltymui smaigaliui tai daryti.14
Interleukinas 6 (IL-6) yra prouždegiminis citokinas, kuris yra išreikštas po injekcijos ir kurio kiekis padidėja sergantiesiems COVID-19. Būtent dėl šios priežasties Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja IL-6 inhibitorius žmonėms, kurie sunkiai serga COVID-19.15 Egzistuoja daug natūralių IL-6 inhibitorių arba priešuždegiminių vaistų, kurie gali būti naudingi siekiantiems detoksikacijos nuo COVID-19 arba COVID-19 injekcijų:16
Bosvelija serrata (smilkalai)
kiaulpienių lapų ekstraktas
Juodieji kmynai (Nigella sativa)
Kurkuminas
Krilių aliejus ir kitos riebalų rūgštys
cinamonas
Fisetinas
Apigeninas
Kvercetinas
Resveratrolis
Luteolinas
Vitaminas D3 (su vitaminu K)
Cinkas
Magnis
Jazminų arbata
Prieskoniai
lauro lapai
Juodieji pipirai
Muskato riešutas
Šalavijas
Kaip detoksikuoti nuo furino ir serino proteazės
Kad patektų į jūsų ląsteles, SARS-CoV-2 pirmiausia turi prisijungti prie ląstelės ACE2 arba CD147 receptoriaus. Tada smailiojo baltymo subvienetas turi būti proteolitiškai suskaidytas (supjaustytas). Jei šis baltymas nebūtų nukirstas, virusas tiesiog prisitvirtintų prie receptoriaus ir toliau nepatektų.
„Furino vieta yra priežastis, kodėl virusas yra toks užkrečiamas ir kodėl jis įsiskverbia į širdį, smegenis ir kraujagysles”, – aiškino gydytojas ir mokslininkas daktaras Stivenas Kvejus (Steven Quay) per Atstovų Rūmų priežiūros ir reformų pakomitečio posėdį dėl pasirinktų koronavirusų krizės17.
Tai, kad SARS-CoV-2 yra nauja furino skaldymo vieta, o kituose koronavirusuose nėra nė vieno furino skaldymo vietos pavyzdžio, yra svarbi priežastis, dėl kurios daugelis mano, kad SARS-CoV-2 buvo sukurtas atliekant laboratorinius tyrimus (angl. gain-of-function, GOF). Natūralūs furino inhibitoriai, neleidžiantys skelti smailiojo baltymo, gali padėti apsivalyti nuo furino ir yra:18
Rutinas
Limonenas
Baikaleinas
Hesperidinas
Serino proteazė yra kitas fermentas, kuris „atsakingas už SARS-CoV-2 smaigalio baltymo proteolitinį skilimą, leidžiantį virusui susijungti su šeimininko ląstelėmis „19. Todėl serino proteazės slopinimas gali užkirsti kelią smaigalio baltymo aktyvinimui ir viruso patekimui į ląsteles. WCH sudarė keletą natūralių serino proteazės inhibitorių, tarp kurių yra:20
Žalioji arbata
bulvių gumbai
Mėlynai žalieji dumbliai
Sojų pupelės
N-acetilcisteinas (NAC)
Bosvelija
Laiko apribotas valgymas ir sveika mityba visiems
Be minėtų tikslinių medžiagų, WCH išmintingai pažymėjo, kad sveika mityba yra pirmas žingsnis į sveiką imuninę sistemą. Norint užtikrinti optimalų imuninį atsaką, būtina sumažinti perdirbtų maisto produktų ir kitų uždegimą skatinančių maisto produktų, įskaitant augalinius (sėklų) aliejus, vartojimą.
Taip pat naudinga riboti valgymo laiką, t. y. valgymą sutraukti į šešių-aštuonių valandų laiko tarpą. Tai įvairiais būdais pagerins jūsų sveikatą, visų pirma pagerins mitochondrijų sveikatą ir medžiagų apykaitos lankstumą. Taip pat gali padidėti autofagija21 , kuri padeda organizmui išvalyti pažeistas ląsteles. Kaip pažymėjo WCH:22
„Šis metodas … naudojamas siekiant paskatinti autofagiją, kuri iš esmės yra žmogaus ląstelėse vykstantis perdirbimo procesas, kurio metu ląstelės ardo ir perdirba komponentus. Autofagija organizme naudojama pažeistiems ląstelių baltymams pašalinti ir gali sunaikinti kenksmingus virusus ir bakterijas po infekcijos”.
