skip to Main Content

 

„Cobalt“, šiais metais tarptautinių teisės žinynų „IFLR“ ir „Chambers Europe“ pripažinta metų advokatų kontora Baltijos šalyse, sudarė strateginę partnerystę su „Vilnius Tech Park“. Padalinius Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje turinti kontora rudenį duris atversiančiame „Vilnius Tech Park“ turės savo atstovybę, skirtą specialiai startuoliams.

 

Teisinė pagalba visada šalia

 

Pasak „Cobalt“ partnerio Elijaus Burgio, lengvai prieinamos ir aukštos kokybės teisinės konsultacijos bei paslaugos padės startuoliams greičiau augti, o į „Vilnius Tech Park“ atsikeliančioms užsienio įmonėms – lengviau pradėti verslą naujoje šalyje.

 

„Iškilus teisiniam klausimui, prireikus skubiai paruošti sutartį ar tiesiog pasikonsultuoti dėl geresnio sprendimo, „Cobalt“ teisininkai bus vos už kelių žingsnių. Džiaugiamės tuo, kad galėsime operatyviai dalintis savo ekspertinėmis žiniomis su „Vilnius Tech Park“ įsikursiančiais startuoliais. Kas žino, galbūt būsime pirmieji pasaulinio lygio kompanijomis tapsiančių verslų, ateities „vienaragių“, teisiniai konsultantai?“ – teigia E. Burgis.

 

Daugiau nei 10 „Cobalt“ teisininkų komanda bus visuomet pasiruošusi startuolių konsultacijoms įvairiais klausimais, ar tai būtų investuotojų-klientų santykiai, rizikos kapitalo fondų investicijos, intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ar mokesčių klausimai, darbo sutarčių rengimas, ar kiti jaunam verslui aktualūs teisiniai aspektai.

 

„Mūsų komanda nuolatos dirba su sparčiai augančiomis įmonėmis, didžiausiais investicijų patarėjais ir privataus kapitalo fondais. Ilgametė patirtis dirbant su startuoliais ir investuotojais skirtingose derybų stalo pusėse leidžia suprasti abiejų šalių poreikius ir patenkinti jų lūkesčius“, –  sako „Cobalt“ partnerė, Bankinkystės ir finansų praktikos grupės vadovė Akvilė Bosaitė.

 

„Cobalt“ komandos teisininkai nuolat dirbs parke įsikursiančioje atstovybėje, o kitose šalyse įsikūrę kontoros padaliniai padės supažindinti užsienio startuolius, kurie galvoja apie plėtrą Lietuvoje, su Lietuvos teisine ir mokestine aplinka.

 

Unikali verslo vystymo infrastruktūra

 

„Cobalt“ tampa pirmuoju „Vilnius Tech Park“ strateginių verslo vystymo partnerysčių tinklo nariu. Šis tinklas leis parke įsikūrusiems startuoliams naudotis Lietuvos ir regiono lyderiaujančių kompanijų verslo paslaugomis bei specialiai „Vilnius Tech Park“ nariams skirtais pasiūlymais geresnėmis sąlygomis.

 

„Jaunam, greitai augančiam verslui teisininkų pagalba labai aktuali – pradedant paprasčiausiais klausimais, baigiant sutarčių, kuriose svarbi kiekviena detalė, rengimu. Todėl mūsų komanda labai kruopščiai rinkosi teisininkus, kuriuos galėtume rekomenduoti startuoliams. „Cobalt“ nuo pirmųjų pokalbių išsiskyrė ne tik kompetencija, bet ir motyvacija bei lankstumu, kurie itin svarbūs dirbant su greitai kintančia technologijų verslo aplinka. Neabejoju, kad radome patikimą partnerį, o „Vilnius Tech Park“ įsikursiantys startuoliai – puikų patarėją visais teisiniais klausimais“, – teigia „Vilnius Tech Park“ įkūrėjas Darius Žakaitis.

 

Pasak D. Žakaičio, „Vilnius Tech Park“ įsikursiantiems startuoliams skirta verslo vystymo infrastruktūra greitai pasipildys ir naujais svarbiausias paslaugas verslui siūlančiais partneriais. Prie rizikos kapitalo fondų „Practica Capital“ bei „IMI.VC“, startuolių akceleratorių „Startup Highway“ bei „Startup.lt“, „Horizon2020” konsultantų „Alien Technology Transfer“ bei „Cobalt“ netrukus prisijungs buhalterijos paslaugų, žmogiškųjų resursų, reklamos ir komunikacijos bei kitų sričių lyderiai.

 

 

 

Apie „Vilnius Tech Park“

 

„Vilnius Tech Park“ – vienas inovatyviausių ir plačiausią paslaugų spektrą siūlančių startuolių centrų regione. Istoriniuose XIX a. pastatuose įsikūręs parkas siekia pritraukti ir suburti talentus žaidimų kūrimo, metaduomenų, kibernetinės apsaugos, išmaniųjų sprendimų, finansų technologijų bei skaitmeninio dizaino srityse. Daugiau nei 9000 kv. metrų ploto erdvėse galės įsikurti daugiau nei 700 pradedančiųjų verslininkų ir laisvai samdomų profesionalų. Parkas siūlo ne tik pilnai įrengtus biurus, bet ir plačią verslo vystymo infrastruktūrą, sukurtą drauge su pagrindiniais partneriais: „Startup Highway“, „Teo“ ir „Omnitel“, „IMI.VC“, „Game Insight“ ir finansiniu partneriu DNB banku.

 

Apie „Cobalt“

 

„Cobalt“ yra viena didžiausių Baltijos šalių advokatų kontorų. Daugiau kaip 180 teisininkų teikia kompleksines paslaugas vietos, regiono ir tarptautinėms korporacijoms, fondams, kredito įstaigoms bei įmonėms, taip pat privatiems asmenims visose verslo teisės srityse. Kontora yra jau penkis kartus paskelbta geriausia advokatų kontora Baltijos šalyse. Teisininkų profesionalumą nuolat įvertina pagrindiniai advokatų kontorų žinynai „Chambers Global“, „Chambers Europe“, „Legal 500“, „IFLR 1000“.

 

 

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MONIKA POSKAITYTE, VŠĮ VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ IR MENO CENTRAS

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));