Vilniuje vėl nutarta pašalinti Ukrainos prezidentą?

ukrainos politikai ir zurnalistai lietuvoje 61a7607faf2e3

 

https://www.youtube.com/watch?v=aHok-Df7kYs

Seimo nario P. Gražulio spaudos konferencija: kreipiamasi į VSD ir inicijuojama Seimo specialioji tyrimo komisija konservatorių partijos vaidmeniui organizuojant valstybės perversmą Ukrainoje ištirti.

Kviečiame Jus į Seimo nario, Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų – tautininkų) partijos pirmininko, Seimo nario P. Gražulio spaudos konferenciją, kurioje politikas praneš apie LR Seime inicijuojamą specialiosios tyrimo komisijos sudarymą siekiant įvertinti ir ištirti konservatorių partijos ir jos įtakingiausių atstovų vaidmenį organizuojant valstybės perversmą Ukrainoje.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/valstybinio-perversmo-ukrainoje-pedsakai-ir-lietuvoje-57-1606662

Ukrainos prezidentas V. Zelenskis praėjusią savaitę viešai paskelbė, kad Ukrainos saugumo tarnybos užfiksavo ir surinko įrodymus, kaip prorusiškas oligarchas R. Achmetovas, pasitelkęs savo valdomą žiniasklaidą, TV kanalus, prorusiškai nusiteikusius Ukrainos politikus, siekia destabilizuoti padėtį Ukrainoje ir įvykdyti valstybės perversmą. Ukrainos žiniasklaida paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip įtakingas Lietuvos konservatorių narys E. Zingeris viename Vilniaus restorane susitinka su šio prorusiško oligarcho aplinkos žmonėmis. Pranešta, kad ir paties oligarcho privatus lėktuvas tuo metu taip pat buvo nusileidęs Vilniaus oro uoste.

Apie šiuos Vilniuje vykusius kontroversiškus konservatorių susitikimus su Ukrainos perversmininkais informacijos turįs pranešė ir LR Prezidentas G. Nausėda.

Kaip žinia, buvęs Ukrainos prezidentas buvo pašalintas po kruvinų riaušių Kijeve po to, kai atsisakė pasirašyti sojimo į ES sutartį, nes bijojo prarasti sutartį su Rusiją. Kruvinos riaušės, kuriame neišaiškinti snaiperiai šaudė į abi puses, baigėsi Ukrainos prezidento pabėgimu į Rusiją – jis nedavė įsakymo šaudyti kariuomenei į „protestuotojų” minią. Tai buvo pavadinta „maidanu”. Beje, vaizdo įraše aiškiai matyti, kad snaiperiai šaudė tų vietų, kurias kontroliavo „maidanininkai”.

Seimo narys spaudos konferencijos metu informuos ir pakomentuos iniciatyvą sudaryti Seimo specialią tyrimo komisiją konservatorių vaidmeniui kartu su prorusiškomis jėgomis organizuojant valstybės perversmą Ukrainoje ištirti, taip pat oficialiai kreipsis į Valstybės saugumo departamentą.

 

Spaudos konferencijos data: 2021-12-07

Laikas:12.00–12.30 val.

Vieta: Spaudos konferencijų salė Seime, II r.

Facebook komentarai
});}(jQuery));