Vilius Kavaliauskas: VALSTYBĖS NELIKO – VIETOJ JOS BUS NEPAPRASTA PADĖTIS

is priekio

is priekio

VALSTYBĖS NELIKO – VIETOJ JOS BUS NEPAPRASTA PADĖTIS. Išgirdęs apie kyšių degtinės dėžutėse išteisinimą, supratau – valstybės nebeliko. Nes ne Prezidentas, o nepriklausomi teismai yra Respublikos garantas. O Konstitucijos apribojimai – kad piliečiai negalėtų klausti. Nepaprastą padėtį dabar (pritariant „opozicinei“ LSDP) pratęs iki vasaros pabaigos. Tada – iki žiemos pradžios. Ir taip toliau, nes Smetona panašią padėtį skelbė nuo 1927 iki 1940-tų. O paskui atėjo svetimi…
Nepapr.padėtį skelbiame vieninteliai Europoje ir neva dėl Ukrainos. O kaipgi: pabėgėliai pas mus – 1 proc. gyventojų, ir priimame tik 1 proc. pabėgusių ukrainiečių. Mes – ne Lenkija ir ne Moldova (kur pabėgėliai – 30 proc. šalies). Bet turime nesuprantančių valdžios viražų milijardinėje Taivano avantiūroje, dėl bankrutuojančių geležinkelių, Klaipėdos uosto ir eksportui dirbusių įmonių. Mes turime žmonių, kurie nori paklausti apie aukščiausios Europoje infliacijos priežastis ir valdžios veiksmų prasmę (nekalbėsiu apie kitus: man žada pensiją kelti 2,5 proc., kai infliacija – 16 proc.).
Net Seimo nariai sako: Europos institucijoms bijoma prisipažinti apie Konstitucijos suvaržymus. Nes europiečiai nesupras. Jie juk nežino apie Šeimų sąjūdžio planuotą gegužės 15-tos mitingą Vingio parke. Jie gal negirdėjo apie „teisiškai švarias“ liberalų dėžutes su banknotais (geriausiam šalies chirurgui atėmė licenciją įtarus dėl 100 eurų). LTV pranešė, kad vienas garsiausių šalies policininkų perkeltas dirbti premjerės patarėju, nes „politinė padėtis toliau aštrės“. Juozapas Stalinas buvo teisus: „žmonijai žengiant į priekį, klasių kova aštrėja“. Pasirodo, ypač Lietuvoje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));