Vilnietis Tautvydas Jokšys įsitikinęs, kad Drąsių Kedį pagrobė ir nužudė Kriminalinės policijos biuro (KPB) pareigūnai

sadogauja

sadogauja

Laisvas laikraštis, 2012 m. rugsėjo 1 d.

Vilnietis Tautvydas Jokšys įsitikinęs, kad Drąsių Kedį pagrobė ir nužudė Kriminalinės policijos biuro (KPB) pareigūnai.

Jis pats prieš keliasdešimt metų buvo įskundęs vieną aukštą teisėsaugos pareigūną ir nuo to laiko buvę jo kolegos keršija T.Jokšiui.

„Pranešiau, kad Klaipėdoje policininkai bendradarbiauja su banditais, tą policininką atleido, o man net darbe pasakė, kad aš esu išdavikas, išdaviau savus, – pasakojo vilnietis, – nuo to laiko jie man išdarinėja visokias nesąmones“.

sadogauja

Nuotr. : Kriminalinės policijos biuro kūrėjas Alvydas Sadeckas iki šiol moka privačias premijas šio biuro darbuotojams

 

„Sumanymą pagrobti D.Kedį ir jį melagingai apkaltinti žudynėmis suplanavo KPB komisarai, – įsitikinęs vilnietis, – liudininkas Mindaugas Žalimas yra tų pačių komisarų ir prokurorų žlugęs projektas. KPB taikomi metodai yra užmaskuotas banditizmas“.

Kodėl jiems reikėjo grobti D.Kedį? „Labai paprastai – nėra žmogaus, ir jį galima apkaltinti bet kokiais nusikaltimais, – sakė jis, – kaip jis pasiteisins, jeigu jo nebėra? Kodėl jie pradėjo tuos anekdotus kurti – kad D.Kedys su Raimondu Ivanausku buvo kažkokiame namelyje, atsirado liudininkas, kuris neva matė D.Kedį Ispanijoje.

– Kodėl Kriminalinės policijos biuras?

-Tai gal jūs nežinote jų operatyvinės veiklos metodų? Tai aš noriu jums patvirtinti, kad jie, naudodami savo operatyvinės veiklos metodus, ir pagrobė D.Kedį. O tik po to nužudė J.Furmanavičių ir Naruševičienę. O tas žmogus, kuris K.Krivicko televizijos laidoje paliudijo, kad matė J.Furmanavičių su L.Stankūnaitę, taip pat nebegyvas? Girdėjau tokius svarstymus. Tai aš galiu pasakyti – tai tų pačių operatyvininkų darbas. Galite mane cituoti, mano pavardė Jokšys. Jie mane terorizuoja jau 13 metų, todėl aš jiems dabar parodysiu. Žinome, jie gali mane nužudyti, tačiau š. jie daugiau nesumals ir nepakabins. D.Kedys nieko nenužudė, o aš tas padugnes dabar statysiu į vietą. O kad mane gali nužudyti, tai tiesa, aš nesiginčiju. O jūs tiesiog turėkite omenyje, nes man kažkaip nepatogu skaityti „Laisvą laikraštį“, nes jus labai ilgai apgaudinėjo ir dezinformavo.

– Tačiau kad D.Kedį pagrobė spec. tarnybos, ar čia tik jūsų prielaidos ar turite kažkokių įrodymų?

– Palaukite, o jeigu automobilis man ant kojų užvažiuoja – čia kas, prielaida, ar ne? Dėl D.Kedžio – aš manau, kad čia buvo naudojami tie patys metodai.

– Tačiau kodėl jūs manote, kad tai buvo Kriminalinės policijos biuro darbas?

– Vienareikšmiškai, kartu su prokurorais, nes tai yra jų metodai. Liudininkas Mindaugas Žalimas yra tų pačių policininkų ir prokurorų žlugęs projektas. Aš jums pasakysiu tokį dalyką – kodėl D.Kedžio nerodė per televiziją, kai jis dar buvo gyvas, kodėl jam nesurengė spaudos konferencijos? Ir kodėl policininkai surengė Laimai Stankūnaitei spaudos konferenciją Policijos departamente?

Kas čia per nesąmonė? Jūs galvojate, kad vienas žmogus gali ateiti į laidą ir pasakoti savo istorijas? Kodėl aš negaliu išeiti? Kodėl žurnalistai manęs baidosi? Kur aš nesikreipiu, visi ragelius meta. Tačiau manęs jie jau nebeišgąsdins, tam laikas jau baigėsi”.

 

 Kaip žinia, Generalinė prokuratūra ir Policijos departamento Imuniteto valdyba atliko ikiteisminį tyrimą. Jis jau baigtas. Įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, dokumentų suklastojimo ir tarnybos pareigų neatlikimo pateikti penkiems Policijos departamento ir Kriminalinės policijos biuro pareigūnams. Tarp įtariamųjų – buvęs policijos generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldas Račkauskas ir buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininko pavaduotojas Tomas Ulpis.

Jie jau yra palikę tarnybą policijoje. Anksčiau buvo skelta, kad įtariamaisiais, neskaitant T.Ulpio ir V.Račkausko, tapo Kriminalinio policijos biuro pareigūnai, operatyvinius veiksmus atlikę Dariušas Sinkevičius ir Vitalijus Vitkovskis bei jų vadovas, Nusikaltimų tyrimo 1-osios valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Emilijus Damukaitis

Facebook komentarai
});}(jQuery));