Viešai nusišovė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda

kakta 1

kakta 1

Vytautas V. Abr

 

Breaking news!

NUSIŠOVĖ LIETUVOS PREZIDENTAS!

Jaučiau, kad pilnas baimyčių savimyla Donas Ganas- neatlaikys. Bet viltis buvo, kad proto balsas dar turi šansą. Bet Donas nusišovė.

Donai, suvokiat, kad net Nausėdienė giliai širdyje norėjo, kad atsilaikytumėt šiai isterijai? Ir neatimtumėt pilietybės Lietuvą garsinusiai moteriai- labiau nei 1000 Donų Ganų? Negrįšiu į smulkmenas- bet ko gero – tai idiotiškiausias jūsų sprendimas, Donai. Nors menkiausią sielos rudimentą turinčių žmonių akyse- nusišovėt. Net dalies Gabrieliaus rinkėjų. Net Slušnio žmonos. Tokių, kaip Minedas- aš esu Ukraina- jau nėra daug.

Donai- jūs iš viso kažką mylite, apart savęs? Nors ką? Man net kyla pagrįstų abejonių dėl Nausėdienės- manyčiau, kad ji jums tik kaip protokolinis naujas kaklaraištis- sau papuošt, tskant.

O kaip tauta tikėjo jumis, Donai. Ir aš už jus balsavau. Taip- kaip ir daugelis- kad neįvaryt Lietuvos į dar didesnę bėdą ir gėdą, bet newertheless.

Gaila. Gal ir neblogas žmogus buvo. Bet silpnas stuburėlis.

O dar vyrui skriausti moterį. Už akių! Donai Donai. Net ukrainiečių akyse lietuvių vyrų autoritetą sumenkinot.

Urna bus eksponuojama Kyivo šarvojimo salėje “Železnyj Don” Išnešama- 2024 05 17 8.00

 

 

G.Nausėda atėmė apdovanojimus P.Vanagui ir M.Drobiazko už pagalbą vaikams su negalia

1 metai ago Administrator

drobiazko

drobiazko

Džaivild Apanavičienė

Kol Lietuvos valdžios įklotukai lieja savo turinį – pasmerkimą, pagiežą, apmaudą, pyktį į žiniasklaidą, o valdžia, atėmusi ordinus, rezga teisės aktų pakeitimus, kad galėtų atimti iš šokėjos pilietybę, Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas dalijasi nuotraukomis to siaubingo savo poelgio už kurį buvo pasmerkti ir palikti be ordinų.

Margarita džiaugiasi, kad jau septintus metus iš eilės kviečia Žmones su negalia į ledo šou. Šiemet į renginį pajausti pasakos nuotaikos, paklausyti muzikos atėjo net aklos merginos.

Manau, kad nešokti šiems žiūrovams dėl politinių peripetijų, būtų poelgis, vertas pasmerkimo. Džiaugiuosi, kad Margarita ir Povilas pasirinko Žmoniškumą, o ne politkorektiškumą.

drobiaz
Facebook komentarai
});}(jQuery));