Dar viena strategija, padedanti sustiprinti sveikatą ir ilgaamžiškumą ir galbūt padedanti detoksikuoti spygliuotus baltymus23 , yra reguliarus naudojimasis sauna. Kai jūsų kūnas patiria pagrįstą karščio stresą, jis palaipsniui aklimatizuojasi prie karščio, paskatindamas organizme įvykti daug naudingų pokyčių.
Šie prisitaikymai apima padidėjusį plazmos tūrį ir kraujotaką į širdį bei raumenis (tai didina sportinę ištvermę) kartu su padidėjusia raumenų mase dėl didesnio karščio šoko baltymų ir augimo hormono kiekio.24 Dėl skatinamo prakaitavimo tai galingas detoksikacijos metodas.
10 svarbiausių spygliuotų baltymų detoksikacijos priemonių – ir visas vadovas
Toliau rasite visą WCH naudingų medžiagų, skirtų detoksikacijai nuo toksiškų spyglių baltymų, vadovą, įskaitant rekomenduojamas dozes, kurias galite pasitikslinti su savo holistinės sveikatos priežiūros specialistu. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, šie 10 junginių yra „svarbiausi”, kai kalbama apie spygliuočių baltymų detoksikaciją. Tai gera pradžia rengiant išsamesnę sveikatos strategiją:25
Vitaminas D
Vitaminas C
NAC
Ivermektinas
Nigella sėklos
Kvercetinas
Cinkas
Magnis
Kurkuminas
Pieno raktažolių ekstraktas
Pasaulinės sveikatos tarybos „Spyglių baltymų detoksikacijos vadovas „26
Medžiaga Natūralus (-i) šaltinis (-iai) Kur gauti Rekomenduojama dozė
Ivermektinas Dirvožemio bakterijos (avermektinas) Pagal receptą 0,4 mg/kg per savaitę 4 savaites, paskui kas mėnesį
*Prieš vartojimą patikrinkite pakuotės instrukcijas, kad nustatytumėte, ar nėra kontraindikacijų
Hidroksichlorochinas Pagal receptą 200 mg kas savaitę 4 savaites
*Prieš vartojimą patikrinkite pakuotės instrukcijas, kad nustatytumėte, ar nėra kontraindikacijų
Vitaminas C Citrusiniai vaisiai (pvz., apelsinai) ir daržovės (brokoliai, žiediniai kopūstai, briuseliniai kopūstai) Papildai: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetas 6-12 g per dieną (tolygiai paskirstyti tarp natrio askorbato (keli gramai), liposominio vitamino C (3-6 g) ir askorbilo palmitato (1-3 g))
Prunella Vulgaris (paprastai žinomas kaip savigydos augalas) Savigydos augalas Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 7 uncijos (207 ml) per dieną
Pušų spygliukai Pušų medis Priedas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetas Vartoti arbatą 3 kartus per dieną (taip pat vartoti aliejų ir dervas, kurios kaupiasi arbatoje)
Neemas Neemo medžio papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Pagal gydytojo arba preparato nurodymus.
Kiaulpienių lapų ekstraktas Kiaulpienių augalo papildas (kiaulpienių arbata, kiaulpienių kava, lapų tinktūra): natūralaus maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetas Tinktūra pagal gydytojo arba paruošimo instrukcijas
N-acetilcisteinas (NAC) Daug baltymų turintys maisto produktai (pupelės, lęšiai, špinatai, bananai, lašiša, tunas) Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 1200 mg per parą (dalimis)
Pankolių arbata Pankolių augalas Priedas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Viršutinė riba nenustatyta. Pradėkite nuo 1 puodelio ir stebėkite organizmo reakciją.
Žvaigždinio anyžiaus arbata Kinų visžalis medis (Illicium verum) Priedas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Viršutinė riba neribojama. Pradėkite nuo 1 puodelio ir stebėkite organizmo reakciją
Jonažolė Jonažolės augalas Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Kaip nurodyta ant papildo
Paprastojo kiečio lapai Symphytum genties augalas Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Kaip nurodyta maisto papildo sudėtyje
Lumbrokinazė
Serrapeptidazė
Arba Nattokinazė Natto (japoniškų sojų pupelių patiekalas) Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 2-6 kapsulės 3-4 kartus per dieną tuščiu skrandžiu vieną valandą prieš valgį arba dvi valandos po valgio
Bosvelija serrata Bosvelijos serrata medis Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Kaip nurodyta ant maisto papildo
Juodasis kmynas (Nigella Sativa) Druginių šeimos augalas Maisto prekių parduotuvės, sveiko maisto parduotuvės
Kurkuminas Ciberžolė Maisto prekių parduotuvės, sveiko maisto parduotuvės
Žuvų taukai Riebios / riebios žuvys Maisto prekių parduotuvės, sveiko maisto parduotuvės Iki 2 000 mg per parą
Cinamonas Cinnamomum medžio genties medis Maisto prekių parduotuvė
Fisetinas (flavonoidas) Vaisiai: braškės, obuoliai, mangai Daržovės: svogūnai, riešutai, vynas Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetinės parduotuvės Iki 100 mg per dieną Vartoti su riebalais
Apigeninas Vaisiai, daržovės ir vaistažolės Petražolės, ramunėlės, vynuoginiai špinatai, salierai, artišokas, raudonėlis Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 50 mg per parą
Kvercetinas (flavonoidas) Citrusiniai vaisiai, svogūnai, petražolės, raudonasis vynas Priedas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 500 mg du kartus per dieną, vartoti su cinku
Resveratrolis Žemės riešutai, vynuogės, vynas, mėlynės, kakava Priedas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 1 500 mg per dieną iki 3 mėn.
Luteolinas Daržovės: salierai, petražolės, svogūnų laiškai
Vaisiai: obuolių odelės, chrizantemų žiedai Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 100-300 mg per parą (tipinės gamintojo rekomendacijos)
Vitaminas D3 Riebios žuvys, žuvų kepenų taukai Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 5 000-10 000 TV per dieną arba tiek, kiek reikia, kad kraujyje būtų nustatyta 60-80 ng/ml.
Vitaminas K Žaliosios lapinės daržovės Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 90-120 mg per dieną (90 moterims, 120 vyrams)
Cinkas Raudona mėsa, paukštiena, austrės, neskaldyti grūdai, pieno produktai Papildai: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 11-40 mg per parą
Magnis Žalumynai, neskaldyti grūdai, riešutai Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 350 mg per parą
Jazminų arbata Paprastųjų jazminų arba Sampaguita augalų lapai Maisto prekių parduotuvė, sveiko maisto parduotuvės Iki 8 puodelių per dieną
Prieskoniai Maisto prekių parduotuvė
Lajų lapai Lajų lapų augalai Maisto prekių parduotuvė
Juodieji pipirai Piper nigrum augalas Maisto prekių parduotuvė
Muskato riešutas Myristica fragrans medžio sėklos Maisto prekių parduotuvė
Šalavijas Šalavijo augalas Maisto prekių parduotuvė
Rutinas Grikiai, šparagai, abrikosai, vyšnios, juodoji arbata, žalioji arbata, šeivamedžio žiedų arbata Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetas 500-4 000 mg per parą (prieš vartojant didesnes dozes, pasitarkite su gydytoju)
Limonenas Citrusinių vaisių, pavyzdžiui, citrinų, apelsinų ir laimų, žievė Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 2 000 mg per parą
Baikaleinas Scutellaria genties augalas Papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 100-2 800 mg
Hesperidinas Citrusinių vaisių papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu Iki 150 mg du kartus per dieną
Žalioji arbata Camellia sinensis augalo lapai Maisto prekių parduotuvė Iki 8 puodelių arbatos per dieną arba kaip nurodyta ant maisto papildo
Bulvių gumbai Bulvės Maisto prekių parduotuvė
Mėlynieji žalieji dumbliai cianobakterijos Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 1-10 g per dieną
Andrographis Paniculata Žaliasis chiretės augalas Maisto papildas: sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 400 mg x 2 kartus per dieną
*Patikrinkite, ar nėra kontraindikacijų
Pieno raktažolės ekstraktas Silimarinas Papildas; sveiko maisto parduotuvės, vaistinės, maisto papildų parduotuvės, internetu 200 mg x 3 per parą
Sojų pupelės (ekologiškos) Sojų pupelės Maisto prekių parduotuvės, sveiko maisto parduotuvės

 

 Sources and References
Facebook komentarai
});}(jQuery));